Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. po 1. na fotki jak najbardziej jak na jesien - super:loveu: po 2. dziel sie swoim szczesciem, jak najbardziej:) nawet na dogo brakuje radosci;) po 3. poki co mieszkam z rodzicami, ciekawe, czy i jak bedzie mi ich brakowac;) po 4. 100 strona!! :bigcool::bigcool::BIG::BIG::bigcool::bigcool:
  2. oj, to juz sie chyba zbierasz.. 3mam kciuki! a fotka w nowej fryzurze bedzie, nie? (heh, i tak nie znam starej:evil_lol:)
  3. wiq

    czarno-ruda galeria

    to bylo diablatko z aureolka;) troche tylko lubilo w lesie spieprzac. dopiko pani nie odkryla PILKI:evil_lol: [COLOR=Silver]kleszczy narazie wiecej nie widze..[/COLOR]
  4. mam nadzieje, ze sie uda, i ze sasiad nie czyta dogo:evil_lol::evil_lol::evil_lol: fotki popieram:p tez mialam fuji, ale s5000:p
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u mnie jest to samo: "nie powiem Ci, ile kosztowalo, bo nie chce mi sie sluchac komentarzy":evil_lol: a jesli kupuje z kims, jak ostatnio z moja znajoma na swiatowce, to mowie, zeby zapomnial o cenach:evil_lol:
  6. ech.. a ja mam taka dobra.. z tego parujacego sprzetu, nigdy nie pamietam, jak sie to nazywa..;)
  7. teoretycznie.. a praktycznie - kto mu zwracal uwage? kto sie wyprowadzil?;)
  8. wiq

    czarno-ruda galeria

    [B]Agushka[/B], dam Ci znac, jak sie beda spisywac moje nie wiem, czy u flatow wytrzymaloby pisanie - ciagle sie bydlaki mocza;) [B]furciaczek[/B], znam to doskonale... kazda wolna kasa idzie na psy, 'niewolna' prawie tez:evil_lol: kiedys chcialam nawet notowac, ile na nie wydaje, ale to se ne da:evil_lol: rachube stracilam:evil_lol: [B]Honey[/B], :lol::lol::lol:
  9. az mam ochote na kaffke... moze jednak spac nie pojde?.. na sprzatanie na pewno nie.. p.s. moze zrob ukrytym aparatem zdjecie jej twarzy, gdy uslyszy o wyprowadzce?:evil_lol:
  10. rozumiem Twoje emocje, tylko moga byc klopoty, skoro to 'szanowany obywatel'... z drugiej strony - ciezko to tak zostawic..
  11. wiq

    czarno-ruda galeria

    a jak wpisalas adres ? markerem? tzn tam, wewnatrz obrozy;)
  12. wiq

    czarno-ruda galeria

    nawet mnie nie strasz, ze sie sciera:evil_lol: zamowilam takie grawerowane kostki, 2 czarne i 1 srebrna.. chcialam miedziane, ale tamnapis zupnie nieczytelny niestety przerabiama jeszcze beczulki - metalowe sie rozkrecaja, plastikowe trzymaja, ale sa brzydkie;):evil_lol:
  13. mnie sie wydaje, ze za chwile bedziesz im chciala wszczepic nadajniki gps, a nie wyzbywala sie checi liczenia:evil_lol::evil_lol:
  14. [COLOR=White]ten strach jest gorszy niz przed dentysta... ]:->[/COLOR]
  15. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziewczynki dostaly po kostce i siudaj do kojca;) poki co nie protestuja..:evil_lol: pani za to wybrala sie na poczte zaplacic za wylicytowane na allegro adresoweczki, kupila duuuze paczki zwaczy, kosci i biotyne na futerko oraz goraco reklamowala fcry w zoologicznym;) teraz peka jej leb i zaraz idzie spac:evil_lol:
  16. wrrr:angryy: [SIZE=1]a odda bez problemu?[/SIZE]
  17. nie widze fotki:placz: ale i tak sie wzruszylam:eviltong:
  18. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='misiaczek']noo,w sumie tak :oops: :oops: :oops:[/quote] no wlasnie:lol: [quote name='KaRa_TC'] Jak chowa przed nami fanami swoje śliczne oczka:evil_lol: :lol: :lol:[/quote] przypomniala mi sie piosenka z przedszkola: "ladne oczy masz komu je dasz? nikomu ich nie dam, wydlubie i sprzedam":evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. wiq

    czarno-ruda galeria

    urody Moneczki nie podwazam, tylko moj watpliwy warsztat;)
  20. hej! jaka fajan obroze ma kora:cool3: do pyska jej;)
  21. sytuacja nieciekawa.. trzeba na kolesiu jakos wymusic kaganiec co do nauki spokoju -zajrzyc na klikera, tam jest mnostwo sposobow
  22. wiecej warczacych fotek!:cool3:
  23. wiq

    czarno-ruda galeria

    dziekujem:p balans bieli jakos zle ustawilam;)
×
×
  • Create New...