[B]bluerat[/B], sprobuje zmienic srodek do czyszczenia.. wymaz zrobie dzis albo jutro.. nie ma alergii, ale miala nuzyce (z jednym nawrotem, juz skutecznie wyleczona). przypomnialo mi sie, ze ma tez problemy z zatokami okoloodbytowymi i czasem w zagieciach wargi dolnej szczeki po obu stronach ma swedzace strupki.. moze z tego tez wziasc zeskrobine?
[B]Honey[/B], widac dobry sposob podalas;) a czy to jakos nie oslabia odpornosci?
[B]arima[/B] -z Mona mam podobnie:shake: