-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Oni przeprowadzają się do Rembertowa...
-
No ja tak właśnie zrobiłam :D Szczerze mówiąc, trzeba by chyba zmienić zasady - wybieramy tyle, ile chcemy! :eviltong: Czasem tylko jedno przecież może się podobac:p (Mnie zawsze więcej.)
-
[quote name='BeataJ']Moze polaczymy sily - przeczytajcie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3828171#post3828171[/URL] Hm...choc co dwa plakaty beda obok siebie wisialy....nie wiem teraz sama. Beata[/quote] Wszystko dobrze, spokojnie, jak ktoś chce pomóc, zrobi to niezależnie od rasy psa... mam nadzieję;)
-
Proszę wysłać wzór na adres: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , to oplakatuję Warszawę:)
-
Piękny zrównoważony HUSKY szuka domu, DT u Tośki w Chorzowie !!
Dobermania replied to elles's topic in Już w nowym domu
Agnieszko, próbuję się dobić do Ciebie - masz przekroczony limit wiadomości w skrzynce... -
A ja mam BOSKIEGO psa u siebie tymczasowo! :multi: :multi: :multi: :loveu: :loveu: :loveu: Możemy iść razem dziś:eviltong: Jak odbierzesz wiad., to mi wyślij SMS-a, bo ja Twojego nru nie mam. I tak pewnie pójdę z poczwarkami do tego lasku, bo szaleją w domu a w ogrodzie wszystko obsikane :mad: :diabloti:
-
Latek, mix doga!już w nowym, wspanialym domku
Dobermania replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
ojejej, czyżby była szansa dla Łatka na domek w Niemczech??? <czyma kciuky> -
Laro, Levisek przecież ani nosówki niema, ani nie jest już w schronisku!!! Levisek jest niewidomy i ma nowy dom! :multi: A ja przypominam o dobkach do adopcji: [CENTER][URL="http://www.nadzieja-dobermana.up.pl"][FONT=Fixedsys][SIZE=5][COLOR=magenta][B]www.nadzieja-dobermana.up.pl[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL][/CENTER]
-
Woo, ale ja prawdę mówię:/ Pochwalę się wam moim przepięknym tymczasowiczem :cool3: :cool3: :cool3: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4710/79956103oi4.jpg[/IMG] jakie dobre [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3294/19583619vr2.jpg[/IMG] jak długo nie brykałam. Połowe życia ( dla przypomnienia ponoc mam 2-3 latka a od roku byłem w chronie na łańcuchu) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9452/37134898xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1697/48060380qm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7836/30209098ld3.jpg[/IMG] [url]http://img77.imageshack.us/img77/5485/75630369ll9.jpg[/url] dobrze że mam tylko cztery łapy bo bym sie pogubił:evil_lol: a co tu ciotka Dobermania ma w kieszonce? [url]http://img339.imageshack.us/img339/5079/69395240sw0.jpg[/url] prosze jak szybko ciotka przeszła szkolenie. juz nie musze sie schylać.:evil_lol: Dostaje teraz z raczki. Tylko niech nie mysli że jej juz bedę "z ręki jadł" [url]http://img251.imageshack.us/img251/5850/17958272nw9.jpg[/url] no daj jeszcze troszkę [url]http://img77.imageshack.us/img77/9604/98617579wp3.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/url] [url]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/url]
-
Dysplazja nie, raczej serce. Mój ma dodatkowo małopłytkowość i chorą trzustkę... Ale nie jest rodowodowy, tylko ze schroniska.
-
[IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/IMG][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/4710/79956103oi4.jpg[/IMG] jakie dobre [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3294/19583619vr2.jpg[/IMG] jak długo nie brykałam. Połowe życia ( dla przypomnienia ponoc mam 2-3 latka a od roku byłem w chronie na łańcuchu) [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/9452/37134898xc4.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/1697/48060380qm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/7836/30209098ld3.jpg[/IMG] [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/5485/75630369ll9.jpg[/IMG] dobrze że mam tylko cztery łapy bo bym sie pogubił:evil_lol: a co tu ciotka Dobermania ma w kieszonce? [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5079/69395240sw0.jpg[/IMG] prosze jak szybko ciotka przeszła szkolenie. juz nie musze sie schylać.:evil_lol: Dostaje teraz z raczki. Tylko niech nie mysli że jej juz bedę "z ręki jadł" [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/5850/17958272nw9.jpg[/IMG] no daj jeszcze troszkę [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/9604/98617579wp3.jpg[/IMG]
-
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
[IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44932.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44934.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44876.jpg[/IMG][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44936.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44885.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44882.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44889.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44893.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44900.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44922.jpg[/IMG] -
doberman z łańcucha - już uczy się szczekać po szwedzku:-)
Dobermania replied to morisowa's topic in Doberman
Noooo, wreszcie zdjątka!!! Bosko! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Kocham Zacka :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Niechżesz Morisowa zmieni ten temat!!! :x:x:x -
Dajcie, proszę, znać jak z płanościami.
-
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
Dobermania replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Czy są wieści i zdjęcia z nowego domku? Śledziłam wątek wielkouchej i czekam! :cool3: :cool3: :cool3: -
Ooo, szykuje się wystawa:> Dołączam do obserwatorów Akiry:)
-
Weź, weź!!! Absolutnie!!! Choćby jeszcze dzis!!! To możemy się spotkać na stacji PKP Anin i pójdziemy do parku razem, to zobaczysz, jak tam fajnie:)
-
Ale wiesz, ludzie głupi, to we wszystko uwierzą i wszystko (wszytkich) kupią, jak mają pieniądze:/ Szkoda tylko, że znowu psy będą cierpieć - bo co, jak się taki borderbull czy borderwhippet w sporcie nie sprawdzi? Fajt, na ulicę czy do lasu...