Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. serce peka jak sie patrzy na te przerażone oczy :(
  2. Bruno, wyglada na to że jesteś niewidzialny ...:(
  3. Przedwczoraj dostałam informacje o wyrzuconym szczeniaku. Psiak został znaleziony wtulony w wycieraczkę. Został przerzucony przez ogrodzenie :( Miał szczęście że pies tych państwa był w domu bo nie przepada za przedstawicielami swojego gatunku. Szczeniak musi znależć nowy dom. Póki co przebywa w kojcu. Jest dość wystraszony :( Bruno to ok 4 miesięczny samczyk, maści wiczastej. Wyglada na mix onka, bedzie średnio duży, ale od owczarka mniejszy. Sygnalizuje swoje potrzeby i załatwia je poza kojcem. Prosze o pomoc w ogłoszeniach malca. Namiary na mnie 606300853 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://images25.fotosik.pl/318/6ffd593887d054fdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/54/db7b8b504075c20emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/54/47ca53ae0dfdb585med.jpg[/IMG]
  4. Ida, a co robisz w niedzielę przed południem??:cool3:
  5. Chili to taki duży szcenior. Mam nadzieje że mu sie nic nie stanie/....
  6. A moze go zglosic Karinie??
  7. [quote name='florida_blue'][COLOR=magenta][B]widze, że Ola nigdzie tego nie napisała ... wiecie jaki jest powód oddania psa ? tym razem nie jest to alergia ale ... MONITORING. Własciciele zakładają sobie takie mega wypasione czujniki i pies biegający wkoło domu włączałby alarm. To do schroniska mozna oddać.[/B][/COLOR][/quote] Mam monitoring w tym czujki zewnetrzne i 4 psy... Są specjalne czujki które "nie wykrywają " psów. Sa dośc kosztowne ale działają. A tak bedą mieli fałszywe alarmy bo ptak przeleciał, mysza sie wrapała , pająk sie ruszył i nie da sie tego wyeliminować. Dziewczyny która z Was zna tę sunie? Z kim można porozmawiać?
  8. No to jeszcze jedno :) Niewiniątko ;) [IMG]http://images37.fotosik.pl/53/974974f0d6cdf6ebmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/54/0c83755dfff2ddc4med.jpg[/IMG]
  9. Trzymam kciuki żeby wszystko dobrze sie skończyło .
  10. Tifet możesz zmienic opisy owczarkom? Zarówno Baal jak i Dora są już w domach stałych a nie dt :)
  11. [quote name='idusiek'][CENTER][COLOR=red][SIZE=5][B]TYMCZAS [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]DOMOWY [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]NA [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]JUZ [/B][/SIZE][/COLOR] [COLOR=red][SIZE=5][B]POTRZEBNY![/B] [/SIZE][/COLOR][/CENTER] [CENTER][COLOR=red][SIZE=5]:modla::modla::modla::Help_2:[/SIZE][/COLOR][/CENTER] [/quote] Ja do domu nie mogę..:(
  12. [quote name='Tola']Ten stworek to chyba Klusia:loveu::cool3:[/quote] Tola zgadłaś to Klusia, o której trudno powiedzieć że jest malutka;) Uszy ma przebojowe:)
  13. Kto zgadnie co to za stworek? [IMG]http://images40.fotosik.pl/53/18ebda6c7f2c6a68med.jpg[/IMG]
  14. wyślij mi zdjęcia onka na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to wstawie na forum
  15. Ciotka, trochę wiecej optymizmu ;)
  16. Nie wiem czy wam się uda zrobic te badania przed środą, krew jedzie do Niemiec z tego co wiem w Polsce nie robia tych badań
  17. Elenko biedactwo znajdziemy Ci domek....
  18. I co dzwoniłaś? znalazł się własciciel?
  19. Gosia, teraz ferie, ludzie powyjeżdżali, jeszcze trochę... Dałam Izie (mojej koleżace) twój nr. zadzwoni jak bedZie w Płońsku.(ma tę karme dla psiaków)
  20. Ja ją wezmę i poszukam domu, a przedtem wysterylizuje. Prosze o kontakt. 0600300853 albo jeśli pan bedzie chetny to w przyszłym tygodniu załatwimy sterylkę, i pan ją dostanie po zabiegu.... Nie dajcie jej niewysterylizowanej. Błagam
  21. [quote name='paros']Wylądował na łańcuchu przy budzie :shake: :-( Co z nim będzie??:-([/quote] O matko :(
  22. [quote name='paros']Nikt tu nawet nie zajrzał :shake::-([/quote] Jolu ja zaglądam....
  23. [quote name='Ewusek']zadzwonilam przed chwila do Beaty i poprosilam, zeby pojezdzila troche po Konstancinie i jak zobaczy suke, zeby ja zabrala... Rozumiem, ze ona byla u Gajowej ?[/quote] Onka była u mnie ale na szczęście się odnalazła.
  24. Nasza polska rzeczywistośc. Dwóch się kłóci a psy cierpią...
×
×
  • Create New...