Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Furciaczku, a cóż to za drażliwy temat, na który nie pokłóciłyście się z Cerberem?
  2. [quote name='Paulinka18']Dobek ma dziwnego guza na podwoziu zaraz za przednimi łapami. Na zdjeciu wyzej widać go trochę. Tak wygląda z bliska, to jest jakby taki fałd skóry, taka narośl, nie jest to twary guz. [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/123/dsc049739xo.jpg[/IMG][/quote] Czy widział to schroniskowy wet.? Mój dobek też ma taki przerośnięty "sutek" - nasz wet. pow., że dopóki się nie zwiększa i nie twardnieje, to nie jest to nic groźnego. Mój ma to dokładnie w tym samym miejscu - z przodu.
  3. O, właśnie, ja muszę te monety od Lothii wystawić, tylko zdjęcia porobię. Potem wkleję tu link, to popodnoście czasem lub przelicytujcie kogoś:)
  4. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  5. Maćko, dziękuję! Pięknie to zrobiłaś:) I jeszcze ta adnotacja o dobku i kocie:) Jakich informacji jeszcze Ci potrzeba? Salmon, jak to szczeniak, jest żywiołowy i energiczny, trochę szaleje, ale nie niszczy. Jest jeszcze trochę nieufny, boi się hałasów, ale reaguje na swoje imię i załatwia się tylko w swoich gazetowych kącikach. Toleruje kota (a i pewnie inne będzie tolerował), po szczepieniach i zakończeniu kwarantanny nauczę go chodzić na smyczy.
  6. Ale kot, jakby co, nie do adopcji;) Sama go adoptowałam:) Dobra, idę spać. Mam cichą nadzieję, że może Salmuś znajdzie w tym czasie domek:roll: :roll: :roll:
  7. Leki na serduszko:cool3: :cool3: :cool3: Kości z bazarku dgm, obrożę, puszki, itd. A teraz zdjęcie stycznia: "Łeeee, fu, dziecko!" - czyli Lachs zdegustowany:D:D:D:D:D Czyż on nie jest boski:)? [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44473.jpg[/url]
  8. Dzięki! 10 znakow, bla, bla, blaaaaaaaaaaaaa
  9. Pierwszy kontakt z Panem Kotem... No cóż, Kacper nie byl zachwycony...:eviltong: :evil_lol: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44463.jpg[/IMG] Zbliżenie na jego piękniutke znaczenie:loveu:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/Salm3.jpg[/IMG]
  10. Jak w temacie. Beściak: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44507.jpg[/IMG] Ładnie komponuje się z kolorem gresów:eviltong: Noski-noski-eskimoski:D [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44511.jpg[/IMG] Szczerze mówiąc, to bałam się, jak Lachs zareaguje, bo nawet na szczeniaki zawsze warczy, ale Salmiś jest taki młodziutki, że najwidoczniej Staruszek nie uznał go za konkurencję:cool3: Poczekamy, aż małemu jąderka przywędrują:D:eviltong: W kryjówce: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44475.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44512.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44516.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44518.jpg[/IMG] Prawie jak w lesie:cool3: :cool3: :cool3:: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/S4lm0n/SSA44521.jpg[/IMG]
  11. A, właśnie. Czy Levis jest/będzie wykastrowany?
  12. Leeevis:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ja pamiętam, ja pamiętam!!! Mam nadal jego zdjęcia:loveu: :loveu: :loveu:
  13. No, dobra, ale co ja mam wpisać jako osobę wydająca - siebie czy schronisko w Ostr.? I czy mam do schr. potem zawieźć kopię umowy adopcyjnej?
  14. Cześć, Gosiu:) Najlepsze życzenia noworoczne dla Ciebie i zwierzątek! A więc odpowiadając na pyt. z wątku o złości: policja powiedziała, że psy mają chodzić w kagańcu na smyczy, sąsiedzi dostali upomnienie i nic, guzik. Jak byłam pogryziona i mam zaświad. ze szpitala, to dostali mandat, ale kredytowy, odwołali się (!!!!) %^*##^*&^#%$^*&^$ I sprawę założyłam, ale przez policję, więc chyba w sądzie grodzkim - strasznie długo się czeka. więc te śmiecie %^*$%*% żeby się odegrać co i rusz dzwonią po policję - a to że niby hałasujemy w nocy, a to, że ja niby... wystaję pod ich ogrodzeniem z Lachsem i draznię ich sukę (?????), takie głupoty wyssane z palca, ale policja nie sprawdza przecież, czy to prawda - no bo jak, zresztą ich to nie obchodzi, ich obowiązkiem jest przyjąć zgłoszenie, więc to robią. Szkoda tylko, że jak my zgłaszamy, to nie robią nic - przyjdą, posłuchają, spiszą, ewentualnie powiedzą sąsiadom, żeby wychodzili z psami w kagańcach i d*pa. Przez 2-3 jest względny spokój, potem znowu zaczyna się szczucie. A z tym niby zakłocaniem ciszy nocnej to jedna wielka farsa, bo ja nawet wieży nie mam a głośniki od komputera badziewne - więc nie wiem, jakim sposobem miałabym hałasować - może stawiam stopy za głośno albo z hukiem odgarniam włosy z czoła:D:D:D:D:D:D:D:D? Eeech, szkoda gadać, to jest temat-rzeka, naprawdę. A policja jest po prostu do niczego, wk...wia mnie to, bo na własnym podwórku spokoju nie mam, a te ścierwa śmieją nam się w twarz bezczelnie:/ Tylko że ja mam psa z rejestru "ras agresywnych", chodzi w kagańcu, na smyczy (po własnym podwórku) - bo oni pi***olą, że to ja ich niby szczuję (ta, ciekawe jak - ślepym, starem psem z chorym sercem, który boi się ludzi!!!), więc policja nie wierzy, że nie szczuję, bo twierdzą, że "taki pies to jest niebezpieczny" :/
  15. Esp - ze zdjęciami się zbieram i zbieram, dziś je "pociachałam", żeby miały regulaminowe wymiary, już są w photobuckecie, zaraz powklejam. Tak, tak, proszę o Allegro:)
  16. Cześć, Kamciu:) Po Sylwestrze u nas dobrze, choć Lachs skaleczył się w łapę:/ Na szczęscie nie w poduszkę. A co to, na Sylw. daje się prezenty:cool3:? No, mój dostaje co i rusz jakieś;) Teraz np. dostał nową obrożę, kości z aukcji bazarku dgm (w sumie ostatnio wszystkie jego prezenty pochodzą właśnie stąd:D), puszki i kabanosy psie:) Pozdrawiamy!
