Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Zaniemaco! Tęsknię za "moim" Zaczkiem, Lachsiak też :placz: :placz: :placz: Ja kcem zdjęęęęęcia :placz: :placz: :placz: [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/zack/[/URL]
  2. O nie, Wątróbkę też zostaw, będzie smacznie - słodko-słono :cool3:
  3. Zaniemaco:) Zdjęcia Zaczka są tu: [URL]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/zack/[/URL]
  4. Cieszymy się, że poprawiłyśmy Ci humor! Delicja zostaje i już, imię niebanalne i smakowite - jak ta sunieczka :loveu: I oby jej dalsze losy były równie... słodkie :loveu:
  5. [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/3154/dobekaw1.jpg[/IMG] Nr 11 to jest Zaczek :loveu:, którego miałam wielką przyjemność gościć u siebie:loveu: Tydzień temu popłynął promem do Szwecji:loveu:
  6. Taaak!!! DELICJA!!! :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:
  7. Ooo, Delicja - też ładnie :loveu: Az zgłodniałam :D Czekoladka :loveu:
  8. Ojeeeej :loveu: Jaki słodziaszek :loveu: :loveu: :loveu:
  9. Otóż to :eviltong: Zack - ten z białym krawatem, na łańcuchu z Chrcynnego już od tygodnia w Szwecji.
  10. Ooo, a może Kawka:>? Nie mylić z tym ptakiem:eviltong:
  11. Kawa z mlekiem, a brzmi bardzo ładnie, no i dwusylabowe imiona są wygodne :roll:
  12. U nas też nie:( Ale w ewidencji ma tylko nr czy imię też? Niech będzie Latte lub Mocha! Bardzo ładnie :loveu:
  13. Ooo, Mocha, Mocca - jestem za! A Latte nie podoba się wam...?
  14. Ej, no, [FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][B]Wątrolada[/B][/COLOR][/FONT] ani [B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Czekotróbk[/COLOR][/FONT][/B]a wam się nie podobają??? :diabloti: Takie smaczne imionka! :diabloti: :roll: :roll: :roll:
  15. Albo [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=darkred]Latte [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=#8b0000][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]mniam, mniam...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  16. Wątrolada :D Albo Czekotróbka :eviltong: Psina boska! U nas wczoraj w nocy pojawił się taki piesek jak ona, tylko większy - brązowy nosek, wargi, obwódki dookoła oczu, nic, tylko schrupać, ale biedaczek jest przerażony :shake: Czekoladki są najsłodsze :loveu: Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie czekoladowo-wątrobianej sprawy!
  17. O rany, co za cudeńko!!! Pies idealny - łagodny, pięknie zbudowany i umaszczony, po prostu marzenie :loveu: Boooska :loveu:
  18. A może by tak jakieś zdjęia przystojnego pana:cool3: :cool3: :cool3:?
  19. Jejciu, jejciu, Neruniu, trzymam kciuki :loveu: :loveu: :loveu: Niech Ci tam będzie wspaniale :loveu: Czekamy na zdjęcia z nowego domku :cool3:
  20. Coś trudno uwierzyć, że tak ni z gruszki, ni z pietruszki zaczął być agresywny... To trwa już dwa tyg. a wcześniej tak nie było? Coś się musiało stać. Moze przez sen go uderzyłaś nieświadomie, może przygniotłaś? Może go cos boli i dlatego nie daje się podnieść czy przesunąć? Idźcie na szkolnie, może poradźcie się behawiorysty...
  21. Podnoszę. Piękne uszka, niekopiowane, a takie krótkie :loveu:
  22. Jezu! :placz: Jak to czytam, to mam dreszcze i dziękuję Bogu, że jedynymi przewinieniami moich "kochanych" sąsiadów jest szczucie nas sforą pięciu nieułożonych kundli i utarczki słowne :crazyeye: Na szczęście (jeszcze?) petard z okna nie rzucają, kończy się na wyzwiskach i groźbach. Boże, widzisz i nie grzmisz. W którym my wieku żyjemy? :shake: Kiedyś staruch okładała laską mojego psa po tym, jak jego chow-chow go zaatakował. Byłam tak zszokowana, że nie wyrwałam dziadowi laski i nie poałamałam na łbie czy plecach :shake: Od tej pory, jak tylko widzę z daleka starców, wołam Lachsa i własną piersią zasłaniam :eviltong:
  23. Ale czy skontaktoano się z tą dziewczyną? Bo ten pies znajdzie się na ulicy! Do schroniska nie można, "weterynarz nie chce uśpić" (?!), zatrzymać go nie może... Jeeeezu :placz: Ja może spytam mamy, to bym go do siebie przyjęła, w końcu to też W-wa.
  24. a nie trzeba tak daleko! Warszawa Wawer zaprasza! :cool3: Zielone płuca W-wy:cool3: Mazowiecki Park Krajobrazowy, lasy, dużo przestrzeni, zieleni, nawet bobry są:cool1: I mili psiarze. Rembertów, Wesoła, Falenica, Anin - dużo miejsc spacerowych, tawerny, miejsca noclegowe.
  25. Jeśli liczą się lekkie klapsy (np. gdy pies po raz enty zjada śmieci czy nie wykona komendy), to tak. Ale nigdy nie "leję", raczej jest to wpomniany klapsik wraz z karcącym "nie" czy "zostaw".
×
×
  • Create New...