-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Kaaanuś :-( :-( :-( :loveu: :loveu: :loveu: Biedny :calus:
-
No ja też zaglądam:) A sylwek tuż, tuż... Jak się nie popiszecie, to ja chyba u siebie zorganizuję, mam ogród, duże mieszkanie, to psy weźmiecie:) Tylko pomożecie przy zaopatrzeniu - każdy weźmie ze sobą :drink1: i coś do jedzenia:diabloti:
-
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
Dobermania replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Prześliczna, przeurocza :loveu: :loveu: :loveu: -
Ooooo :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Olu! A do szkoły ktojutro wstanie?! :mad: :mad: :mad: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Lajza - w końcu znalazła swoje szczęście! :)
Dobermania replied to pumcia02's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka']ale niektórzy nie są odpowiedzialni...[/quote] Oddałam po tygodniu. Odezwał się wzór cnót wszelakich i kultury przede wszystkim. -
Łódź-Ogromny Psi Szkielet:((((Odnalazł "swoich" LUDZI:))))
Dobermania replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ja też założyłam dla niego aukcję, podnieście czasem;) Albo podbijcie;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2635871#post2635871[/URL] -
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: W kupie raźniej:D Lothia, mam jeszcze jeden wisiorek-smok na aukcji:cool3: Odwiedziłam przy okazji mrówkonieodpornego Demonka:)
-
:D:D:D:D:D Też mamy zdjęcia łapek:)
-
Boskie! Lubię takie złudzonka. A... galeria ładna;)
-
Też myślałam, że to niuf! :O
-
Mamy już galerię na dgm w nowym wydaniu:) [URL]http://www.dogomania.pl/gallery/155/8/758.html[/URL]
- 398 replies
-
Dobrze, tylko pytałam, żeby spr., cy pamiętasz. Anuleq, daj znać, jak przygotowania! :)
-
I mimo licznych skarg i doniesień sąsiadów CZTERY LATA [sic!!!] trwała akcja ratowania psów... Ja myślałam nawet, żeby jakiegoś adoptować, ale że to rasowe/w typie rasowych, to może mają szansę tam na Węgrzech...
- 398 replies
-
[IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/kutyatelep-015.jpg[/IMG] [COLOR=#999999][IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M28.jpg[/IMG][/COLOR] [COLOR=#999999][IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M27.jpg[/IMG][/COLOR] [IMG]http://www.dogheart.hu/mengele/M64.jpg[/IMG] [COLOR=#999999][URL]http://www.dogheart.hu/dogmengele.htm[/URL][/COLOR]
- 398 replies
-
:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Gremlin jak się patrzy. A mój Lachs dokładnie tak samo obślinia kota :loveu:
-
:D Dzieńdobry, Ole:) Ano, smutne, zwłaszcza to pierwsze, wygląd na nim tak staaaro:placz: :placz: :placz:
- 398 replies
-
Ooo, ja tu jeszcze nie byłam a Nikunia taka śliczna!!! :loveu: :loveu: :loveu: Pinczerkowata chyba, hm? Jaki ma ogonek?
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
Dobermania replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Taa, niektórzy sąsiedzi to prawdziwe skarby:/ -
Bellatriks:) Ooo, klub sklerotyków! To ja się zapiszę a potem zapomnę! :D:D:D:D
-
:cool3: :cool3: :cool3: A bo na Paluchu pełno skarbów!!! Ostatnio widziałam śliczną czekoladową dobermankę i ogrooomną sunię w typie bull, czarna marengowata, bomba! Gdyby nie mama, wzięłabym obie :cool3: :cool3: :cool3: i jadła potem ryż...:p