Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Niedobry wybór odp. na pytanie w ankiecie - pozytywne wzmacnianie pozytywnym wzmacnianiem, ale jak pies pociągnie czy warknie na innego, to przecież karcimy - krzykniemy czy ostrzegawczo pociągniemy za obrożę - samym nagradzaniem można utrwalać zachowania, trudno jednak eliminować, bo odwrócenie uwagi niezawsze jest możliwe. Ja czasem krzyknę, czesem dma LEKKIEGO klapsa w pupkę, ale nigdy nie biję (te klapsy to nawet nie lekkie klepnięcie - zazwyczaj dezaprobatę wyrażam głosem i Lachs wie, co znaczy "brzydki pies":cool3: i "nie!").
  2. [quote name='Behemot']W następnej edycji nagrodą będzie nie tylko nr telefonu Admina, ale i jego PESEL, NIP , odciski palców oraz kalosze, w których chodził na spacer z psem :cool3:[/quote] Łoooo, kalooosze! :diabloti:
  3. Na dworzu śpi na trawie, w domu na swoim posłaniu lub na moim łóżku :loveu:
  4. Ja mam psa, bo akurat w schronisku był samiec, poza tym: [LIST=1] [*]kastracja psa to tylko zabieg, u suczki to operacja - bałabym się, [*]suczka, w razie problemów, ma usuwane listwy mleczne - kolejna poważna operacja - u samca "tylko" ew. prostata czy guzki, [*]ale za to następna bedzie suczka - są łagodniejsze, mniej bronią terytorium, bardziej się przywiązują (tak, tak, wiem, że jeszcze indywidualne [predyspozycje "robią swoje";))[/LIST]
  5. A mój jest dobkiem bez rodowodu - ale z tych JEDYNYCH NIERODOWODOWYCH DOPUSZCZALNYCH czyli ze schroniska :diabloti: :loveu: :loveu: :loveu:
  6. Ja do mojego mówię "syneczku", "kochanie" i "pysiu" :loveu: :eviltong: A czaem "misiu-pysiu-rybciu-grzybciu":eviltong:
  7. Mój reagował na imię brata, ale mama, rzecz jasna, się oburzyła, a zawsze chciałam, żeby mój "synek" miał skandynawskie imię... :roll: :roll: :roll:
  8. Ojeeeej :loveu: :loveu: :loveu: a ja też mam dobka, który żyje w symbiozie z kotem :loveu: Witamy kolejną pinczeromaniaczkę! :cool1:
  9. Molosy, bullowate i dobki :loveu:
  10. My z Lachsiem chodzimy na baaardzo długie spacery - bawimy się w berka:razz: On ze mną lub z innym psem. Niestety, boi się rzucanych przedmiotów, nie przeciąga lin ani kocyków, ale takie wspólne gonitwy nam wystarczają:cool1:
  11. Wszystkim, całym moim światem :loveu: :loveu: :loveu: Moim Syneczkiem, Kochaniem, przyjacielem, towarzyszem spacerów (dba o moje zdrowie:cool3:), martwię się bardziej o niego niż o siebie, całe kieszonkowe wydaję na jego leki, karmę, witaminy, wizyty u weterynarza :loveu: Nie wyobrażam sobie, że mogłoby go nie być. Jest dodatkowo najlepszym sposobem na wakacje - w domciu :loveu: Razem wtedy spimy do popołudnia, nocą spacerujemy po pustym mieście. Odkrywamy coraz dalsze tereny lasu i parku koło nas, podziwiamy naturę we wszystkie pory roku. Dostosowałam mój rytm życia do rytmu Lachsa, on dostosował się do mnie (śpimy do późna, do późna spacerujemy wieczorem). Przytulam, gdy coś go boli, w środku nocy wstaję, by z nim wyjść. On pociesza, gdy jest mi źle, przytulając się do mnie i liżąc po twarzy. Nie zawiedzie, jak ludzcy przyjaciele, nie obrazi się, nie będzie dąsać. Nie wymaga za dużo, daje wszystko, co ma :loveu: Tylko czemu tak krótko żyje...? :placz:
  12. Smacznego! :loveu: Dianeczko :loveu: :loveu: :loveu:
  13. [CENTER]:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Trzymamy, trzymamy! zdrowiej, babciu! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER]
  14. :loveu: Benio :loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Benio:loveu: Ja chcę Beeenia :loveu: Śliczny, zupełnie inaczej wygląda, oby jak najlepszy domek znalazł się szybciutko!
  15. [quote name='aisaK']Wiemy, ten na łancuchu jest na str. 100 a szczenna sunia...nie mamy gdzie jej dać, ona musi mieć sterylke aborcyjną a jesli się nie zdąrzy to jedno szczenie przy niej musi zostać, gdzie ją dać?Było już to..[/quote] :placz: :placz: :placz: Czy są pieniądze? Trzeba by ją NATYCHMIAST do lecznicy na sterylizacja, potem coś się znajdzie. Zbliża się ogólnopolski dzień sterylizacji, może rozłożąpłatności na raty...
  16. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=172825019"][FONT=Arial Narrow][SIZE=5]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=172825019[/SIZE][/FONT][/URL]
  17. [quote name='noblistka']Chyba nie muszę dodać,że treser stwierdził że nie ma już dla tego psa ratunku i został uśpiony. Aha i dodam,że nie był to pseudo treser, posiada wszystkie papierki ZKWP[/quote] Zgroza :crazyeye:
  18. [IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140724-3071481.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140724-1808172.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140725-5561407.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140725-3950657.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140725-4235655.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140725-9403160.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140725-6911404.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166140726-225930.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141092-4433362.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141092-158593.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141092-6570639.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141093-5230980.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141093-1552740.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141094-6714420.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/15/th_1166141094-1593625.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/20/th_1166621046-496129.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828387-3443716.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828388-3030869.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828388-4381120.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828388-3365622.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828388-2300035.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828389-1288973.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828389-8009085.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828389-6913502.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828389-3742118.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/pics/2006/12/22/th_1166828390-2972643.jpg[/IMG]
  19. No ja chcę przecie!!! Ino mi adres, pod którym można to to odebrać, podaj! 501204308 jakby co.
  20. No widzisz:) A teraz jeszcze jak postawili ekrany od ulicy i ułożyli chodnik z kostek Bauma, to jest jeszcze lepiej. We wtorek się z Lachsem zapuściliśmy strasznie daleko :diabloti:
  21. [quote name='doddy']Niestety nadal nie ma zainteresowania Nicolasem... Strasznie to smutne, bo wizja schroniska chyba zaczyna się zbliżać...[/quote] Nie, nie, nie... Dajcie go do niemiec, Olena ma rację... A oni tam się dobrze nimi zaopiekują...
  22. [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]dobermania dopisałam cię do domku nr 3[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]słuchajcie tak jak pisałam wiekszosc z nas pisała ze bardziej pasuje im termin od 11-15.08 to ja tak pisze na pierwszej stronie. Inaczej to sie nie zdecydujemy.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Nie ma wieści od Pay, nie ma tez innego organizatora tak więc chyba kazdy z trzech domków sam będzie musiał zarezerwować domek na ten własnie termin.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Poczekamy jeszcze kilka dni moze Pay sie odezwie.[/COLOR][/B][/quote] A dziś patrzę, jestem na pierwszej stronie w namiocie :shake: :shake: :shake: Wobec tego ja będę w hotelu :diabloti:
×
×
  • Create New...