-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Cześć, Oleno, nie odzywałaś się, jak mama? Co z Zonią (oprócz tego, co tu na zdjęciach widać)? Pozamieszczałam ogłoszenia, ale na razie bez odzewu. Nawet na Allegro. -
No ładnie... Ośmioletnią sukę kryć:/ A kiedy pierwszy miot był?, przy pierwszej cieczce pewnie... Szkoda czytać większość z tego tematu, przykro, przykro. Oby śliczna i radosna sunia znalazła jak najszybciej dom u odpowiedzialnych osób, które będą ją kochać.
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Mój skyrocket, obżarty przez 6-ciomiesięcznego labka doszedł do siebie po tym, jak wyrównałam korę, tak, by miejsce obgryzione było równe z nieruszonym, wsypałam dużo nawozu z magnezem (przeciwko brązowieniu) i pomogło. I podlewałam więcej - traktowałam drzewo jak chore i pomogło. Jeszcze są specjalne płyny i maści do smarowania miejsc po uciętych gałęziach (i złamanych), tylko wtedy musisz pilnować, żeby szczeniaki tego nie dotykały, bo się zatrują. -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
A Olena w ogóle jest? Już wróciła od mamy? Wiadomo coś? -
Rzeczy wymienionych w 1. poście nie mam, ale mam figurki, tzw. durnostojki, pluszaki, w tym nowe... Zbieracie jeszcze?
-
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
Dobermania replied to emilia2280's topic in Schroniska
Co z tą Ewą B. właściwie? Bo ja słyszałam skrajnie różne opinie (a i sama ją poznałam - pod Paluchem, jak stała ze szczeniętami; byłam ze znajomą, która szukała psa) - wiem, że utrzymywała kontakt z pewnym schroniskiem pod W-wą (i to bdb. kontakt), kilka osób, które adoptowały od niej psy były też pozytywnie nastawione. Ale to wszystko do czasu "odkrycia" Krężla i Maciejowic. Rozpoznałam ją tam pod Paluchem dopiero, jak bliżej podeszłam, bo wcześniej wyglądało to na handel - samochód, kennel klatka, szczeniaki na rękach, ale kobieta szybko i gwałtownie zaprzeczyła, mało tego - była gotowa faktycznie oddać do adopcji którekolwiek ze szczeniąt (adopcji, nie sprzedać), były odchowane, tłuściutkie, czyste. A tu się dowiaduję, że rozmnażała i sprzedawała:-o? Gwałtowna zmiana czy przykrywka dla handlu? Co się z nią teraz w ogóle dzieje, przedstawiono jej zarzuty? -
Dołączam do grona ciężko chorych:) No, ale Drako jest tylko jeden... a adopcja to jedyny lek;) I jest boski! Strasznie podobają mi się białe boksery :loveu::loveu::loveu::loveu: Czy ZKwPl nie uznaje ich białego umaszczenia? Czy z innego powodu są niehodowlane (bo Drako to pewnie i tak przez niedosłuch)?
-
Kropka i Maksio-chihuahua- wciąż bez domu.... psiaki za TM
Dobermania replied to Zmysł's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Śliczne są:) Ale ta historia dziwaczna :-o Ale ja uważam, że sam pchał żonę za granicę, to teraz ma, wybaczcie. "Dżordż" :D:D:D I jakie słodziaki rozpieszczone, tylko gotowane mięsko:cool3: -
I co zsuczką? Szkoda, że ma taki dziwny stosunek do psów "żwawych, ruchliwych i ułomnych"... Jako astka sama chyba jest ruchliwa, więc czemu takie psy ją denerwują? "Kosi" je tylko w domu, czy na spacerach tez zabawy z psami tego typu nie wchodzą w grę? I takie głupie pytanie, bo ja się nie znam na schorzeniach neurologicznych - na 1.str., skopiowane z bullowatego forum jest napisane, że Noka nie jest w stanie przejść kilku kroków, pokonać krawężnika. To jak ona wyskakuje z okna? Czy nadal ma takie problemy? (Jezu, i jeszcze te menele ją rozmnażały:/)
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
BOSKO!!! Jak one się muszą kochać, tak przytulone pysiami na tej kanapie:loveu::loveu::loveu::loveu: Po prostu miód. Pamiętam, jak Kama przyjechała do Oleny z ta dziurą w brzuchu, jaka była smutna...[I] A co jej się w łapkę stało, że ma but? [/I] -
Z ogonem da się żyć! Czyli boksia Kora, kundlica Kaja i wypłosz Rexus;)
Dobermania replied to Rybka_39's topic in Foto Blogi
