-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Dobermania replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
Dobra, to ja idę na wątek Krony. Juhu! -
Już podniosłam:) Przyjacielu koni - tak, tak, ale wg mnie lepszy taki dla dziecka niż hiperaktywny wariat, który może przewrócić. A Klarnet może nie jest skory do zabawy, ale nie bedzie szalał, nie uszkodzi dziecka, ale i nie ugryzie, predzej ucieknie na swoje posłanie, jak będzie miał dość. Taki stateczny pan, ale nie tetryk. Jak dla mnie to pies idealny, tylko żeby miał jeszcze z dobermana instynkt obronny :roll: Ale kto wie, może we własnym domu się, hm, rozkręci? Pisz od razu, jak coś będzie wiadomo!!!
-
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Dobermania replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Cześć, cześć. Dobra, to jak nie podręczniki, to mogę dać biżuterię, zabawki... Przekopię dom, garderobę, zobaczę, co tam mam. -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Dobermania replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Zgroza. Ja bym się tak właścicielowi na szyi uwiesiła :/ -
Błagamy o pomoc- to my psy węgrowskie ze zlikwidowanego schronu
Dobermania replied to kasiaprodex's topic in Schroniska
Cześć. Jeśli nadal zbieracie fanty na loterię (że też ja wcześniej tego wątku nie widziałam!!!:/), to napiszcie, co potrzebne - mam mnóstwo podręczników gimnazjalnych, licealnych i z podstawówki, niektóre (jak) nieużywane, kilka nadal w folii. Jakieś zabawki. Jakby się okazało, że się przydadzą, to bym była wdzięczna za odbiór, bo ja niezmotoryzowana jestem. Ania W. wie, gdzie mieszkam:) -
Mimi- w stanie katatonii-skrajne wycienczenie/ ma juz nowy dom!
Dobermania replied to Agnieszka P's topic in Już w nowym domu
A ja mam pytanie: czy można pomóc w ten sposób, żeby ją odwiedzać i zabierać na spacery, jak już będzie w lepszym stanie? Żeby jej smutno nie było i żeby mogła się załatwić, rozruszać. Ja tak odwiedzałam tam dogomaniackiego Zacka - dobermana (no, prawie;)) z Krzyczek - a mam niedaleko. Można? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Dobermania replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[B]Berek - dobre;) Choć smutne.[/B] [B]Ja na szczęście urazu do yorków nie mam;)[/B] -
Wyjatkowa malamutka szuka nowego domu i wygląda na to że znalazła :)
Dobermania replied to nip's topic in Już w nowym domu
No ja też czekam na wieści, śledzę wątek od początku. Bo tak sobie jeszcze pomyślałam... Ale nie krzycz, nie bij, to tylko propozycje. Skoro problemem jest "tylko" jej wycie, nie finanse, to może dałoby się jej dokoptować towarzysza zabaw, chociażby kota (wiem, wiem, na spacerach gania, ale "swój" kot to co innego niż te poza domem - wiem, co mówię, mój doberman adoptowany już jako starzec gania wszystko, co żyje, będąc poza posesją, ale mojego kota liże i nosi w zębach). A jeśli nie kota, to psa, nawet mikroskopijnego - mniejszy mniej je, ewentualne leki też mniej kosztują, bo mniejsze dawki - ot, tak, na wszelki wypadek piszę. Bo mój np. jak jest z drugim psem, to się bawią, wymęczą i potem padają i śpią. Lepiej, żeby przez pół godzinki potupały niż wyły przez osiem. Hm? -
[quote name='Dea']graszka masz rację, jak się zbliża taki do emerytury to co, usypiać bo już się nie nadaje:angryy: Ode mnie ze schronu ludzie adoptowali 10 letniego wyżełka i są najszczęśliwsi na świecie, i oni i pies. Kto daje prawo im decydować, że nikt takiego zwierzaka już nie pokocha???:mad: Ryczeć się chce jak patrzę na jej zdjęcia:placz:[/quote] I ja adoptowałam staruszka:) I to jeszcze z wszystkimi możliwymi chorobami, występującymi u dobków:) Poza dysplazją, tfu, tfu. Ostatnio ma problemy z szyją :placz: Ale idę do pracy "sezonowej", tzn. w czasie sesji wracam do petsittingu, żeby zarobić na leki, karmę i nowy kubrak na zimę, a w międzyczasie "urabiam" mamę, żeby zgodziła się na tymczasowicza, choćby na zimę...
-
Kaleki doberman ze schroniska w Żyrardowie - już w nowym domu.
