Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Marta_Ares']co tu duzo pisac cala 3 pieknaaa :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] :multi::multi::eviltong: [quote name='Sonix']Flaty mają ciekawy kształt głowy, taki inny :loveu:[/quote] przez to, ze glowy sa dlugie, waskie i bez stopu sa niepowtarzalne i najpiekniejsze:loveu: [quote name='Ola&Kora'][B]wiq [/B]tęsknię... :-( Wracaj szybko...[/quote] [quote name='Cerber']heh [B]wig [/B]wracaaaaaaaj...[/quote] [quote name='Marta_Ares']a tu tez nadal pustki:-([/quote] wzruszylam sie...:):eviltong: ale juz jestem!
  2. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='wobie']Psiaki Super!! a jak odróżniesz Adę od Mony przecież one są takie same?[/quote] witam:multi: na poczatku podany byl przepis:cool3: [quote name='eria']ale przepiękne portreciki:loveu: !!! w sam raz na nowy banerek :cool3: :loveu: A ja je już rozróżniam :multi:[/quote] dzieki:multi: chcesz nam machnac bannerek:cool3: b. chetnie go zaadoptuje:evil_lol: hurra, nawet na pojedynczych rozrozniasz?:cool3: [B]diabelkowa[/B], dzieki:p piekn dlugasn Logan:loveu: [quote name='Cerber']heh wy chyba zmieniace te psy hę? wydawało mi się, ze Logan jest taki jak Bystra... :hmmmm: :hmmmm: heh ja już się pogubiłam w tym wszystkim... :roll: :roll: :roll:[/quote] no dyc podobny:p [quote name='milena182'] [B]sliczne zdjecie:loveu::cool3:[/B][/quote] thank u;) [quote name='olekg18']Zadnych nowych fotek:([/quote] nie bylo wiq, nie ma fotek;) obiecuje, ze nadrobie;)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    Witajcie Dogomaniacy!:multi: Dzieki, ze nie daliscie galerii zginac;) Wlasnie wrocilam z Poznania - spedzilam tam 3 zaje2biste dni, m.in. podziwiajac psie pieknosci:cool3: Z moimi juz sie przywitalam i wreczylam prezenty;) [quote name='Dobcia'] Wymiziaj ją za tymi puchatymi uszętami:lol:[/quote] nic z puchatych:evil_lol: kupilam nozyczki, degazowki i rewelacjny trymer coat king:evil_lol: [quote name='furciaczek']a mnie sie podobaja wszystkie 3:loveu: kazda ma w sobie to cos:loveu: :loveu: niedoszlam jeszcze co to jest to "cos" ale jak juz sie zorientuje to dam wam znac :cool3:[/quote] dzieki:cool3::loveu: doszlas juz co to?:evil_lol: [quote name='Usia'] cała 3-ka piekna[/quote] dzikujem:) [quote name='Cerber']Witam... Nie ma to tjak flatkowo-liskowe foteczki... :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [quote name='Czoko'][quote name='wiq'] Czy mogłabyś kiedyś przy okazji wkleić zdjęcie z pozycją uszka "w płatek róży" - pierwszy raz słyszę to określenie. (...) Moja mała była znaleziona na ulicy na śniegu pod Warszawą 12 stycznia i miała prawdopodobnie około 10 tygodni...[/quote] akurat takiej fotki nie mam, ale tak nosza np. whipetty podrow pileczkomaniaczke:razz: ludzie...:shake:
  4. wiq

    czarno-ruda galeria

    dobra, spadam sie pakowac...:roll: c u:eviltong:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    danke:p jakas nowosc, ze to nie o rudej:evil_lol:
  6. tak psiapsiolki, opuszczam Was do poznej niedzieli.. przezyjecie...?:evil_lol:
  7. nie lubisz czy..?
  8. coz za orginalna deklaracja:evil_lol:
  9. wdaje mi sie, ze Kora i Ceber sa podobni. nie kolorem;), ale pokrojem
  10. wiq

    czarno-ruda galeria

    :cool3: [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/8385/img2225uj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/9679/img2226pa6.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6123/img2252tt7.jpg[/IMG] [IMG]http://img154.imageshack.us/img154/5384/img2254ei7.jpg[/IMG] Mona:loveu: [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/6409/img2274zb7.jpg[/IMG] [IMG]http://img503.imageshack.us/img503/4813/img2275dg6.jpg[/IMG] [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3938/img2231vo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/8843/img2246tr3.jpg[/IMG] orzeszek:cool3: [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7998/img2260sp6.jpg[/IMG] Ada:p [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/5743/img2229qr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/2495/img2251ar1.jpg[/IMG] [IMG]http://img296.imageshack.us/img296/469/img2256zk9.jpg[/IMG] [IMG]http://img487.imageshack.us/img487/2936/img2257zh1.jpg[/IMG] A&B [IMG]http://img527.imageshack.us/img527/3179/img2232fu3.jpg[/IMG]
  11. moje zostana jutro zdradzone:evil_lol: zostawiam je na 2 dni, mam nadzieje, ze przetrwaja:evil_lol:
  12. polegam na tym jak na zawiszy:evil_lol:
  13. szkoda szczurka :( [*]
  14. wiq

    czarno-ruda galeria

    fotki zaraz beda:cool3:
  15. moze to cisza przed burza?...
  16. wiq

    czarno-ruda galeria

    i kto mnie upomina... Ci co najwiecej nowowsci wrzucaja:evil_lol::evil_lol:
  17. jeee.. fotki:multi: piekniasta jest egra, wstawiasz ja? p.s. a mslalam, ze piszac o butach bede orginalna.. ja stracilabm wszystkie zeby w nich:evil_lol::evil_lol:
  18. a na lostow za pol godziny:evil_lol:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Ceber[/B], dogo ksztalci:cool3: [B]Korenia[/B], yo!:evil_lol: ciesze sie, ze sie skusilas;) a wiesz, ze ja do Was tez zajrzalam? ale nie zostawilam sladu:oops:;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    ano kazdemu, bo badzo fajna funkcje odkrylam:evil_lol::evil_lol:
  21. Ares, tak trzymac:evil_lol: niech wiedza, po co psy maja ludzi:evil_lol::evil_lol:
  22. helol:cool3: fakt - powyzej 2ch ciezko ustawic do fotki;)
×
×
  • Create New...