Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Za Salmusiem kolejne odrobaczenie. Nie lubi lykac tabletek (cos mi sie, kurde, z altem stalo:/ - nie moge polskich znakow diakrytycznych wstawiac :o). Nie mozemy wiec jeszcze szczepic, czekam na koniec walki z robactwem. Spi na poslaniu Lachsa (stara prawda zyciowa - wiadomo, cudze lepsze). Kotem bardzo sie interesuje. Robi juz nie tylko na gazety:/ Ma w kazdym z pomieszczen miejsce, gdzie bede musiala ZAWSZE trzymac te "psia kuwete", bo nie chce mu sie chodzic do kuchni! :eviltong: :p :diabloti:
  2. [quote name='esperanza']Oto aktualna lista: Malinka-u Malagos Sed- u Gajowej Fin- w hoteliku Leonia- u m.jedrej Erwinka i Emirka- u Klaudyny, ale obecnie w Otrębusach Luna- w hoteliku w Otrębusach 3 maluchy- u Whippety "Tylko Ty" Greta- u Camary w Krakowie Bronek- u państwa Kastorka Rufus- u Iguśki Levis- na SGGW Ogryzka- u Ary Rugolf seter- u Jayo szczeniak u Dobermanii Kamyk- u netti1 w Łodzi co daje razem 18 psów. Czy kogoś pominełam?[/quote] Esp, "mój" szczeniak ma imię - Salmon :cool3: :cool3: :cool3: I nawet wątek! :cool3: :cool3: :cool3: - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37154[/URL] Eee, Levis? Czy to imię tego dobka z zaćmą na obu oczkach?
  3. A dzieńdobrywieczór:) Mnie akurat wtedy nie było... Ale dobek tylko jeden:-( (bo napisałaś "dobermanki" - mały tymczasowicz to mieszaniec a na niewidomego nie zgadza się mama:/) Zdjęcia piękne jak zawsze, pomysłowe to z Gastonkiem wyglądającym pierwszej gwiazdki:cool3: a_ga.isk - boksery to nie bullowate! Tylko molosy, tak jak berneńczyk w Twoim avatarze:lol:
  4. Jeeezu, taka chudziutka jak mój, gdy go brałam:placz: :placz: :placz: :placz: Wyglada jak struś! Taki chart w dobim ciele:-( :-( :-( :-( Ja zaraz robię na dgm bazarku aukcję na dobki w potrzebie - wystawiam monety Lothii. Popodnoście od czasu do czasu albo przelicytujcie kogoś;) Wkleję potem w tym poście link do aukcji.
  5. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  6. Halo, halo, czekamy na wieści!!!
  7. Ja na pewno przekażę w swoim, ale u nas daaawno nie było dobków.
  8. Jakby był jakiś transport, to ja się nieśmiało przypomnę - co i rusz organizuję zbiórki wśród sąsiadów, znajomych i znajomych rodziców - zawsze mam jakieś ubrania, ręczniki, deski, narzedzia, kubełki, drzwi nawet mam, różne rzeczy do domu czy materiały budowlane... Tylko nie mam prawa jazdy i możliwości dowiezienia... Jakby coś było zorganizowane - prosze pamiętac o mnie i wysłać PW:lol: Chętnie pomogę, możecie sprawdzić w wątku uciechowskim - mają ode mnie sporo rzeczy a zbieram w zasadzie cały czas:)
  9. Jasne. Myślałam, że już jest na Akagerze. Bo mnie tam dwa razy nie udało się zarejestrowac - drugi link aktywacyjny nigdy nie przyszedł:/ [url]www.dobermann.pl[/url]
  10. Co do tych plakatów, ja mogę je rozwieszać w Warszawie i podwarszawskich miejscowościach po drodze do schroniska, tylko dajcie znać, jak będą zeskanowane i gdzieś w sieci - wystarczą dobre zdjęcia dobków. I można mój tel. umieścić, jest na mapie dogo albo podam na PW, żeby tu nie pisac, bo ludzie różni czytają forum.
  11. [quote name='Lara']ale Ty masz psa, co? ... :shake: kurcze on sie tak boi psow... :-([/quote] Hmmm... No, mam psa, też dobka. I bardzo dominującego, ale jesli tamten się boi i jest uległy, to bym wykastrowała i Lachs może by po jakimś czasie go zaakceptował. Z niektórymi tymczasowiczami też bywały problemy, ale jak karałam, gdy na nie warczał i chciał atakować, to potem przestał i dostawał smakołyki, jak tylko chciał się z nimi bawić. Teraz już zresztą jest mniej zazdrosny, nawet małego samczyka zaakceptował, mały ładuje mu się na posłanie, chodzi na niego a Lachs tylko patrzy na mnie z wyrzutem, bo wie, że nie może małemu pokazać zębów;) Jak napisałam, będę go reklamować wśród znajomych, mam jedną panią, której dobka umarła jakiś czas temu, oni bali się drugiego dobka, bo tamta była agresywna, ale jeśli ten jest spokojny, to może się zdecydują. Teraz też mają suczkę, ale jest już b. stara i myśleli nad kolejnym psem. Spytam ich.
