Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Ojej, ale mnie tu długo nie było :oops: :oops: :oops: Jeszcze raz dziękujemy za pomoc Lachsowi, wtedy :loveu: A maleństwa śliczne :loveu:
  2. Każdy Hrabia zaczyna dzień od porannej toalety...: [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44292.jpg[/URL] Wstydu nie zna... [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44294.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44295.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44296.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44297.jpg[/URL]
  3. [SIZE=4]Kto powiedział, że poranki są ciężkie? Wystarczy doborowe towarzystwo! :roll: :lol: :razz: :razz: :razz: ;) ;) ;) [/SIZE]:razz: :razz: :razz: [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44170.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44169.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44168.jpg[/URL] Ciasno... A ja tam na trzecią! [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44167.jpg[/URL] Dla mnie miejsca już nie ma jako żywo: [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44166.jpg[/URL]
  4. Dobrej nocy, ja też już idę:) Nooo wiesz! Puściłaś go, tak przed Wigilią:>? I to samego?:eviltong: :eviltong: :eviltong: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :mad: :mad: :mad:
  5. Dobek już na SGGW, wklejajcie od jutra wieści!!! W samochodzie był grzeczny jak aniołek, troszkę się ślinił, strasznie był nieśmiały i osowiały: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord7.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord4.jpg[/IMG] Łapka na łapkę: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord1.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/GORDON.jpg[/IMG]
  6. On to chyba chciał ten kamień do buzi wziąć :cool3: :evil_lol:
  7. Ano, właśnie tez miałam napisać, że ejszcze nie śpisz! Co, pierogi lepisz, bigosu pilnujesz? :cool3: :cool3: :cool3: Ja to nocny marek jestem, jutro brat jedzie łyżwy kupić, to się wyśpię.
  8. No to... dwie osoby;) Coś mało... Ja już wiem, że się nigdzie nie ruszę, bo maleństwo tymczasowo grzeje pupkę w moim pokoju:)
  9. Nooo, sporo. I wszyscy to chłopcy:) Jeden bezowy, reszta czarna. Dziesięć?
  10. Eheh, no i kieca fajna :)
  11. [quote name='mariolka']przepraszam, ale wczułam się w tą sytuację :) widzę Dobermania że bierzesz jakiegoś psiaka na tymczas (chyba że nie umiem czytac a to możliwe). Ciekawe jak długo będzie mógł u Ciebie zostać... moze nagle będzie trzeba go oddać (?) biedny pies[/quote] Och, tak, kolejny dowód, że zachować się potrafisz. Możliwe jest wszystko, zwłaszcza co do umiejętności czytania.
  12. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pięknie, mój po męczącym spacerze wygląda podobnie :loveu:
  13. No, ja też żałuję, nawet nie macie pojęcia, jak bardzo! Ale może to i dobrze, że mama mnie trzyma w ryzach, bo ja bym dom w ruinę obróciła, robiąc z niego mini-schronisko... Chlip, chlip... Ale on był taaaki smutny!!!
  14. :roflt: :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: Ale! Jest "sala[B][U]K[/U][/B]" :shake: :eviltong: :eviltong: :eviltong:
  15. :D:D:D:D:D:D To się nazywa pedanteria :crazyeye:
  16. Hehu, ale masz faaajny pasek :cool3: :cool3: :cool3: A mi się ta obroża podoba, strrrasznie podoba, ojejej! Kiedyś widziałam taką superową, grrruba, czarrrna, pełna ćććwiejków, mrrr... Ale aż 70,- kosztowała, to odeszłam, marząc...
  17. To ja się dołączam do życzeń, mało oryginalnie, ale spam strengstens verboten :evil_lol: :cool3: :eviltong:
  18. Jak on reaguje na inne samce? Czyli on nadal na łapce nie staje? Może ktoś zrobi plakaty dla Nikusia, rozwiesiłabym je w okolicy, na ulicy równoległej państwo pożegnali starą dobkę, może będą zainteresowani - tylko muszę mieć ładne zdjęcie.
  19. [quote name='AśkaK']Śliczny maluszek:loveu: , ale straszna chudzinka.:oops: Dobermania, byłaś z Arą w schronisku..?Napiszesz pare słów jak wrażenia..?I co tam się teraz dzieje? A dobcio to pewnie ten ostrowski chory?:-( ALE LACHS MA KOCHĘ!!!:crazyeye: :lol: :loveu: A jaki zadowolony, aż uszko postawił!:lol: Jak zareagował na małego? W razie jakichkolwiek kłpotów z maluchem (tfu!tfu!)pisz, dzwoń :p (660 998 628 ) pomogę jak będę mogła.:p Wielka buźka że wzięłaś szczeniorka!:calus:[/quote] Kostunia dla dobunia :eviltong: :loveu: Ano, musi być adekwatna! :cool3: :cool3: :cool3: Z maleństwem problemów na razie niet, zrobił ślicznie kupkę w ustronnym miejscu, którym była... nowa koperta bąbelkowa:p Tylko będa potrzebne pieniądze na szczepienie, ale myślę, że z moich aukcji się zbierze - już mam 20 zł, dostanę też na święta i parę osób jeszcze nie wpłaciło zalełych kwot. Dobunio z Ostrowi krwawi (chyba z buzi), oczka załzawione, osowiały, ale całą drogę był przytomny, choć go ten pan musiał wynieść, bo biedaczek słabiuteńki, aż srach. Śliczny i Ara myśli, że rodowodowy. Lachs śpi u brata, maluch u mnie.
  20. [quote name='aisaK'] Dobermania-tymczas....tylko dla której suni? [/quote] Na po Świętach, dla uległej. Może być ta zmiksowana, któraś z dogomaniaczek miała jakąś półrottkę na tymczasie i może tylko do stycznia - może ja bym ją potem przejęła? Dobrze by było, żeby tolerował koty.
  21. [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44408.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44388.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44350.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44306.jpg[/URL] [URL]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44305.jpg[/URL]
  22. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/croc.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/croco0.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/gord-av.jpg[/IMG][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/av.jpg[/IMG]
  23. Ooo, jak tu ładnie :loveu:
  24. "Obsiusiał Lusię" :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: :roflt: Ale mówię Wam, pituś jak się patrzy :cool3: :cool3: :cool3:
  25. Kulcia :placz: :placz: :placz: Balcerku, walcz!!!
×
×
  • Create New...