Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. kurcze, a te weimarczki tak slodko wygladaja..:evil_lol::evil_lol: jak konkretnie sie stawia? kwestionuje Twoje polecenia;)?
  2. hej! przeprowadzki nie sa zle - zawsze to jakas rozrywka;)
  3. jak tu takich nie miziac:evil_lol: sznaucer mojej ciotki zyc mi nie daje jak przyjezdzam:evil_lol: takze 3mam kciuki!
  4. widoczne sa znamiona phallene:cool3:
  5. no to jestem spokojna (i troche przyglucha:evil_lol::evil_lol:)
  6. jezeli siostra lubi aktwne i inteligentne psy to moze im sie zaczac przygladac;) ciekawa jestem, jak rozni sie zachowanie weimara od zachowania flata (bo w sumie oba sa inteligentne i aktywne;) ) weimar jest pewnei bardziej niezalezny..
  7. swirku, ale smigasz z historiami:evil_lol::evil_lol:
  8. dzien dobry:cool3:
  9. widze, ze nie zginiecie:eviltong::eviltong::evil_lol:
  10. ambra, ale fajny wyklad o dobkach:D bardzo lubie czytac o specyfice roznych ras:D mnie sie podoba bardziej wzorcowy i czeski. niewiele ras po amerykanskiej przerobce do mnie trafia. a uszy - nie ukrywam, ze we wszystkich rasach wole kopiowane (i uszy, i ogony), ale odczucia estetyczne nie spowodowalyby kurtyzowania psa w moich rekach;)
  11. :BIG::BIG::BIG::cunao::cunao::cunao::cunao::BIG::BIG::BIG::laola::drinking::drinking::drinking::laola:
  12. mam nadzieje, ze uslysze:eviltong:
  13. jee... masz wiecej? ja powoli rozpoczelam obrobke fotek, moze do konca tg sie wrobie:P
  14. nie ma to jak wieczorne spacerki:cool3:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    Dobcia, cos sie rusza, czyzby w koncu ktorys zadziala..?
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ola&Kora[/B], staram sie, by byly;) [B]olekg18[/B], kaukazy to unikaty;) moje teraz malo siedza - w taka pogode wole miec je kolo nog;) Czarek-wyczynowiec:lol: [B]eria[/B], to nie robal ino nowy komp bez opogramowania.. a ja dupa informatyczna jestem:evil_lol:
  17. jeee... jaka ladna galeria:loveu: i Hugo, i koniki, i psio-panskie fotki, i Albecik, i wyzelki... p.s.1. wchowywalam sie z dalmatynka.. p.s.2. ufocil ktos pointery...?
  18. yo! wassup?:cool3::evil_lol:
  19. Karolajna.. wiesz co... schwein jestes..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. piekne fotki:) a Ola swoje...:evil_lol:
  21. a wylonila sie data mozliwosci zakupu wiekszej ilosci w Pl?
  22. bedzie dobrze! z reszta, to probna;)
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]gochgoch[/B], witaj! stale bywalcznie- nie umiem poskromic kompa:shake: zaden graficzny mi nie chodzi:shake:
×
×
  • Create New...