-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
eria, fryzurka nie jest zla;)czekam na fotk w calej okazalosci;) [SIZE=1]mnie jak kiedys sciela.. bosh... tydzien chodzilam w czapce:evil_lol:[SIZE=2] i tu widze przerobki - piekne:loveu: [/SIZE][/SIZE]
-
hej! nadrobilam:evil_lol: wracajac do pita - albo Aresa zachowanie przeszkadza Ci tak, ze chcesz je zmienic, albo nie az tak, i bedziesz je po postu ignorowac;) spacerek mieliscie super:loveu: i fotki takoze:loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
wiq replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
hej! heh, wczoraj tez mialam taki podly nastroj... ale zawsze czyjes klapciate uszka i zimne nosy poprawiaja mi humor;) 3maj sie! -
ja mialam spac do 9, wstalam o 7:lol: ma 30 (slownie: trzydziesci) psow?:crazyeye: u psow dobrze, przepowadzam kuracje zwaczami, ale jeszcze nie widze rezutatow;) musze im obciac zarcie, bo cos im w boczki poszlo w czasie mojej choroby:shake: cieczki sie zblizaja, bo Ada gluchnie:angryy: pierwsze noworoczne postanowienie: sterylki:evil_lol:
-
flaty wlaza jeszcz w miare chetnie, bo poszczekuja na koty, ale bystra idzie jak na skazanie:lol: wolno, zwieszona glowa, ogon nisko, i tez WZROK! :lol: a jak juz wejdzie, to sie staje groznym obronca podworka:evil_lol:
-
ideologicznie obstaje za barfem, praktycznie za tym, co psu sluzy;) dlatego daje innym wlascicielom duze pole do popisu w doborze wlasciwego zywienia:)
-
cudne lesne fotki:loveu::loveu: a domem sie nie martw, i tak sie nabrudzi:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Marta_Ares']zapraszam u mnie troche fotek nowych:evil_lol:[/quote] wczoraj juz padlam na dziob, ale zaraz nadrobie:oops: [quote name='APSA']Spóźniłam się na imprezę :shake: Trudno :eviltong: Łomatko, PIESOŁAK!!! :smhair2: :eek2: :loveu: :loveu: :loveu: Ona normalnie ma w sobie TO COŚ :loveu:[/quote] nie martw sie, zawiadomie Cie, jak bedziemy sie zblizac do 200:eviltong::eviltong: z reszta, studenci nie narzekaja na brak imprez:evil_lol::evil_lol: co do bystrej- bedzie niegrzeczne, jak powiem: "WIEM:cool3:"?:evil_lol: [quote name='Koma'] cudo cudo cudo :loveu: :loveu: :loveu: nie mogę się na nią napatrzeć :loveu:[/quote] powiem Ci,ze ja tez nie:lol: dzis mi slodziak przyniosl do lozka pileczke, zeby mi smutno nie bylo;):loveu: [quote name='furciaczek']wiq pseplasam ze dzisiaj cie nieodwiedzalam:oops: obiecuje wpasc jutro wieczorkiem i nadrobic (o ile niewykonczy mnie ta 30 psow)[/quote] nie martw sie, jestesmy kwita;);) a gdzie Ty masz takie stado? jakis zlot caniakow?
-
ale masz doradcow:evil_lol: malenstwa piekne, po stokroc piekne:loveu::loveu: gdybym mieszkala blizej juz bym Was nawiedzila:loveu: p.s. choinki nie polecam - moje stare, a glupie i bombki sciagaja:evil_lol:
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
wiq replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
hej, tez mysle, za Maly wkrotce panuje mowe:) przerobki piekne:loveu: co do pazurkow - sama tne. duzo biegaja, ale po miekkim i sie nie scieraja -
swietne sa te,gdzie kora jest zapadnieta w posciel:loveu: przykro mi z powodu pieskow Twoich dziadkow:placz:
-
o bosh.. inwigilacja!:evil_lol::evil_lol: a wymiary.. staram sie, staram:eviltong:;)
-
reweacja z tm koziolkiem! nie bretonczyk jest najmniejszm wyzlem, a sharon:evil_lol: co do kojca - moim sie tak spieszy czasem.. z koscmi..:evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
slodziaki, slodziakiiii:loveu::loveu::loveu: -
hej! dalej nic:placz::placz::placz:
-
[quote name='zaba14']co do umaszczenia psa to jesli kundel to rudy... albo mialy, ale nie czarny :) a jak rasowy? to juz zalezy ;) ale flaty sa sliczne :loveu: :loveu:[/quote] witaj:multi: mam nadzieje, ze to nie inspekcja:evil_lol: o, przepraszam, cyt ze spacerow a) z flatami: ''jakie ladne kundeki! to mama i corka?" b) z bystra: "jaki sliczny! co to za rasa?" :evil_lol: [quote name='eria']a ja tam gustuje w wielkich,czarnych i kudłatych (czytaj: niuf):loveu:[/quote] moj ojciec jest zakochany w niufach:) ja jednak wole cos, co moze biegac, biegac, biegac, biegac..:evil_lol: czyli wersja sportowa, czyi fcr:) [quote name='Marta_Ares'] ale pieknee:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Pozostałe fotki równie piekne ale te mi sie najbardziej podobaja[/quote] dzieki:) zaraz do Was wpadne, mam nadzieje, ze sa fotki:cool3:
-
wassup?:cool3:
-
oj, znam to, po domowym karma w zabki kluje..:evil_lol: co do sensacji - w obrebie roznych surowosci (wykuczajac twarde, wieprzowe kosci) i suchosci mieszac moge dowolnie, gorzej, gdy Bystra zje jakis smiec abo resztki z obiadu (ziemniaki....)
