-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
jeee... ale bedzie fotek:multi:
-
moj kumpel przepada za amerykanskim punkiem, ja wole brytyjski..:evil_lol: heh, muzyka to kolejny po psach temat-rzeka:evil_lol::evil_lol: a kanal audytywny znacie? bardzo lubie. dawalam te fotki? ada i Mona [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/9336/dscf9917zd7.jpg[/IMG] [IMG]http://img264.imageshack.us/img264/9384/dscf9859qf8.jpg[/IMG] ada:loveu: [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/3451/dscf9887ha1.jpg[/IMG] ada i mona [IMG]http://img454.imageshack.us/img454/4351/dscf9915zz3.jpg[/IMG]
-
fak, aj kud hardli anderstend:evil_lol::evil_lol:
-
[B]furciaczek[/B], a mam:cool3: Monax2 [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/2851/img2208ff0.jpg[/IMG] [IMG]http://img478.imageshack.us/img478/476/dscf9941po0.jpg[/IMG] [B]Ola&Kora[/B], prawda:multi: rozwija sie, bo nochale sa najle[B]psie[/B]jsze;) [B]bellatriks[/B], fajn, fenks:evil_lol: hał abałt ju?:evil_lol:
-
Martyny pomysl i wykonanie:cool3: kilka wczorajszych (mlyn juz mi sie skonczyl, wiec jutro beda plenerowe, [B]Honey[/B], pamietam tez o Tobie;) ) [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/9017/img2223qy5.jpg[/IMG] jeszcze dla mnie miejce jest;) [IMG]http://img383.imageshack.us/img383/7329/img2201hp8.jpg[/IMG] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/5807/img2202iw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4014/img2203cd4.jpg[/IMG] :loveu: [IMG]http://img354.imageshack.us/img354/2858/img2204nv4.jpg[/IMG] [IMG]http://img378.imageshack.us/img378/3752/img2205vq1.jpg[/IMG] do not disturb:evil_lol: [IMG]http://img316.imageshack.us/img316/3583/img2216hi7.jpg[/IMG]
-
Ola, a nie moglabys badziej pokojowe religie szerzyc? rastafarianie sa fajni;):evil_lol:
-
no ladnie, dogociolki sie o chlopa bija:evil_lol::evil_lol: dobra, my rezerwujemy wszystkich wrednych. outsiderzy tez byc moga:cool3::evil_lol:
-
a noz widelec zaglosuja..:cool3:
-
ja tez:eviltong: czekam i wstawiam:eviltong:
-
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
a myslalas o kastracji? -
o.. ciotkom sie spacerek kroi.. a jak apaat..?:cool3:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
moje tez tak klada lby na kolanach mych.. wszystkie 3:loveu: -
hej Marta:) zakopanas pod ksiazkami..?;) p.s. o [URL="http://www.pfk.one.pl"]magiku[/URL]
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
azorek, do domku, sliczny.. -
[B]diabelkowa[/B], Bstra ma 54 cm w klebie [B]nathaniel[/B] - rozumiem..poczekam cierpliwie:) juz daje foteczki:eviltong:
-
czesc cioteczki:) dzielnie walczycie o swoje:eviltong: witaj [B]Martys[/B]:multi: dzieki za fotke, historyczna juz:eviltong: wpadaj czesciej:)
-
[B]furciaczek[/B], witaj:multi: karmienie czy pieszczoty - o.k., mam opanowane (umiem juz glaskac 3 psy jednoczesnie;) ), ale wjazd czy nawet spacerki w popularniejszych miejscach..:shake: bystra to agresor (nie zawsze, ale np. ze znajoma 1/2astka sie niecierpia) wiec nieco psich spotkan tez odpada.. p.s. Twoja galerie podgladam -> sznaucery olbrzymie b. lubie, a caniaczki sa boskie:loveu:
-
ale przeciez sa czarne:evil_lol: i rude, a co rude, to wredne:evil_lol::evil_lol:
-
hej Luiza! mam nadzieje, ze te czarne nastroje juz przegonilas.. mnie tez czasem tak nachodzi, ze kasuje wszstkie kontakty i kaze ludziom sp....adac:evil_lol: ale jakos przechodzi...;) 3maj sie i wyglaskaj Cerberka:) i nie daj sie w szkole!:evil_lol:
-
no i jeszcze od Was jestem uzalezniona:evil_lol::evil_lol: bardzo niezdrowy tryb zycia prowadze:evil_lol::evil_lol:
-
proponuje to, co czekoflaty i Kora maja wspolne - bursztnowe oczka -> amber travel:eviltong:
-
hej! piekne psiaki! czytalam historie Czarka - kolejny pies, ktoremu sie udalo:p p.s. widze, ze wloclawskie trio juz tu urzeduje;):eviltong:
-
historyjki wymiataja:evil_lol: co do wydawania kasy na psy - ja nawet nie mowie, ile moje maja obrozy... kilka razy wiecej niz ja spodni:evil_lol: a ja otworze transport morski - flaty jako promy:evil_lol:
-
ponoc cierpliwosc jest cnota:eviltong::evil_lol: