ambra, ale fajny wyklad o dobkach:D
bardzo lubie czytac o specyfice roznych ras:D
mnie sie podoba bardziej wzorcowy i czeski.
niewiele ras po amerykanskiej przerobce do mnie trafia.
a uszy - nie ukrywam, ze we wszystkich rasach wole kopiowane (i uszy, i ogony), ale odczucia estetyczne nie spowodowalyby kurtyzowania psa w moich rekach;)