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
wiq replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
p o d n o s z e! -
[quote name='anka11']śliczne piesie :iloveyou::iloveyou:a zwłaszzca czarnuch/a/y/, chociaż rudzioch tez pikny :iloveyou: ale ja wolę czaren psiska ;)[/quote] witaj w czarno-rudej galerii:multi: szczerze mowiac, ja tez wole czarne:evil_lol: ale darow losu sie nie odrzuca:evil_lol: [quote name='Usia']nie było mnie na 100 ale co tam i tak wypije zdrowie :drinking: :chlup::drinking: :chlup: :drinking: :chlup::drinking: Wiq co ona ma w pysiaku nie królika prawda :shake: jak dla mnie to to wyszło niesamowicie uuu zawirował pies jak płatki sniegu na dworze... chyba właczyłas nie ten program w pralce:eviltong:[/quote] chlupnij sobie, dyc piatek;) aport zawiniety w skore krolika to jest;) ''bystra'' to zabawa gimpem - w oryginae nie byla ta fotka taka ciekawa;) a ten program w pralce to 'potwor z bagien':lol: [quote name='Ola&Kora']Ale piękna fotka!!!! :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] dzienkujem:) postaram sie jeszcze znalezc cos z sesji pt 'kraina traw';)
-
witam! widze, ze mnie odwiedzacie - milo:p:p [quote name='eria'] Wiq - TO JEST CHYBA NAJPIĘKNIEJSZE ZDJĘCIE W CAŁEJ TWOJEJ GALERII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] mniemam, ze to szczery zachwyt..:lol: dzieki:p:p [quote name='furciaczek'] pieknosci:loveu: a fotka naprawde udana:loveu:[/quote] dzienkujem:p [quote name='madzia18sosnowiec']sliczne kolorki, czym focicie?:loveu: ps. odgrzewane tez dobre :eviltong:[/quote] :):) czesc FujiFilm S5000, czesc Canon 400D [quote name='diabelkowa'] sliczne zdjecie!!!!!!!!!!![/quote] danke:) prawda, jakie tu podobne?:) [quote name='pinczerka_i_Gizmo'] Cóż za piękności w tej galerii :loveu: Aż wychodzić się nie chce :razz:[/quote] moja kochana, ja Cie stad absolutnie nie wyganiam:p [quote name='Agushka']Dzień dobry Wiq :) Ale jej do pyska z tym niecierpkiem :loveu::loveu::loveu:[/quote] nie docenily go i stratowaly:evil_lol: [quote name='Honey']Sliczne zdjecia ! :loveu: A moze to wcale nie zdjecia sa sliczne... tylko pieski...:lol:[/quote] Honey, potraktuje to mimo wszystko jako komplement:lol:
-
[IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1915/dscf7958hc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/4867/bystradscf8576fm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1915/dscf7958hc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6734/dscf8673gf6.jpg[/IMG] [IMG]http://img83.imageshack.us/img83/3746/dscf9265oj3.jpg[/IMG] p.s. znalazlam jeszcze jeden wakacyjny folder, fotki 100% previously unreleased :D;)
-
dziekuje wszystkim;) mam nadzieje, ze andrzejki mieliscie w czarno-rudej galerii udane:eviltong: dla wytrwalych kilka fotek (niestety znow odgrzewanych, bo z VI i VII;) ) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/434/malerudegu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3028/dscf9227ux1.jpg[/IMG] [IMG]http://img329.imageshack.us/img329/3084/dscf9232eo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/3776/dscf9237ms6.jpg[/IMG] [IMG]http://img297.imageshack.us/img297/6660/dscf9255xp7.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/2663/dscf9256lw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/5603/dscf9259te5.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3406/dscf9263sa1.jpg[/IMG]
-
a imprezujcie, na zdrowie:p:p:evil_lol::evil_lol: nagroda bedzie, owszem, ale pozniej:cool3:
-
chlupajcie moje mile, chupajcie:evil_lol: Aga, gratuluje - stuknelas 1000 post :drinking: