-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
[SIZE=5]Dziewczyny, proszę o pomoc w szukaniu domu - czy myślicie, że na upartego można wkleić go na naszą stronę jako mieszańca pinczera miniaturowego? Tu wątek, jest już na Allegro i czeka na zatwierdzenie na adopcje.org: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102622[/url] Błagam, pomóżcie chociażby podrzucając.[/SIZE]
-
HENIO - AMSTAFF z Krzyczek - zdjęcia z nowego domu
Dobermania replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Ja, ja, ja zaglądam!!! I oczy sobie wypłakuję, bo nie mogę mieć kolejnego psa:( Ale wspieram go duchowo;) Życzę mu wszystkiego dobrego, wspaniałego domku :loveu: -
HENIO - AMSTAFF z Krzyczek - zdjęcia z nowego domu
Dobermania replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Boże, jaki przystojniak :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Nic dziwnego, że się za nim kierowcy oglądali! :>:>:> -
Sauron - bandog przez ludzka głupote biega za TM :(
Dobermania replied to natalia_aa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sauronik na Sylwestra pnie się w górę, jak bąbelki w szampanie!:diabloti::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Witaj na forum, Lorraine, gratuluję powiększenia się rodziny i życzę dużo radości z obcowania z pieskiem! Jak już się poznacie, itd., itp., to pochwal się zdjęciami (dział na Dogomanii - fotoblogi) :) Nie faworyzować, nie karać za zazdrość - podpisuję się pod tym. Skarcić tylko za oznaki agresji czy atak tą zazdrością spowodowany (np. gdy będziesz chciała pogłaskać kota, który podejdzie do Ciebie, a sunia na niego zawarczy czy będzie próbowała ugryźć, choć miejmy nadzieję, że aż tak źle nie będzie:razz:) - i nigdy niech nie będzie to kara fizyczna, tylko zdecydowana komenda wydana głosem z wyraźną dezaprobatą - suczka jest wystarczająco bojaźliwa i pamiętajcie - w razie gdybyście wybierali się na szkolenie, omijajcie szerokim łukiem "treserów" (tfu!), pokrzykujących, zalecających kolczatki i inne brutalne metody. Tylko pozytywne wzmacnianie, np. metoda klikerowa. Więcej na jej temat możesz znaleźć w internecie. Jeszcze raz życzę duuużo radości z obcowania z Waszym nowym członkiem rodziny - gorące pozdrowienia (kocio-psie) z Warszawy :multi:
-
Grzywacze chinskie -RESURUSS- oraz reszta rodzinki zapraszaja do galerii
Dobermania replied to resuruss's topic in Galeria
Cześć, Ciociu Aniu, my też trzymamy kciuki za Tosię - mój Lachs, któremu kiedyś pomogłaś też choruje (m. in.) na serduszko - jest stary, ale bierze leki, żywię go odpowiednio i jest dobrze. Życzymy dużo zdrowia i oby jak najszybciej udało się dobrac odpowiednie leki (u Lachsa trwało to z rok...) A tu zdjęcie z jednego z regularnych badań serduszka:): [LIST] [*] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA44715-1.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA44715-1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA44714-1.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA44714-1.jpg[/IMG][/URL] [*][/LIST] -
Trzymałam tak po cichutku kciuki, ale skoro "zródło zadłużenia" już tyle czasu w Rawie Maz. i o zwrocie ani mru-mru, to chyba można się cieszyć? Małgosiu, ile wynosi minus? Tak... plus-minus? :D:D:D Bo ja teraz mam kolejną pracę sezonową przy pieskach i po zapłaceniu za leki i karmę swojego staruszka trochę jeszcze będę mieć - chciałabym Ci przekazać na spłatę Klarnecikowego długu. Zdzwonimy się, dobrze? Co do Klarnetowego nieprzychodzenia (ja bym to nazwała początkową nieufnością i oswajaniem się z nową rodziną i miejscem...), to tak, jak Beata pisze. Zresztą, ci, co znają Klarneta, wiedzą, że on nigdy nie był typem wylewnej przylepy, chociaż ze mną czasem na spacerach ożywiał się, gdy go głaskałam i bardzo niesmiało, delikatnie, prosił o jeszcze. Powiedz tym państwu, że mój dobek schroniskowy przez miesiąc (sic!) po adopcji nie odzywał się do mnie, taki był przestraszony; nie szczekał, nie przytulał się, nie dawał się dotknąć. A teraz... cud, miód i orzeszki, kanapowiec, przylepa, prosi o choć cień zainteresowania, sam się nadstawia, żeby go głaskać. Klarnecik musi po prostu poznać ludzki dotyk na nowo, nauczyć się, że to może sprawiać przyjemność. A i sikanie na lodówkę minie. Może po prostu znaczył teren przez pierwsze dni? A lodówka zawsze tak pachnie;) Mięso, nie mięso - aż żal nie nasikać;):eviltong:
-
Wyjatkowa malamutka szuka nowego domu i wygląda na to że znalazła :)
Dobermania replied to nip's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! Czyli jakaś większa rodzinka? Oby jej tam dobrze było. A żeby zaleczyć tęsknotę... może adoptujesz kotka;)? Nie potrzbeuje długich spacerów, duuużo śpi, mniej absorbujący a równie kochany:) :evil_lol: -
Wyjatkowa malamutka szuka nowego domu i wygląda na to że znalazła :)
Dobermania replied to nip's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Dobermania replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Mimi :loveu::loveu::loveu: -
Kaleki doberman ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
Dobermania replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
Bosko!!! A ja myślałam, że to w basenie, tzn. w czymś większym na pewno! Jezu, żeby u nas tak dbano o zwierzęta! Jakby Polakowi powiedzieć o wodnej rehabilitacji psiej nogi, to by się w czoło popukał :shake: Super!!! -
NORBI - amstaff. Już w najcudowniejszym domku na świecie!!!
Dobermania replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Dobermania to może lepiej jakąś suczynkę aścikową ci wynaleźć???:evil_lol:[/quote] Oj, ciociu Andziu, ja "Adopcje Bullowatych" regularnie przeglądam i chlipię, tylko że terazsię nam "sezon tymczasowiczów" zaczął - w pon. przyjadą dwie suczki na tydzie, potem będę niańczyć dwa koty popseudohodowlane, które nie znają psów, ale już urobiłam resztę domowników (sztuk dwie;]) i tymczas na zimę dla fundacyjnej/schroniskowej bidy murowany. Pamiętam AST-a Nerona bez łapki i niewidomą Śnieżynkę, bardzo im chciałam pomóc, ale wtedy jeszcze nie mogłam mieć drugiego psa... Odezwę się po odprawieniu (czyt. odstawieniu spowrotem do pańć) wszystkich bonusowych mieszkańców, dobrze;)?