-
Posts
1304 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Dobermania
-
O, ho, ho, ale tu się pozmieniało, Roza nie Roza, tylko Fobia, na szkoleie chodzi, na wadze przybrała, bawi się, no, no! Dobre wieści. A na skaleczoną łapkę i w ogóle na zimę/dłuższe wyprawy po tereni, gdzie są np. szkła, polecam psie buty ochronne z neoprenu (do zakupienia np. na animalia.pl).
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Ojeeeej, jakie słodziutkie bulleczki! (bułeczki:eviltong: - tylko schrupać!) Rany, jak ja bym chciała mieć więcej psów :( Cha, cha, Seth sobie po prostu zapasy na zimę robi, bo zima sroga! -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Lidka, ale ja tak lubię z Lachsiem razem - cieplej i milej;) [quote name='Apbt_sól']haha - no to przewolne , nam sie jak 3 uwalą oł ał powiem tylko nogi cierpną i tyle :)[/quote] Pochwal się!!! Ja UBÓSTIWAM bullowate :loveu: -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
No, dobra, tak po prawdzie, to jakoś się upchniemy - w końcu liczy się tylko uśmiechnięty pysio mojego syneczka;) [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=razemm.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_razemm.jpg[/IMG][/URL] -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
E, che, che, che, ja mam to samo - uwalą się na moim łożu i nie ma już miejscówek, a łózko dwuosobowe! Lachs ma się średnio, wydrapał sobie dziurę w uchu:crazyeye::crazyeye::crazyeye:, tzn. ma taką rankę, którą ja dezynfekuję, a która go swędzi i którą on "obrabia", ale na szczęście nie jest to świerzb. [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA44171.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA44171.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA44167.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA44167.jpg[/IMG] [/URL] [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA44170.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA44170.jpg[/IMG] [/URL] Z KOTEM... ALBO BEZ - BEZ RÓŻNICY, I TAK CAŁE ŁÓŻKO ZAJĘTE: [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=spltanie.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_spltanie.jpg[/IMG][/URL] Bo w łóżku ciepło i miękko... [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=KSIAZEnaZRNKgrch.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_KSIAZEnaZRNKgrch.jpg[/IMG][/URL] W POPRZEK... [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA43905.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA43905.jpg[/IMG][/URL] Ciasno? I co z tego, ja się i tak nie zmieszczę... [URL="http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/?action=view¤t=SSA43908.jpg"][IMG]http://s128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/th_SSA43908.jpg[/IMG][/URL] -
[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(
Dobermania replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Itske, ale czemu Holenderską...? -
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
[quote name='darunia-puma']witaj dobermania milo cie tu widziec mam nadzieje ze bedziesz do nas teraz juz zagladac[/quote] Witaj, wybawicielko wilków;), postaramy się z Lachsem i kacprem zostawić odcisk łapek, kiedy tylko czas pozwoli, ja niańczę aż do środy dwa koty i niby-jagdteriera, więc tego czasu jest mało :| Ale ładne zdjęcia, nie chciałaś bezpańskiego kolegi przygarnąć;)?:eviltong::eviltong::eviltong: -
:puppydog::puppydog::puppydog::puppydog::puppydog::puppydog::puppydog::puppydog::watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::watpliwy::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::bigcry::no-no-no: Raju, a ja już mamie o nim powiedziałam:( Czemu?:( Brazowa, a Beata może by go wzięła?
-
[CK]Hienol- energiczny, śliczny, radosny i... samotny :(
Dobermania replied to Macho's topic in Już w nowym domu
Dołączam się do grona hienomaniaków! Skradł mi serce, ale sama mam dominanta, więc mogę go wspierać na odległość. Cudo, marengusie najbardziej mi się podobają. A! Mój też ma chorą trzustkę... I też jest ze schroniska. -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
Dobermania replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Miłego wieczoru, przystojniaku! Jak go będziecie odwiedzać, to do całusów od różnych cioć dołączcie i te ode mnie!!! W sam nosek!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Dobrze. Trzeba koniecznie sprawdzić dom.
-
Ale pytasz o hodowlę? Bo czy hodowca nie chce jej pomóc? Czy nie może? Powiadomiliście ją/jego?
-
Klem, ale myślałam, że on jest pod prawną opieką schroniska. Ale jak to my podpisujemy, to bdb.:cool3: Tak się tylko chciałam upewnić, jako osoba nadwrażliwa;):oops:
-
Ale spytałaś, jakie ma doświadczenie ze szczeniętami? Bo mnie pytanie o to, czy będzie mógł zostawać w domu co najmniej dziwi... Wiadomo, że może zniszczyć. I ile to jest "kilka godzin" - 6 czy 10? To też ważne. Wiem, wiem, jestem przewrażliwiona, ale zawsze lepiej na zimne dmuchać. A jak on ma w sobie tyle z dobka, to może być bardzo energiczny i potrzebować stanowczego, konsekwentnego opiekuna. Czy schronisko zobowiązuje do podpisania umowy adopcyjnej?
-
Odpisz, że Wedelek jest w trakcie leczenia - jeśli naprawdę jest nim zainteresowana, to poczeka. Ale mnie niepokoi to pytanie - z czym się wiąże dalsze leczenie. Wiadomo, że pies to nie pluszak, choruje, czasem poważnie, a ze schroniska to już prawie pewne...
-
Boże, przeraża mnie niezmiennie stosunek ludzi do psów, ich bezmyślność i niefrasobliwość... :/
-
Aha. A do kiedy może u niej być?
-
Cześć, V.Wrocław, ucałuj Nikusia ode mnie! Niedobrze, że Klarnet tak cierpi:( Starość straszna rzecz, mój Lachs też ma coraz poważniejsze problemy z kręgosłupem. I tak samo z jelitami. Ale u zaniedbanych, starych dobków to norma. Mój w schronisku byl karmiony Chappi i jadł własny kał. A Klarnet też nie od razu trafił do lecznicy, to i skąd niby miałby wziąć niezbędne mikro- i makroelementy? A w tym wieku organizm już nie tak dobrze sobie radzi z niedoborami:( Eeech. Niedobre wieści. A dobków przybywa. Ja niańczę u siebie trzech tymczasowiczów - w tym tego niby-pinczera znalezionego pod koniec grudnia. A widząc dobki w potrzebie, chciałabym je wszystkie wziąć do siebie... Bezsilność jest straszna.
-
A, dobrze. Bo ja tak myślę - czy ona nie potrzebuje DT. Ile będzie czekać w domu, gdzie ją dręczą? Czy jest u Ciebie?
-
Jezu Chryste!!! Gryziona??? Przez bachora? Ja bym takiemu rodzicowi, co dziecku na to pozwala zęby powybijała!!! :(:(:(:( Nadzieja Dobermana się odzywa!!! Zaraz dam cynk reszcie z dobermaniej ferajny i sunia będzie na stronie: www.
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Dobermania replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
No, wreszcie tu trafiłam! Pozdrowienia dobkowe dla wilkowatych! :loveu: