[B]Agushka[/B], dam Ci znac, jak sie beda spisywac moje
nie wiem, czy u flatow wytrzymaloby pisanie - ciagle sie bydlaki mocza;)
[B]furciaczek[/B], znam to doskonale... kazda wolna kasa idzie na psy, 'niewolna' prawie tez:evil_lol: kiedys chcialam nawet notowac, ile na nie wydaje, ale to se ne da:evil_lol: rachube stracilam:evil_lol:
[B]Honey[/B], :lol::lol::lol: