-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Wrocław.Przerażenie i stres sięgające zenitu! SALMA MA DOM !
beka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
serce peka jak sie patrzy na te przerażone oczy :( -
Bruno, wyglada na to że jesteś niewidzialny ...:(
-
Przedwczoraj dostałam informacje o wyrzuconym szczeniaku. Psiak został znaleziony wtulony w wycieraczkę. Został przerzucony przez ogrodzenie :( Miał szczęście że pies tych państwa był w domu bo nie przepada za przedstawicielami swojego gatunku. Szczeniak musi znależć nowy dom. Póki co przebywa w kojcu. Jest dość wystraszony :( Bruno to ok 4 miesięczny samczyk, maści wiczastej. Wyglada na mix onka, bedzie średnio duży, ale od owczarka mniejszy. Sygnalizuje swoje potrzeby i załatwia je poza kojcem. Prosze o pomoc w ogłoszeniach malca. Namiary na mnie 606300853 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://images25.fotosik.pl/318/6ffd593887d054fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/54/db7b8b504075c20emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/54/47ca53ae0dfdb585med.jpg[/IMG]
-
Ostrów Maz. Nutka i Czaria - obie juz w nowych domkach !!!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida, a co robisz w niedzielę przed południem??:cool3: -
A moze go zglosic Karinie??
-
Sarusia - Kochana ONka MA JUZ WSPANIAŁY DOMEK !!! :)))
beka replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='florida_blue'][COLOR=magenta][B]widze, że Ola nigdzie tego nie napisała ... wiecie jaki jest powód oddania psa ? tym razem nie jest to alergia ale ... MONITORING. Własciciele zakładają sobie takie mega wypasione czujniki i pies biegający wkoło domu włączałby alarm. To do schroniska mozna oddać.[/B][/COLOR][/quote] Mam monitoring w tym czujki zewnetrzne i 4 psy... Są specjalne czujki które "nie wykrywają " psów. Sa dośc kosztowne ale działają. A tak bedą mieli fałszywe alarmy bo ptak przeleciał, mysza sie wrapała , pająk sie ruszył i nie da sie tego wyeliminować. Dziewczyny która z Was zna tę sunie? Z kim można porozmawiać? -
No to jeszcze jedno :) Niewiniątko ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/53/974974f0d6cdf6ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/54/0c83755dfff2ddc4med.jpg[/IMG]
-
Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze sie skończyło .
-
[quote name='idusiek'][CENTER][COLOR=red][SIZE=5][B]TYMCZAS [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]DOMOWY [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]NA [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]JUZ [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]POTRZEBNY![/B] [/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=red][SIZE=5]:modla::modla::modla::Help_2:[/SIZE][/COLOR][/CENTER] [/quote] Ja do domu nie mogę..:(
-
[quote name='Tola']Ten stworek to chyba Klusia:loveu::cool3:[/quote] Tola zgadłaś to Klusia, o której trudno powiedzieć że jest malutka;) Uszy ma przebojowe:)
-
Kto zgadnie co to za stworek? [IMG]http://images40.fotosik.pl/53/18ebda6c7f2c6a68med.jpg[/IMG]
-
wyślij mi zdjęcia onka na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawie na forum
-
Ciotka, trochę wiecej optymizmu ;)
-
Szczeniaki z worka - Sznuras w koncu w nowym domu !!!!
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy wam się uda zrobic te badania przed środą, krew jedzie do Niemiec z tego co wiem w Polsce nie robia tych badań -
Elenko biedactwo znajdziemy Ci domek....
-
I co dzwoniłaś? znalazł się własciciel?
-
Gałka - człowiek myślał, ze udało mu się ją zastrzelić - Już ma DOM !!!
beka replied to Alex78's topic in Już w nowym domu
Gałeczko, bądż szczęśliwa -
Ja ją wezmę i poszukam domu, a przedtem wysterylizuje. Prosze o kontakt. 0600300853 albo jeśli pan bedzie chetny to w przyszłym tygodniu załatwimy sterylkę, i pan ją dostanie po zabiegu.... Nie dajcie jej niewysterylizowanej. Błagam
-
Śliczny ONek Oxford traci dach - ZNALAZŁ KOCHAJĄCY DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Wylądował na łańcuchu przy budzie :shake: :-( Co z nim będzie??:-([/quote] O matko :( -
Piękny Sajgon pies o wielkim sercu czeka na dom. MA SWÓJ DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Nikt tu nawet nie zajrzał :shake::-([/quote] Jolu ja zaglądam....