-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
A to nr tel. stacjonarnego czy komórki? Jak komórki, to ja mogę zadzwonić, jak stacjonarny, to niech ktoś stamtąd dzwoni. Dobra, zadzwonię/-imy i co potem? Trzbe będzie psa gdzieś ulokować... za co? I u kogo? Kto z dobermaniaków mieszka w tamtych stronach i dysponuje wolnym miejscem, czasem, pieniędzmi? A propos feromonów jeszcze - dostępne są np. w Karusku.
-
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Jeju, ale mnie ten temat przeraził! Kibicowałam Wątróbce, bralm udział w walce o imię dla niej, już myślałam, że ją ukradli czy uśpili 0_o Dobrze, że mała zdrowieje, trzymam kciuki mocno, szkoda, że Kubuś stracił szansę na DT. Ale wystawcie go na wszystkich stronach z ogłoszeniami, jako szczeniak ma duże szanse na dom. -
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Dobermania replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
No, dokładnie. Cha, cha. Też muszę pędzić po MP. Grzesiu, daj znać, czy pieniądze za bazarek Seaside doszły - wpłacałam późno, wiem, przepraszam, ale byłam strasznie zabiegana:oops: Nie bić! -
[quote name='Dobermania']No, tak, ale Pabianice, Skarzysko, Koszalin - to trochę daleko od Warszawy, a oni nie mają samochodu... woleliby psa przedtem obejrzeć, dlatego szukają w Warszawie i okolicach.[/quote] WARSZAWA... Dziewczyny, proszę, czytajcie:/ Państwo mają małe dziecko, chcieliby poznać przyszłą nową domowniczkę bliżej, poodwiedzać, a ani do Suwałk, ani do Koszalina nie jest blisko...
-
"Maleńka kosteczka dla małego pieseczka" :cool3: :cool3: :cool3: Jak się nazywa Twój skarb? Ile ma lat?
-
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
Ooo, i własnie - mnie się przypomniało, całe życie się zastanawiam - jak taki pies w czasie kilku(nasto)godzinej podróży się załatwia; konkretnie: GDZIE? Za burtę? Mój by nie zrobił, PANICZNIE boi się wody. Czy Zaczek paradował po górnym pokładzie? :cool3: Gdzie się załatwiał? U mnie znaczył teren bardzo zawzięcie i z pasją - ze sześć razy obsikał mi łóżko, salon, schody, klatkę schodową za każdym razem (PODCZAS POWROTU, "wysiusiany" też:cool3: !!!) -
To chociaż nazwę hodowli podaj :cool3: Senga, a czemu tak pilnie:>? Skoro niewystawowa, to może ze schroniska...?
-
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
[quote name='morisowa'] Bardzo chciał do przodu, ale jednak dał się przekonać, że nie tym razem. Większość czasu leżał, czasem wkładał łepetynkę do mnie, na głaskanko. [/quote] Taaa... Jak go wiozłam taksówką do lecznicy, to pan taksówkarz ciągle się denerwował, bo Zack baaardzo chciał usiąść za kierownicą:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [quote]Na spacerach (na odsikanie) był prowadzony razem z Daisy, czyli mixem ratlerka. To był nasz pierwszy dog :evil_lol: Ze dwa razy startowała do Zaka, ale ten tylko patrzył na pierdka z wyższością :razz: [/quote] Chyba "BANdog" :eviltong: :eviltong: :eviltong: [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/9204/img3425bf1.jpg[/IMG] Ooo, jaką gustowną obrożę ma!!! :loveu: :loveu: :loveu: Jeeejku, jak ja tęsknię za Zaczkiem!!!:placz: :placz: :placz: :loveu: :loveu: [quote]A tu przy stoliku na promie (w Polsce to problem, jak się pociągiem wiezie, a tu 4 sztuki bez kagańców i zero komentarzy :-o )[/quote] Bo Polska i Polacy to pip, pip, pip, pipipiiiiiip :p Pamiętam, jaki szok przeżyłam, będąc w Szwecji i widząc, że tam żaden pies nie chodzi w kagańcu, ba, można je nawet wprowadzać do restauracji :-o a jedynym agresywnym psem, jakiego spotkałam, był chiński grzywacz :lol: Ja chcę zdjęęęęęcia :placz: :placz: :placz: :placz: Niech Szwedzi, czy kto tam się Zaczkiem teraz opiekuje, wysyłają mi zdjęcia Zaczka: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] (i jakby co, tekst po angielsku lub niemiecku), bardzo, bardzo, bardzo proszę! Ja chcę Zaczka :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:!!!!!! -
ZARA po zabiegu sterylizacji MA DOMEK!
