-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
i ja czekam:) na zabe nie zwalaj, bardzo ladnie dzis chodzi;)
-
kora powazne przy tej labce wyglada:lol:
-
bida ze schronu to swietny pomysl sie ares zmachau:evil_lol::evil_lol:
-
[IMG]http://img89.imageshack.us/img89/2580/021206114ld5.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/5643/021206070or1.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9162/021206073us6.jpg[/IMG] [IMG]http://img292.imageshack.us/img292/6900/021206074qc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/2939/021206076cj9.jpg[/IMG] [IMG]http://img152.imageshack.us/img152/7926/021206083jh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/2355/021206092uk7.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7434/021206108as7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9356/021206055vh8.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/2364/021206057hv1.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8357/021206060wd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/3387/021206061uk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/9742/021206062xu5.jpg[/IMG] [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/2286/021206064zu6.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/8205/s021206030tj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img136.imageshack.us/img136/4974/021206026kt4.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/5765/021206027fz7.jpg[/IMG] [IMG]http://img295.imageshack.us/img295/6947/021206028mk0.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/3374/021206067ca0.jpg[/IMG] [IMG]http://img134.imageshack.us/img134/8817/021206046vy3.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9692/021206051or3.jpg[/IMG]
-
ech.. czekoladki:loveu: czy juz jest to 'pozniej'?:cool3:
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
imponujace schronisko:crazyeye: mam jednak nadzieje, ze psy dlugo w nim nie beda siedziec i szybko znajda sie nowe domki zachecone praca wlozona w schron:) -
albo kundelki:eviltong: (-> niezniszczalna Bystra:evil_lol:)
-
[CENTER][SIZE=4][COLOR=DarkGreen]Zycze Ci spelnienia marzen :laola::laola: [IMG]http://img53.imageshack.us/img53/5509/img1092xx1.jpg[/IMG] :laola: [/COLOR][/SIZE][/CENTER] [SIZE=4][COLOR=DarkGreen] [/COLOR][/SIZE]
-
i jak leci? lepiej?
-
[quote name='KaRa_TC'] Och ach:loveu: :loveu:[/quote] echhhh:evil_lol: [quote name='pinczerka_i_Gizmo']U to nieciekawie :shake: Dobrze, że to nie było jakieś duże napięcie! Ale dzielna pancia wybawiła z opresji :cool3: Czekamy na świeżą porcję fotek do zachwycania się ;)[/quote] no wlasnie duze bylo, bo az wpadla w panike i zaczela sie drzec.. na konski pastuch nie reaguje nad fotkami pracuje;) [quote name='misiaczek']Wiq...skoro Ty myślisz o sterylkach tzn,że nie wystawiacie panien :).(...)[/quote] panny wystawiam (bardzo czasem;) ), ale kryc nie chce.. nic to, zaczne znow ojca meczyc (a wieksza czesc rodziny juz po mojej stronie:evil_lol:) [quote name='Marta_Ares']HEJKA to czekam na fotki ze spacerku:loveu:[/quote] sie sciepuja;)
-
a mialam do Was wpasc, ale mnie ubieglas i pierwsza sie odezwalas u mnie;) piekny piesek:loveu: koniki i kotek tez niczego sobie;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
kibicem nie jestem, ale bardzo sie ciesze, ze pogonilas lenia:evil_lol: jak Czabiemu fajnie uszyska staja:lol: patrzac na misia... moje maltretuja tak moja owce-przytulanke:evil_lol: -
hej dziewczyny:) az mi milo wchodzic do c-r;) popadne przez Was w absolutny zachwt nad moim stadem;) co do sterylek - nie moge tylko przekonac mojego ojca.. jak zazwyczaj sie z nim dobrze dogaduje, tak tu mamy problem;) wlasnie wrocilam z 3 h spacerku z padnietymi psami. fotki oczywiscie tez mam:cool3: Mona miala dzis niemila przygode- nadziala sie na drut pod pradem (ogrodzenie) i to dwukrotnie.. szurnelo ja b. mocno, bo za drugim razem az wpadla w panike.. na szczescie wybawilam ja z opresji pokazujac dziure w plocie i uroslam w jej oczach;) przez pol godziny nie odlepila mi sie od nogi..
-
witam:) wpadam z rewizyta:) akwarystki;) pozdrowienia dla babiarza:lol:
-
heh, Ty tez znikasz?:shake: Gosia, daj spokoj z tymi dywanami:evil_lol::evil_lol:
-
otoz to, bedziemy podbijac;)
-
slodki Mysz:loveu: filmiki zaraz obejrze:cool3: a jak rozmowa?
-
Śpij spokojnie Gizmusiu - mój Tęczowy Aniołku...
wiq replied to pinczerka_i_Gizmo's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
hej, fotki fajne, ale nie ma to jak plener:eviltong: nawet mi sie film odtworzyl - ale na*********ka:lol: a Krakow juz za pare dni:loveu: -
Boski Logan- posłaniec psich bogów oraz Demon- brzydki malinois ;)
wiq replied to diabelkowa's topic in Foto Blogi
a teraz poprosze o fotki:cool3: -
KOrze naprawde do pska w tych cwiekach Tylko zeby Wam sie psy nie ponabijaly;) Co do wczorajszego dnia - wyjatkowo podly byl...
-
hej! imho to lekkie przegiecie z iloscia psow:lol: same cc? a cieczki.. cieczki sa zle...:angryy: