-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
Zaniemaco! Tęsknię za "moim" Zaczkiem, Lachsiak też :placz: :placz: :placz: Ja kcem zdjęęęęęcia :placz: :placz: :placz: [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/zack/[/URL] -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
O nie, Wątróbkę też zostaw, będzie smacznie - słodko-słono :cool3: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Cieszymy się, że poprawiłyśmy Ci humor! Delicja zostaje i już, imię niebanalne i smakowite - jak ta sunieczka :loveu: I oby jej dalsze losy były równie... słodkie :loveu: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Taaak!!! DELICJA!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Ooo, Delicja - też ładnie :loveu: Az zgłodniałam :D Czekoladka :loveu: -
Ricz-przepiękny czekoladowy Dobek-już w nowym, wspaniałym domu!!!
Dobermania replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Ojeeeej :loveu: Jaki słodziaszek :loveu: :loveu: :loveu: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Ooo, a może Kawka:>? Nie mylić z tym ptakiem:eviltong: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Kawa z mlekiem, a brzmi bardzo ładnie, no i dwusylabowe imiona są wygodne :roll: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
U nas też nie:( Ale w ewidencji ma tylko nr czy imię też? Niech będzie Latte lub Mocha! Bardzo ładnie :loveu: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Ooo, Mocha, Mocca - jestem za! A Latte nie podoba się wam...? -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Ej, no, [FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][B]Wątrolada[/B][/COLOR][/FONT] ani [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Czekotróbk[/COLOR][/FONT][/B]a wam się nie podobają??? :diabloti: Takie smaczne imionka! :diabloti: :roll: :roll: :roll: -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Albo [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=darkred]Latte [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]mniam, mniam...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] -
Wątróbka Słodziutka czyli DELICJA vel Czoko w domku u Czoko :)
Dobermania replied to sahara's topic in Już w nowym domu
Wątrolada :D Albo Czekotróbka :eviltong: Psina boska! U nas wczoraj w nocy pojawił się taki piesek jak ona, tylko większy - brązowy nosek, wargi, obwódki dookoła oczu, nic, tylko schrupać, ale biedaczek jest przerażony :shake: Czekoladki są najsłodsze :loveu: Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie czekoladowo-wątrobianej sprawy! -
Togo – młodziutki doberman. Już bezpieczny w Niemczech.
Dobermania replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
A może by tak jakieś zdjęia przystojnego pana:cool3: :cool3: :cool3:? -
Szczekanie, Gryzienie, Warczenie, Gdy Się Tylko Porusze!
Dobermania replied to basia bonnie's topic in Agresja
Coś trudno uwierzyć, że tak ni z gruszki, ni z pietruszki zaczął być agresywny... To trwa już dwa tyg. a wcześniej tak nie było? Coś się musiało stać. Moze przez sen go uderzyłaś nieświadomie, może przygniotłaś? Może go cos boli i dlatego nie daje się podnieść czy przesunąć? Idźcie na szkolnie, może poradźcie się behawiorysty... -
Podnoszę. Piękne uszka, niekopiowane, a takie krótkie :loveu:
-
Jezu! :placz: Jak to czytam, to mam dreszcze i dziękuję Bogu, że jedynymi przewinieniami moich "kochanych" sąsiadów jest szczucie nas sforą pięciu nieułożonych kundli i utarczki słowne :crazyeye: Na szczęście (jeszcze?) petard z okna nie rzucają, kończy się na wyzwiskach i groźbach. Boże, widzisz i nie grzmisz. W którym my wieku żyjemy? :shake: Kiedyś staruch okładała laską mojego psa po tym, jak jego chow-chow go zaatakował. Byłam tak zszokowana, że nie wyrwałam dziadowi laski i nie poałamałam na łbie czy plecach :shake: Od tej pory, jak tylko widzę z daleka starców, wołam Lachsa i własną piersią zasłaniam :eviltong:
-
a nie trzeba tak daleko! Warszawa Wawer zaprasza! :cool3: Zielone płuca W-wy:cool3: Mazowiecki Park Krajobrazowy, lasy, dużo przestrzeni, zieleni, nawet bobry są:cool1: I mili psiarze. Rembertów, Wesoła, Falenica, Anin - dużo miejsc spacerowych, tawerny, miejsca noclegowe.
-
Jeśli liczą się lekkie klapsy (np. gdy pies po raz enty zjada śmieci czy nie wykona komendy), to tak. Ale nigdy nie "leję", raczej jest to wpomniany klapsik wraz z karcącym "nie" czy "zostaw".