Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. A to nr tel. stacjonarnego czy komórki? Jak komórki, to ja mogę zadzwonić, jak stacjonarny, to niech ktoś stamtąd dzwoni. Dobra, zadzwonię/-imy i co potem? Trzbe będzie psa gdzieś ulokować... za co? I u kogo? Kto z dobermaniaków mieszka w tamtych stronach i dysponuje wolnym miejscem, czasem, pieniędzmi? A propos feromonów jeszcze - dostępne są np. w Karusku.
  2. Ojeeej, jaka zmiana, faktycznie! Piękny psiak, a okularki jakie, ekhm :cool1: :cool1: :cool1: Oby wszystkie znalazły jak najszybciej kochające, wspaniałe domki!
  3. Jeju, ale mnie ten temat przeraził! Kibicowałam Wątróbce, bralm udział w walce o imię dla niej, już myślałam, że ją ukradli czy uśpili 0_o Dobrze, że mała zdrowieje, trzymam kciuki mocno, szkoda, że Kubuś stracił szansę na DT. Ale wystawcie go na wszystkich stronach z ogłoszeniami, jako szczeniak ma duże szanse na dom.
  4. No, dokładnie. Cha, cha. Też muszę pędzić po MP. Grzesiu, daj znać, czy pieniądze za bazarek Seaside doszły - wpłacałam późno, wiem, przepraszam, ale byłam strasznie zabiegana:oops: Nie bić!
  5. [quote name='Dobermania']No, tak, ale Pabianice, Skarzysko, Koszalin - to trochę daleko od Warszawy, a oni nie mają samochodu... woleliby psa przedtem obejrzeć, dlatego szukają w Warszawie i okolicach.[/quote] WARSZAWA... Dziewczyny, proszę, czytajcie:/ Państwo mają małe dziecko, chcieliby poznać przyszłą nową domowniczkę bliżej, poodwiedzać, a ani do Suwałk, ani do Koszalina nie jest blisko...
  6. "Maleńka kosteczka dla małego pieseczka" :cool3: :cool3: :cool3: Jak się nazywa Twój skarb? Ile ma lat?
  7. Ooo, i własnie - mnie się przypomniało, całe życie się zastanawiam - jak taki pies w czasie kilku(nasto)godzinej podróży się załatwia; konkretnie: GDZIE? Za burtę? Mój by nie zrobił, PANICZNIE boi się wody. Czy Zaczek paradował po górnym pokładzie? :cool3: Gdzie się załatwiał? U mnie znaczył teren bardzo zawzięcie i z pasją - ze sześć razy obsikał mi łóżko, salon, schody, klatkę schodową za każdym razem (PODCZAS POWROTU, "wysiusiany" też:cool3: !!!)
  8. To chociaż nazwę hodowli podaj :cool3: Senga, a czemu tak pilnie:>? Skoro niewystawowa, to może ze schroniska...?
  9. [quote name='morisowa'] Bardzo chciał do przodu, ale jednak dał się przekonać, że nie tym razem. Większość czasu leżał, czasem wkładał łepetynkę do mnie, na głaskanko. [/quote] Taaa... Jak go wiozłam taksówką do lecznicy, to pan taksówkarz ciągle się denerwował, bo Zack baaardzo chciał usiąść za kierownicą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote]Na spacerach (na odsikanie) był prowadzony razem z Daisy, czyli mixem ratlerka. To był nasz pierwszy dog :evil_lol: Ze dwa razy startowała do Zaka, ale ten tylko patrzył na pierdka z wyższością :razz: [/quote] Chyba "BANdog" :eviltong: :eviltong: :eviltong: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9204/img3425bf1.jpg[/IMG] Ooo, jaką gustowną obrożę ma!!! :loveu: :loveu: :loveu: Jeeejku, jak ja tęsknię za Zaczkiem!!!:placz: :placz: :placz: :loveu: :loveu: [quote]A tu przy stoliku na promie (w Polsce to problem, jak się pociągiem wiezie, a tu 4 sztuki bez kagańców i zero komentarzy :-o )[/quote] Bo Polska i Polacy to pip, pip, pip, pipipiiiiiip :p Pamiętam, jaki szok przeżyłam, będąc w Szwecji i widząc, że tam żaden pies nie chodzi w kagańcu, ba, można je nawet wprowadzać do restauracji :-o a jedynym agresywnym psem, jakiego spotkałam, był chiński grzywacz :lol: Ja chcę zdjęęęęęcia :placz: :placz: :placz: :placz: Niech Szwedzi, czy kto tam się Zaczkiem teraz opiekuje, wysyłają mi zdjęcia Zaczka: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (i jakby co, tekst po angielsku lub niemiecku), bardzo, bardzo, bardzo proszę! Ja chcę Zaczka :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:!!!!!!