Dobermania replied to martasuwałki's topic in Już w nowym domu
Znajomi rodziców kibicują jej, ale i tak Suwałki są zbyt daleko. Poza tym, oni mogą wziąć psa dopiero w okolicach czerwca. Mam nadzieję, że ten psi anioł szybko znajdzie domek - ten wspaniały, pełen miłości i NA ZAWSZE :loveu: -
Mała młoda przylepka już znalazła domek!
Dobermania replied to dorotta30's topic in Już w nowym domu
Boże, tylko nie na Paluch :wallbash: Może ktoś byłby w stanie zaoferowac DT choćna tydzień, potem inny dogomaniak tez parę dni i tak przez czas aż do znalezienia stałego domu... Tylko nie na Paluch... -
[quote name='Viktorija']Ona jest strasznie drobna. Oczywiscie jest zagłodzona. Na fotkach tego nie widac, ale każdy krąg kręgosłupa i kazde żebro mozna sobie obejrzec przez skórę, ale oprócz tego jest niska i drobniutka. Mój kolega ma dobermanke sukę, która jest chyba o jakieś 10 cm wyzsza od niej. Może ona taka młodziutka, ze ejscze urosnie? Czy bywają takie drobniutkie dobki? To chyba najmniejsza dobka, jaką widziałam...[/quote] Jak taka malutka (młodziutka), to pewnie urośnie. Niedożywienie we wczesnej fazie wzrostu powoduje karłowatość; dodatkowo - jesli była z pseudohodowli, to może być "zmieszana" np. z pinczerem średnim. Ja bym ją mogla odwiedzać na SGGW i wyprowadzać, tylko co mam mówić, nadal nie wpuszczają osób z zewn.? Jakiś nr boksu ma? Imię?
-
Czekoladowy DOBERMAN 4letni Ostrów Wlkp. ADOPTOWANY
Dobermania replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
Ojej, dobcio spadł... Dobciu, wracamy na górę. -
Czy nadal trzeba sprawdzić Paluch (trudno czytać wszystkie posty)? Jakby co, proszę dać znć na PW, jak będę na Paluchu, to poszukam Szkotów.
-
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Saharo :calus: Ale pomyśl, że Delicja chociaż dostała piękne, smaczne imię - to już dużo :cool3: Z takim imieniem szybciutko znajdzie się jakiś smakosz :loveu: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Dobermania replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ale Keflex jest na serce - Ricz ma chore serduszko? -
Ojaaaa:loveu: To ja wkleję moje Maleństwo z kosteczką :diabloti: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44305.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44350.jpg[/IMG]
-
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Dobermania replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
I jeszcze: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44305.jpg[/IMG] -
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
[quote name='daisy']Cudne :loveu: cudne chlopaki :loveu: widac ze radosc zapalila sie rowniez w oczach twojego niunka Dobermanio[/quote] Oooj, tak! A wiecie, dziewczyny, że to PIERWSZY i jak dotąd jedyny samiec, którego Lachs zaakceptował? :-o Tym bliższy jest Zaczek memu sercu :loveu: Od tej pory będę mojego starucha usilnie socjalizować - aby już wszystko, co ma jajka, akceptował :mad: :eviltong: Chociaż w pon. w parku bawił się z pinczerkiem - też samcem :crazyeye: Dumna byłam z mojego syneczka :loveu: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Dobermania replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='GoniaP'] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22725.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22726.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22727.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22728.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22729.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22730.jpg[/IMG][/B] [B][IMG]http://upload.miau.pl/2/22732.jpg[/IMG][/B] [/quote] Maleńki patyczek dla małego pieska :loveu: :loveu: :loveu: Zakochałam się! Coś Wam pokażę! :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://i33.photobucket.com/albums/d63/seideasperitas/meindober/SSA44350.jpg[/IMG] -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Własnie to miałam na myśli - przykuwa uwagę! A oto przecież chodzi:) No a już Wątróbkowa Delicja ściągnie tłumy :D:D:D:D