Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. urocza znajomosc :/ mam nadzieje, ze sie szybko zakonczy..
  2. CEr ma niesamowite podejscie do malenstw..
  3. flatom bedzie przykro - tak ja lubia miziac:evil_lol:
  4. wiq

    Precel&Bazyl

    witam:) zajrzalam i nie zaluje:) pieknosci:loveu::loveu:
  5. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Cerber']Dzień dobry... nie tylko u Ciebie mnie dawno nie było... :oops: :oops: :oops: [/quote] heh.. zycie..;) cos czuje, ze w tm tyg dolacze do Ciebie z zaleglosciami..;) [quote name='Ola&Kora']Widze, że reprezentujemy podobny gust :evil_lol: :evil_lol:[/quote] trafna uwaga:evil_lol: [quote name='furciaczek']dziendoberek:multi: co tam slychac w czarno rudym stadzie:loveu:[/quote] czarno-rude stado domaga sie spaceru, ale po wczorajszym dostalam goraczki, wiec chyba nici;) rozczaruja sie zwierzatka:evil_lol:
  6. a emotek pani nie czyta?:evil_lol::evil_lol:
  7. straszne postanowienie:evil_lol: a TZta skrocila o glowe, zebyscie go nie zabraly:eviltong:
  8. obiecalam zagladac, wiec zagladadam;)
  9. niepotrzebna samokrytyka:loveu::loveu:
  10. APSA, widzisz, jakam madra?:evil_lol: ja po przecztaniu grudniowego MP tez zaczelam szkolic do dog dance:evil_lol: ale raczej w sensie sztuczek:) uwielbiam fotki w takim sloncu:loveu::loveu:
  11. jak moge podsumowac - zazdraszczam takiego hodowcy.. jeden z niewielu..:p łaa.. Ty sie dziwisz, czemu sie tego DC boja?:crazyeye::evil_lol:
  12. slodziaczek:loveu: a Ty sie 3maj, chorobsko wredne..
  13. hej! kied przystojniak bedzie mial sesje foto?:cool3:
  14. Honey, chcesz nas zabic tmi fotkami?:evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu:
  15. 2 strony gadania o dupach:evil_lol::evil_lol: gratuluje:evil_lol: Gosia, fajna fotka:eviltong:
  16. rozumiem, ze Wy od rana smigacie po polach?:p
  17. jaki z CEra fajny countryman:lol: szkoda, ze nie chcesz zdradzic nam swej kameleoniej tajemnicy:placz:
  18. chba Dzien Dobry!:p i co, dzwonilas do tozu?:evil_lol:
  19. o, szczurze figo fago:evil_lol::evil_lol: 3mam kciuki;)
  20. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='Honey'] Sliczne fotki :loveu: (obrozki tez :evil_lol: )[/quote] dzieknujem:p Twoje Ci jeszcze chalupy nie roznosza?:eviltong: [quote name=':: FiGa ::']A ja wchodzę tu po raz kolejny... po raz kolejny się zachwycam... po raz kolejny żal mi już stąd iść :lol: [B][COLOR=Navy]BOBRANOC :calus:[/COLOR][/B][/quote] kochana, mozesz siedziec do upadlego;) dzieki:) [quote name='furciaczek']ja to boje sie tu zagladac... bo zawsze pisze to samo i pomyslicie ze jestem glupia i nic innego niepotrafie wymyslec:evil_lol: nio co ja na to poradze ze te psy sa piekne i cudowne:loveu: a jak inaczej to wyrazic slowami:roll:[/quote] mam dokladnie to samo z galeriami:evil_lol::evil_lol: dzieki:p [quote name='Ola&Kora']Nie ma to jak bieg z wywaloną koparką :eviltong: :eviltong: :eviltong: Uwielbiam ją :loveu: :loveu: :loveu: [/quote] jeszcze/juz czysta kopara;) szczerze - ja tez:loveu:
  21. wiq

    czarno-ruda galeria

    [quote name='misiaczek']Ja prawie żadnych....no przesadzam,troszkę znam, z podforum buldożkowego wszystkich,z galerii mniej ;).[/quote] ja dokladnie odwrotnie;) [quote name='APSA']Będzie szczerze :evil_lol: Jakbyś zaprzeczyła, toby znaczyło, że coś z Tobą nie tak ;) Dziki zwierz [COLOR=Gray](w pięknej obróżce)[/COLOR] poluje na sawannie :lol: Wreszcie jest dowód, że to piłeczkowa krewna Saby :evil_lol: Frizbowa już nie całkiem, bo Saba potrzebuje wzmacnianych dysków :diabloti:[/quote] ulzylo mi:lol::lol: a moze koyote po prostu? na strusia?:evil_lol: pileczkowo swirnieta absolutnie;) frizbowo tez ( z tych tez mi porobila sitko, ale jawza poki co nie kupie:diabloti:) ino pani ciepać nie umi:oops: albo ni skreca w powietrzu i wychodzi roller, albo leci db i plasko, ale za szybko:oops: jakies rady?:cool3:
  22. wiq

    czarno-ruda galeria

    czesc Luiza! dawno Cie nie bylo! niestety, nie widze tej fotki.. ale u mnie mozesz je cytowac;)
×
×
  • Create New...