  10. Znajomi rodziców kibicują jej, ale i tak Suwałki są zbyt daleko. Poza tym, oni mogą wziąć psa dopiero w okolicach czerwca. Mam nadzieję, że ten psi anioł szybko znajdzie domek - ten wspaniały, pełen miłości i NA ZAWSZE :loveu:
  11. Boże, tylko nie na Paluch :wallbash: Może ktoś byłby w stanie zaoferowac DT choćna tydzień, potem inny dogomaniak tez parę dni i tak przez czas aż do znalezienia stałego domu... Tylko nie na Paluch...
  12. [quote name='Viktorija']Ona jest strasznie drobna. Oczywiscie jest zagłodzona. Na fotkach tego nie widac, ale każdy krąg kręgosłupa i kazde żebro mozna sobie obejrzec przez skórę, ale oprócz tego jest niska i drobniutka. Mój kolega ma dobermanke sukę, która jest chyba o jakieś 10 cm wyzsza od niej. Może ona taka młodziutka, ze ejscze urosnie? Czy bywają takie drobniutkie dobki? To chyba najmniejsza dobka, jaką widziałam...[/quote] Jak taka malutka (młodziutka), to pewnie urośnie. Niedożywienie we wczesnej fazie wzrostu powoduje karłowatość; dodatkowo - jesli była z pseudohodowli, to może być "zmieszana" np. z pinczerem średnim. Ja bym ją mogla odwiedzać na SGGW i wyprowadzać, tylko co mam mówić, nadal nie wpuszczają osób z zewn.? Jakiś nr boksu ma? Imię?
  13. Ojej, dobcio spadł... Dobciu, wracamy na górę.
  14. [quote name='Asior']ehh no rzeczywiście chyba, że admini by na to jakoś zaradzili/......[/quote] Ale w czym problem, czy Beata rzadko bywa na forum?
  15. Czy nadal trzeba sprawdzić Paluch (trudno czytać wszystkie posty)? Jakby co, proszę dać znć na PW, jak będę na Paluchu, to poszukam Szkotów.
  16. Saharo :calus: Ale pomyśl, że Delicja chociaż dostała piękne, smaczne imię - to już dużo :cool3: Z takim imieniem szybciutko znajdzie się jakiś smakosz :loveu:
  17. Ale Keflex jest na serce - Ricz ma chore serduszko?
  18. Ojej:( Biedna:( Oby tym razem znalazła domek na stałe...:-(
  19. Ojaaaa:loveu: To ja wkleję moje Maleństwo z kosteczką :diabloti: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44305.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44350.jpg[/IMG]
  20. Dobrze prawi! :diabloti: Kurczę, ale jak inaczej to udostępnić dgmaniakom? Przecież nie będziemy tego trzymać na pw... Może ukryć wątek?
  21. I jeszcze: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44305.jpg[/IMG]
  22. [quote name='daisy']Cudne :loveu: cudne chlopaki :loveu: widac ze radosc zapalila sie rowniez w oczach twojego niunka Dobermanio[/quote] Oooj, tak! A wiecie, dziewczyny, że to PIERWSZY i jak dotąd jedyny samiec, którego Lachs zaakceptował? :-o Tym bliższy jest Zaczek memu sercu :loveu: Od tej pory będę mojego starucha usilnie socjalizować - aby już wszystko, co ma jajka, akceptował :mad: :eviltong: Chociaż w pon. w parku bawił się z pinczerkiem - też samcem :crazyeye: Dumna byłam z mojego syneczka :loveu:
  23. [quote name='GoniaP'] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22725.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22726.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22727.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22728.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22729.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22730.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22732.jpg[/IMG][/B] [/quote] Maleńki patyczek dla małego pieska :loveu: :loveu: :loveu: Zakochałam się! Coś Wam pokażę! :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44350.jpg[/IMG]
  24. Własnie to miałam na myśli - przykuwa uwagę! A oto przecież chodzi:) No a już Wątróbkowa Delicja ściągnie tłumy :D:D:D:D
×
×
  • Create New...