-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Dora...Za TM :( Umarła otoczona ogromną miłością ...
Dobermania replied to Tiger's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O, Boże:( Ona ma tylne nóżki tak ułożone, jak mój biedak-staruszek:( Nie mam na razie pieniędzy, ale jak coś uzbieram, to wpłacę - ma skarpetę w AFN? -
Ehehehe, dobre. Ja powtórzę - konkretnej rasy się nie boję, boję się tylko tego, w jakim kierunku zmierzają pseudohodowcy, tego co wyprawiają bezmózgie dresy i inni popaprańcy ze swoimi psami - w takich łapskach nawet jamnik jest groźny. Przykład? Oto mój sąsiad (psy półdzikie, agresywne - a co z tego, że małe?): [IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/DOKUMENTACJA_SPRAWY/mariuszijegopieski.jpg[/IMG]
-
Widzieliście dzisiejszą "Uwagę"? Facet sprawił sobie suczkę w typie AST, "bo syn go prosił", dlatego że... wszyscy jego koledzy takie mają, więc i on chciał się pochwalić. Suczka ma 9 m-cy, wylądowała w schronisku, po pogryzła trójkę dzieci w krótkim czasie, wyskakując z balkonu na parterze:/ Szkoda gadać - kupił synowi prezent a teraz, na pytanie reporterki, czy kupił by drugi raz "TAKIEGO PSA" - odpowiedział "nie"; potem spytała, czy wyobraża on sobie powrót tego psa do ich domu - też nie! Sfilmowali ją w schronisku siedzącą na budzie - smutne, zaropiałe oczka, suczka spokojna. I co, tak ją tam zostawi? Czy z łatką "psa agresywnego" (i to w wieku dziewięciu miesięcy!) ma szanse na nowy dom[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]? Co Wy na to, żeby napisać na forum "Uwagi" to i owo? Chociaż pewnie nic to nie da, bo nawet, jeśli napiszę, że to nie wina psa, nawet jeśli poprę to rzeczowymi argumentami, oni dalej będą wiedzieć swoje...[IMG]http://www.forum.molosy.pl/images/smilies/banghead.gif[/IMG]
-
DALMATYŃCZYK - młody słodziak zamknięty za kratami...
Dobermania replied to MichalMi's topic in Już w nowym domu
Rany, taki mały a już bezdomny :( I nie ma chętnych na kropka:( -
Ufff! Czyli jest nadzieja? Nawet jeśli nie kara pieniężna, bo życia Ozzy'emu to nie przywróci, to może chociaż napiętnowanie publiczne, ponowne nagłośnienie w mediach i jakiś hamulec na przyszłość dla innych oprawców... Daj, Boże...
-
staruszek staffik - Kazio, zostaje u Sylwi!!! :)
Dobermania replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Jak ja uwielbiam takie szczęśliwe zakończenia!!! :loveu: :loveu: :loveu: Jak pisałam na pierwszej stronie, to jeszcze był zabiedzony, z gulą na pysiu i piszczący a teraz proszę, proszę, przy oponie trenuje, samochodem jeździ i kłóci się z suczkami :cool3: :cool3: :cool3: Oby więcej takich szczęśliwych historii!!! Proszę wycałować Killerka i resztę ferajny :loveu: -
Na spacerku troszkę się ożywił: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet15.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet14.jpg[/IMG] Trzeba wszystko dokładnie obwąchać i obsikać: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet13.jpg[/IMG] Chętnie się bawił z Klivią, choć była dla niego zbyt ruchliwa: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet19.jpg[/IMG] Więcej dokleję potem, bo już muszę iść.
