[quote name='SZPiLKA23']Nowe ONkowate
Piekna suczka Lejdy- około 1,5 roku, przywiezona została z Orzechowcow, włesała sie w okolicach sklepu, schronisko ja przeraza, wielu rzeczy sie boi i potrzebuje odpowiedzialnego przewodnika
[IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4496/1000610ph2.jpg[/IMG]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/312/28d9a439c443d31b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/435/8b7efeaaf5a3023b.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/439/019c354f592e2f56.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/48/c172d4dcd4873c17.jpg[/IMG][/URL][/quote]
[IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9331/p1100003jp6.jpg[/IMG]
JAKIE CUDNOŚCI......
Grejfrut jest piękny , moze do belgów napisać....