No ba! A co to w ogóle za tytuł:mad:? :bije::bije: Powinno być: [SIZE=6]"Z ogonkiem żyje się lepiej!!!"[/SIZE] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[SIZE=2] Ja uwielbiem, ubóstwiam, czczę, wypatruję ogoniatych rottków, boksiów, wyżłów, spanieli, dobków, a najbardziej to chciałabym zobaczyć ogoniaste bulldogi:cool3: Widziałam tylko amerykańskie. Czasem się zastanawiam, czy ja jestem aż tak głupia i nie wiem, że one może jak shipperke sa bezogoniaste;) Ale znowu na jakiejś angielskojęzycznej stronie widziałam buldoga francuskiego - z ogonem. Wyglądał bosko. W Polsce taka ciemnota i tną te piedne psy, że aż miło dowiedzieć się o Korze, która - mimo że z pseudohodowli - ogonek ma w całości. Na pewno ma więcej "ciałka" to wyrażania swojej radości:) [/SIZE] -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Olen, co z Zonką? Jakby co, u mnie pokój (nawet dwa:razz:) dla niej przygotowane. Teraz wyjeżdżam na dwa tyg., ale jak wrócę, to mogę wziąć ją lub jakieś maleństwo potrzebujące. -
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
Dobermania replied to Vectra's topic in Foto Blogi
Jak to "nie masz drzwi"?:crazyeye::diabloti: Świnki zjadły:eviltong:?:D Witaj, Ewo, po tak długim czasie. Dopiero teraz weszłam i przeczytałam o Kano - bardzo mi przykro. Pozdrowienia od Lachsa. Ale ta Twoja sfora się powiększa, no, no, niedługo będzie ich więcej niż metrów domu, a kto wie, za parę lat może i więcej niż ma cała działka metrów:eviltong: Czy Klementyna jest adoptowana z F. AST? -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
No właśnie, ja też chciałam napisać, że on po prostu nie zna swojego imienia, ale to super, że tak szybko się nauczył! Śliczny chłopak jest, ja już go kocham:loveu: -
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Nie wiem, czy doszedł "sesemes" dot. mojej oddaloooonej w czasie przeprowadzki. Możesz przywieźć Zoniowo-Niebieskie towarzystwo razem. A ta dziewczyna, która opiekował się u Ciebie zwierzyńcem nie może? Czy boi się Zonki? -
Jak to jest z psami niewystawowymi? W ogóle nie można ich wprowadzać na teren wystawy? Chodzi mi o wzięcie psa ze sobą, będę jako zwiedzająca, nie chciałabym zostawiać go samego na tyle godzin. Na stronie jest napisane, że psy niezgłoszone nie wejdą - ale ja go zgłosić nie mogę, bo nie jest rasowy... Czy obowiązuje zakaz wprowadzania innych psów?
-
[quote name='Lemoniada']Chce ktoś szczenię dobermana?:cool3: [url]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/367/23/41/367234170[/url][/quote] No, no, toż to przyszli zwycięzcy wystaw światowych!!! Ileż za te cuda? :D:D:D Pewnie okazyjnie poniżej 800 zł:D Ja bym radziła szybko hurtem skupić cały miot, żeby was nikt nie ubiegł, bo to inwestycja na długie lata - ZŁOTY materiał genetyczny do Waszej hodOFFli!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Ja zgłaszam i piszę DŁUGIE, rzewne opowieści o fabrykach szczeniąt, podpierając się adresamy r=r, stoppseudohodowcom.org i tego typu, podając wszystkie. I tłumaczę obszernie, jaka jest różnica między rasowym a w typie i dlaczego rasowy tyle kosztuje - to NAPRAWDĘ pomaga, mam wrażenie, że ludzie z serwisu czytają te moje wypociny, bo kiedyś zgłosiłam "yorki" za kilkaset zł z zaropiałymi oczami i napisałam, że na bank są chore, a to OSZUSTWO, okłamanie klienta - te słowa to już muszą trafić do osób zajmujących sie usuwaniem, jeśli nie trafi wywód o rodowodzie, dysplazji, socjalizacji, itp.:) Warto wierzyć i próbować.
-
Na słupach to ich skalpy, gałki oczne i kości piszczelowe porozwlekać, wtedy by dopiero nie wychodziły z domu te przebrzydłe monstra, tfu! :-x Ja w polską sprawiedliwość (sądową) nie wierzę, zgotowałabym im takie piekło, jakie oni tym bidulinkom :shake: Ale to dobrze, że widać, co mu bardziej smakuje, bo to najlepszy dowód na to, że już mniej wygłodzony jest:) Mój Lachsio to zaczął wybrzydzać po dwóch latach, wcześniej jadł, nie, ZASYSAŁ, ŁYKAŁ wszystko:-(
-
Wspaniale DT u Vika_Bari i oris - oazy dla niechcianych zwierzat
Dobermania replied to xxxx52's topic in Już w nowym domu
Zonisława jedzie do mnie (klamki w jednym pokoju wymienione, w drugim wyjęta ta od wewnątrz:mad::lmaa::lmaa::-x:-x), koce przygotowane, zapasy mięsa zrobione. Przystooojny jak wszystkie niebieściaki :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
~Zdzisio~cielak o wielkim sercu-W KOCHAJACYM DOMKU
Dobermania replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Boski ten Zdzisio :loveu::loveu::loveu: Czemu nie ma wiadomości od przystojniaka? Czyżby został adoptowany?