  17. Ja wpłacałam przed Sylwestrem na Kornisza za krowy z bazarku, Ulaaa też - mam nadzieję, że pomogłyśmy:) Duuużo zdrowia dla Korniszka!!!
  18. Ej, ej, ej!!! A o "moim" maluszku nikt nie pamięta?:mad: :mad: :mad: :eviltong: :eviltong: :eviltong: Nie wiem, czy pisałam, ale tu ma swój wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37154[/URL] Rośnie, niestety, nie przytył, ale ma już ładną sierść i nie ma robaków! Niedługo szczepienie:multi: :multi: :multi: A potem można szukać dobrego domku :loveu: Podnieście czasem wątek... Jakby co, to udostępniam zdjęcia - możecie go wystawić na Allegro czy "gdzieś", ja potem będę sprawdzać potencjalnych nowych opiekunów. Mam pytanie - jak to jest z umową adopcyjną, ja mam ją sama wydać i wpisać się jako strona wydająca czy też załatwia to schronisko? Bo chcę mieć pewność, że to będzie dobry domek...
  19. Kasiu, dziękuję i nawzajem! Olu i Gosiu - no a co Wy myślicie, że on nie śpi w łóżku:>:>:>? Przecież! Tam to akrat uwalił się na górze ciuchów, gdy sprzątałam. Teraz właście też chrapie w mojej pościeli, jeszcze dzisiaj, kurczę, okulał, będę musiała mu łapki przemyć, bo trochę zdarł sobie jedną poduszeczkę. I trzeba się będzie za psimi butkami rozejrzeć:/ Pozdrowienia dla wszystkich i głaski dla milusińskich! Aaaa i udanej imprezy sylwetrowej!:):):)
  20. Ooo, wreszcie umieściłaś link do Waszej galerii!!! Witam:) Pozdrowienia od Kacpra dla Kacpra (:D), od achsa dla Kacpra, od Kacpra dla Diunki i od Lachsa dla Diunki:eviltong: :eviltong: :eviltong:
  21. Eheheh:D Też chcę takie tablice :| :( Jak tak patrzę na zdjęcia, to si zastanawiam, czy sunie takie fotogeniczne, fotograf taka utalentowana, modelki wyćwiczone, czy wszystko na raz:cool3: :cool3: :cool3:?
  22. Cześć:) Ja kiedyś byłam, ale chyba tylko jako obserwator - pierwszy raz zobaczyłam gonczego słowackiego tu właśnie:) Fajnie, że jedziecie:) Też czekam na zdjęcia. Mój to nawet autobusemnie może jeździć:/ Ludzie go bez przerwy depczą! Tak przesadnie, absurdalnie często, że to jest aż podejrzane:mad:
  23. A oto dlaczego nie sprzątam łóżka... [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/NACIUCHACH.jpg[/IMG] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/Plsk/SSA44196.jpg[/url] Na górze ubrań jest bardziej miękko! A dla Hrabiego - pamiętacie:>? - wygoda jest najważniejsza :cool3: :cool3: :cool3: [SIZE=1](Tylko gdzie ja się zmieszczę? :hmmmm:)[/SIZE] [url]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44167.jpg[/url]
  24. Wklejam jeszcze raz zdjęcie mojego staruszka-chorowitka, bo muszę mieć do linkowania w moich aukcjach:) Zaćma na prawym oczku i siwizna na kufce dobrze widoczna, tylko minę zrobił taką, jakby był smutny a wtedy właśnie brałam go na spacer! :cool3: [CENTER][IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/Staruszek.jpg[/IMG][/CENTER]
  25. [quote name='Lara']Kochani, [B]pytam jeszcze raz, kto ma oko na dobermana z SGGW[/B], Levisa, na czyje nazwisko zostal przyjety??? :razz: Kurczaki, bo trzeba go zabierac a ja nie chce za kogos decydowac co dalej, chce uzgodnic co i jak :roll: Zabieram jutro Levisa na kąpanie tylko i do Garncarza, chce wiedziec jak najszybciej co ma z oczkami. Jak bedzie diagnoza to bedzie mozna domku szukac intensywniej. No ale potem??? ma wrocic na SGGW?, ma spac u mnie w aucie?? :-([/quote] Levisa wiozam z Ara, na jej nazwisko jest adoptowany/wziety tymczasowo, ona zawiozla go na SGGW, nie wiem, czy ktos go tam od niej nie odebral - napisz do niej PW.
×
×
  • Create New...