Dobermania replied to mirka-ela's topic in Już w nowym domu
Łojejciu, czyli w końcu się udało? Czy już się można cieszyć?:cool3: -
Cześć wszystkim. Ja już jestem, jakby co, ale będę raczej wieczorami, bo mam beznadziejny plan zajęć... Mam pytanie dot. naszego konta na AFN - czy można już na nie wpłacać pieniądze, czy nadal jest zablokowane, dzięki kochanej dadze_27? Bo ja mam rzeczy na bazarki - okradłam rodzinę i znajomych:p - wszyscy chodzą goli, głodni, ba, nawet meble chciałam wystawić. Dobra, tak serio pytam, bo czekałam z tymi aukcjami - odpowiedzcie mi. No i plakatów mi kilka zostało a po tej całej aferze z dagmarą nie rozklejałam. I na deser: Szkielet z Katowic, na bazarku są aukcje na jemu (jej?) podobnym, tu cytat: "Wszelkie rozliczenia dotyczące wpłat z tego bazarku znajdą się TUTAJ, rozliczenia dotyczące wydawania tychże (i innych) pieniędzy na wątku katowickiego schronu, czyli: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=75461[/URL] Zebranymi pieniędzmi chcemy wesprzeć takie psie szkielety...: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/7/02dac8c0d9397866.jpg[/IMG][/URL]" Mamy kogoś w tamtych stronach? Bo przecież nie można tego zabiedzonego chudzielca zostawić, żeby zamarzł... Zima za pasem!
-
A gdzie leży ta Rawa Maz.? w sensie: w która stronę, może gdzieś w okolicach Mińska, Otwocka czy "czegoś"? Bo ja bym mogła pojechać nawet pociągiem, jeśli chodzi o sprawdzenie domku... Chociaż tyle mogłabym dla Klarnecika zrobić, bo już nawet w odwiedzinach dawno nie byłam:( przez ten zapieprz na studiach i problemy zdrowotne moich własnych zwierzaków.
-
Warsaw Sporting Dogs Show&Bulliada 29-30.09.07
Dobermania replied to Hektor's topic in Weight pulling
Ooo, dzięki. Bo ja tak czekałam na te zdjęcia, zwłaszcza z WP i HJ. -
Warsaw Sporting Dogs Show&Bulliada 29-30.09.07
Dobermania replied to Hektor's topic in Weight pulling
Z Bulliady: -
Warsaw Sporting Dogs Show&Bulliada 29-30.09.07
Dobermania replied to Hektor's topic in Weight pulling
Haaa, a ja byłam z moim Lachsensteinem, choć tylko jako widz, on zresztą też, a że Adrian nie kwapi się ze wklejaniem zdjęć, to ja kilka wkleję:) Skoro tylko 5 wolno, to tyle będzie:) Więcej na forum molosów w wątku o stosownym tytule. Dajcież zdjęcia, które macie, no! Okrutnicy!:eviltong::eviltong::eviltong: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Dobermania replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
Ja również czekam (z wypiekami), choć zdaję sobie sprawę z tego, że złotego środka nie ma. Oczywiście, są "ludzie", którzy żadnych wyjasnień, argumentów, itd. nie przyjmują, mają swoją prawdę, g... prawdę - i jeśli w przypadku spotkań z nimi nic nie skutkuje, wdaję się w pyskówki, owszem, skoro ktoś mnie obraża, to nie pozostanę dłużna. Co do odwiedzania z psami szpitali, hospicjów - chyba nie z każdym psem można się do takiego miejsca wybrać? Chodzi mi o kurs na kynoterapeutę - to chyba konieczne? Byłam w maju z moim psem (nie jest terapeutą a układałam go sama) w szpitalu, w którym kiedyś sama leżałam - zrobił furorę, był bardzo grzeczny i nawet największe kynofobki-pielęgniarki przekonały się do niego (doberman - strach się bać). No dobrze. Ale jak to się ma do agresji i chamstwa ludzi na ulicach, sąsiadów, itp.? Do każdego z wizytacją chodzić nie będę, bo i niekażdy sobie życzy. Więc czy to nie mija się z celem? -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Dobermania replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
No tak, 6 czy 7 lat. A inne sposoby, nie tak, hm, długofalowe? Czasem naprawdę niełatwo zachować zimną krew i nie zwracać uwagi... -
NORBI - amstaff. Już w najcudowniejszym domku na świecie!!!
Dobermania replied to Hakita's topic in Już w nowym domu
Ooo, jak miło! A ja cały czas cichutko i nieśmiało kibicowałam Pięknemu Norbisiowi, skradł mi serce, chciałam dać mu DT, mało tego - jak przeczytałam, że jest zupełnie nieagresywny w stosunku do innych psów (mam dominanta po przejściach), to marzyłam sobie o adopcji. Też czekam za zdjęcia Przystojniaka w sweterku. PS. Fajne macie tam na działce "poidełko";) Takie... maleńkie;)