Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]bellatriks[/B], ajm akszuli lorkin on it:evil_lol: [B]Ola[/B]!! Ty mi tutaj nie tutaj! Ziolka Ci sie skonczly...?:evil_lol: I Ty [B]Tina.Sara[/B] przeciwko mnie?!... Sawera lepiej sobie pilnuj, bo go Ola uprowadzi:evil_lol: [B]olekg18[/B], jak milo, ze mnie bronisz:p:eviltong: z opisu buda fajoska. moje maja proste (bez wiatrolapu), jeszcze nic nie przybijalam w wejsciu. kojec jest w ksztalcie litery L - biegnie wzdluz garazu. podloga to wylewka betonowa, na to deski. i siatka chyba z 2 m, bo wyskakiwaly;) chcialam zrobic dach,ale nie wyszlo:roll:
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    musze Was zmartwic - choc komp juz widzi fotki nie moge ich obrobic, bo gimp sie zbiesil i sciagam trail photoshopa.. a idzie jak kref z nosa:shake: ale milo mi, ze czekacie:evil_lol::evil_lol:
  3. hej - przejrzalam tylko fotki-> :loveu::loveu:
  4. hej:p widze,ze tez mialas przerwe na forum;)
  5. zabawki sa po to, zeb je rozwalac;)
  6. dzieki za wyczerpujaca odp;) niezle z nia masz- agresja, zdrowie... a wyglada tak bezproblemowo;) biedny bajan:-(
  7. ale zesta nagadaly... przyhamujcie troche:D:evil_lol:
  8. ja tez nie pomoge..:shake:
  9. skad ja znam te doopska w kadrach:eviltong:
  10. [quote name='olekg18']Ciocia nie potrafi dopilnować swojej suczki?Że kama miała tyle miotów! Czy kama jest już wysterylizowana?Albo przynajmniej czy jest pilnowana?[/quote] przyznaje, ze szczonki sliczne, ale... jak wyzej...
  11. we flatach psy bardziej podobaly mi sie niz suki (ponoc zawsze tak jest - sa mocne i efektowne) z calej stawki jakies 6-7 zwierzat wpadlo mi w oko;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    witojciez:evil_lol: fotki beda jutro, bo mam problem techn...:shake:
  13. gratulacje! tez Was nie widzialam, tyle, ze siedzialam przy flatach do 12.00...
  14. myslisz o lekarzu czy grabarzu?..:evil_lol:
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    pokrotce: piatek - noc reklamozercow:evil_lol: (''impreze nakreca lech:evil_lol::evil_lol:) sobota - wystawa (psie zaqpy:evil_lol:), spotkanie z 2ma dogomaniaczkami:D niedziela - wystawa (podziwianie fcr, spotkanie z flaciarzami_nie_tylko_zDGM;))
  16. mnie przypomina bodajze norweskiego lunnhunda- psa na maskonury:D
  17. haaaalo... nam tu szaroo...:evil_lol:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    nie jestem dobra w pisaniu relacji:evil_lol:
  19. to mamy wzywac tego infomatyka...?:evil_lol:
  20. piekne fotki i ta przestrzen...:loveu:
  21. Wracam na dogo, a u Ciebie bez zmian.. HOP!
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    oLA:multi::evil_lol:
×
×
  • Create New...