-
:placz: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet11.jpg[/IMG] Gula - na zdjęciu słabo widać, ale jest duża, wypukła; a patrzcie, jak mu ogon ucięto:/ Chyba przy 1-szym kręgu: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet12.jpg[/IMG] A taki jest chudziutki... [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet9.jpg[/IMG] Sierść ma też nienajlepszą... [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet10.jpg[/IMG] I takie smutne oczka :placz: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet1.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/dobki_w_potrzebie/Klarnet.jpg[/IMG]
-
Wiem, wiem, że mało, państwo chcą dobka/-i, ale obiecałam im pokazać zdjęcia - chyba nie korzystają z internetu. A tymczasem moja fotorelacja z [CENTER][FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=magenta][B]ODWIEDZIN U KLARNECIKA[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [LEFT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Chłopczyk jest boski - spokojny, grzeczny (niestety, jeszcze trochę się boi), na spacerach zachowuje się wzorowo - nie ciągnie, nie szarpie, pilnuje się człowieka, ale nie zna komendy "chodź", trzeba pocmokać, kucnąć, przychodzi chętnie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Oczko mu strasznie ropieje:( i ma gulę pod odbytem, wet. przypuszcza, że to przepuklina.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [LEFT][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Głupia, najpierw wytarłam oczko, potem robiłam zdjęcia, więc ropki nie widać, za to widać, jaki chłopczyk smutny :-( [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT]
-
Tola-urocza sunia jagdterrier pojechała do domu!
Dobermania replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Źle świadczy o nim to niedopilnowanie suni, zawsze dziwi mnie, jak można do tego dopuścić:-/ Skoro pies niezawsze reaguje na komendy, to się go nie spuszcza, a jak reaguje, to się uczy, że na jezdnię wchodzić pod żadnym pozorem nie wolno. Jak się wyrwała? Mały pies i się wyrwał? :shake: A sunia prześliczna. Taki dobek w ciele teriera :eviltong: Karilko - ja też nie mogłam wytrzymać :eviltong: :eviltong: :eviltong:, ale widzę, że Ty już poprawiłaś:D -
Ajek ze Skierniewic znalazł wreszcie kochający dom
Dobermania replied to a topic in Już w nowym domu
Powinno, powinno, zwłaszcza, gdy takie osoby staja się niebezpieczne czy uciążliwe. :/ Czy Kamcia chociaż przeprosiła za to niedopilnowanie, czy starała się jakoś wytłumaczyć? Takie mam przykre wrażenie, że tak, gdzie chce się pomagać, zawsze pełno oszustów - pamiętacie sławną kasię_m z molosów? -
No właśnie, też nie wiem, czy można operować - nie wiem, w jakim stanie jest sunia, co to znaczy "w złym", może "tylko" niedożywiona, może gorzej - jakaś choroba zakaźna, w każdym razie jestem zdania, że jeśli tylko nei ejst za późno, trzeba przeprowadzić sterylizację aborcyjną:( Za dużo dobkowych nieszczęść na tym złym świecie...:(
-
Przeklejam szybko, bo już muszę iść a dosłonie przed chwilą napisała do mnie Neris: [quote]Witaj, Dowiedziałam sie szukając mojej suki, że do Józefowa przywieziono koszmarnie wychudzoną dobermankę w ciąży. Ten facet co ją odławiał twierdzi że ona nie przeżyje porodu. Ja nie mam już miejsca w domu, mam 16 psów... czy możesz jakoś pomóc? Bardzo się o nią boję, wyglądała ponoć jak śmierć. Nie mam zdjęć, info dostałam telefonicznie. Pozdrawiam Agnieszka[/quote] Co zrobimy:(? Może nie jest za późno, by usunąć ciążę! ale skąd weźmiemy pieniądze? :( Gdzie ulokujemy sunię? Ja nie mogę wziąć, na początku maja wyszłam ze szpitala, pobita przez sąsiada z dołu, długa historia, sunia nie byłaby u mnie bezpieczna... Hotel? Czy z bazarków uzbieramy? Może jakaś lecznica policzy nam mniej, bo to bezdomny pies...
-
I tam na Bazarku zakładasz nowy wątek w temacie piszesz, na kogo zbierasz, co jest przedmiotem aukcji, koniecznie musisz też podać datę zakończenia - lub przez ile od pierwszej oferty - tak też można, bo inaczej modzi kasują wątki mało precyzyjne:) Trzymamy kciuki!!!