  12. Ponawiam pytanie z tematu:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3: Wawer, Wawer, Wawer!!! Anin, Gocławek... Międzylesie?
  13. Dzięki! I zdjęcia:oops: :oops: :oops: Jeeezuuuu, jak ja bym chciała, żeby moja mama się zgodziła!:placz: :placz: :placz:
  14. A i mój tez miał zaćmę, jak nie był jeszcze stary - zanim go adoptowałam.
  15. [SIZE=5]JEZU!!! NIEWIDOMY??? :placz: :placz: :placz: :placz: [/SIZE] [SIZE=5]MÓJ TEŻ MA ZAĆMĘ, ROZMAWIAŁAM Z WETEM I POWIEDZIAŁ, ŻE MOŻNA OPEROWAĆ - TYLKO MUSICIE ZROBIĆ BADANIE SERCA!!! ABSOLUTNIE! BO DOBKI MAJĄ CZĘSTO MIGOTANIE PRZEDSIONKÓW (MÓJ MA) I WTEDY NIE MOŻNA:([/SIZE] [SIZE=5][/SIZE] Ja [B][U]w tej chwili[/U][/B] już szukam mu domku wśród znajomych, bo moja mama się nie zgodziła nawet na tymczasowe przetrzymanie :(:(:(:(:(:(:(:( [CENTER][SIZE=4]Piszcie, proszę, jak tylko będą nowe wieści!!![/SIZE][/CENTER]
  16. Jezu!!! Tyle suk w ciąży??? Dlaczego??? Czy one są z samcami w boksach??? :(:(:(:(:( Co do sterylizacji - można by szukać NAJPIERW DT dla nich (ja po oddaniu do dobrego domku Salmiego mogę wziąć jedną) i po znalezieniu migiem sterylizować. Co Wy na to?
  17. Nie, nie, nie, to to wiem;) Czyli dzisiaj będzie nakłuwanie:) Chyba Salmuś nie bedzie zachwycony :shake: :shake: :shake: :shake: Na pocieszenie dostał dziś ringo z aukcji dla Uciechowa:p
  18. A, to 3 tyg. już minęły:/ Dzięki Bogu, siedział w domu na kwarantannie! A na wściekliznę kiedy?
  19. Jeszcze tu: [URL="http://www.sterylizacje.pl"]www.sterylizacje.pl[/URL]
  20. On był szczepiony w schronisku. Ale dzis juz lecznice otwarte, pójdę spytać i jak już można, to od razu zaszczepię.
  21. [quote name='Ulaa']Sonia jest cudowna :loveu: W życiu nie sądziliśmy, że dobki mają taki charakter, zawsze wydawało nam się, że to psy niedostępne i zamknięte w sobie, skłonne raczej warknąć i chwycić za tyłek, niż okazać jakieś dobre uczucia. A Sońka to biegające serduszko, zawsze pełna radości, chętna do zabawy. No i nie odstępuje mnie na krok :loveu: [/quote] Boże! :/! :|! Dobunie to bardzo, bardzo, bardzo wrazliwe i uczuciowe psy, przywiązane do właściciela, chore, jeśli nie okazuje się im miłości - one pragna być zawsze przy ukochanym opiekunie. Jak dzieci :loveu: Dowód - mój banner w podpisie, avatar, galeria... Wystarczy tylko poskromić dominujące zapędy niektórych osobników, a że są bardzo pojętne i szybko się ucza - wystarczy czas i konsekwencja, by zrobić z nich wzorowego pieszczoszka! :loveu: :loveu: :loveu:
  22. [quote name='ara']Dobermania, jesteśmy Ci bardzo dźwięczne za pożyczenie kontenerkq:p bardzo się Gryzi podoba.[/quote] Nie ma za co! Cieszę się, ża mała ma się lepiej! Powiedzcie mi tylko - jak mój był szczepiony mies. temu, to mam go jeszcze raz??? Bo już moja... matka chrzestna namawia swojego byłego męża na Salmusia:loveu: :loveu: :loveu: Bo oni chcieli małego pieska... A nie chcę, żeby stało się to, co z Balcerkiem...
  23. Jezu! :shake: :shake: :shake: :shake: Dobrze, że mój zdrowy... Będę go ponownie szczepić...
  24. [quote name='Agnieszka P']Rottki soie przypominaja I przypominamy ze zbieramy na dług w hotelu za rottki[/quote] Czy wpłat dokonujemy na AFN? Z jakim dopiskiem?
×
×
  • Create New...