Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. A tu nowe oblicza małej kluski Jestem grzeczna jak aniołek: [IMG]http://images37.fotosik.pl/45/b67c573c31b6ceb1med.jpg[/IMG] ale czasami cos we mnie wstępuje: [IMG]http://images27.fotosik.pl/308/21112532d8cc984cmed.jpg[/IMG] i wtedy jestem killer :diabloti: [IMG]http://images48.fotosik.pl/45/5aba1b905b72170emed.jpg[/IMG]
  2. Prosze o pomoc dla tego psa. dt, pomoc w ogłaszaniu...
  3. Wklejam zdjęcia psa. Proszę o pomoc o osoby z oklic Siemianowic. Moze pomoc w ogłoszeniach? Z ktrym schroniskiem miasto ma podpisaną umowę? tel do osoby która psa znalazła 078 1777641 [IMG]http://images33.fotosik.pl/433/e26d430524348f58med.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/427/41f9c1664fcd4f00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/44/9ff59d7fad0a1b63med.jpg[/IMG] Widać że pies zadbany i w dobrej kondycji. Mógł sie przestraszyć i uciec. On nie może zostać tam gdzie jest. Czy ktoś ze Śląska może pomóc????
  4. A ja myślałm ze ona w typie bernisia...
  5. Pewnie sie znudziła...:(
  6. Tola a na kogo robić ogłoszenia?? Ona jest cudna, i jestem pewna że szybko znajdzie dom.
  7. To świetnie że już się lepiej czuje. Napewno znajdzie dobry dom.
  8. Potrzebna pomoc na Śląsku
  9. Podnosze i zaznaczam wątek. Jak nie poradzisz sobie ze zdjęciami to wyślij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] to później wkleję. Znowu posty skaczą...
  10. Wczoraj wieczorem został znaleziony owczarek niemiecki. Przebywa u dziewczyny która ma dwa rotki i mieszka na 30 mkw. Kto moze pomóc????? Owczarek musi znaleźć jakieś lokum inaczej bedzie musił wrócić na ulicę. Jest zadbany, pewnie komuś zaginął.... Prosimy o pomoc w ogłoszeniach psiaka. Jeśli nie znajdzie się dt albo właściciel, pies trafi do schronu
  11. Martens, To nie ja oferuje tymczas tylko Malwla. Myślałam że skoro założyłaś watek to skoordynujesz wszystkie działania. Malwla napisała że się nimi zajmie jak zostaną je przywiezione. Więc może zadzwoń do gościa i sprawdź czy są. Możesz je zarezerwować np? nie mam dostępu do allego.. no to sie wyjaśniło......
  12. [quote name='Malwla']Rany, ja się gubię na tym forum, pisze i pojawia się po czasie... Jakby była potrzebna moja pomoc DT to dajcie znać, najlepiej na tel. 505 516 850.[/quote] A kiedy psiaki mogą do Ciebie trafić??
  13. Fela kreon jest niestety dość drogi, wiem bo przerabiałam to z Bonim. Jest taki zamiennik nazywa sie Lipancrea i wychodzi taniej o ok 1/3. Wynalazła mi to p. dr na Gagarina... A karme może jeść zwykła czy ta dla trzustkowców? Ile na dostawać tego kreonu? to jest 8000 czy 16000 jednostek?
  14. A wydawało by sie że Wigilia to szczególny czas..... Ale tylko żeby sie napchać , ale pomóc to już nie :(
  15. Dziewczyny to może z gościem ustalić? albo zalicytować?
  16. Wszystkiego najlepszego dla Nowej Rodziny Boniego i wszytkich odwiedzających ten wątek :)
  17. JEst tymczas, kto pomoże z transportem????
  18. [quote name='ludwa']a jakby wyeliminować kurczakaową karmę...:cool3:[/quote] to samo zaproponowałam Idusiek
  19. Ida, to może być karma. Moje po niektórych karmach robią qoopska wielkości fury a po innych jak królicze bobki :evil_lol: Może trzeba zmienic mu karmę? A kupale są rzadkie i jakby polane tłuszczem??? czy w miarę normalnej konsystencji?
  20. Matko przecież mogły zamarznać :angryy:
  21. PSA JUŻ NIE MA:angryy: - taka informację dostałam w schronisku. Pies został uśpiony, ale nie przez schronisko tylko przez lekarza który sie nim zajmował - tak mi powiedział. Chciałm sie dowiedzieć czegoś wiecej ale pan na brał wody w usta. Biedny bezimienny (*) nr do schroniska 0692 458 243
  22. PSA JUŻ NIE MA:angryy: - taka informację dostałam w schronisku. Pies został uśpiony, ale nie przez schronisko tylko przez lekarza który sie nim zajmował - tak mi powiedział. Chciałm sie dowiedzieć czegoś wiecej ale pan na brał wody w usta. Biedny bezimienny (*) w razie co nr do schroniska 0692458243
  23. Podnoszę sunieczkę ....
  24. Śliczne psisko. Tylko trzebaby go ciachnąc żeby jakieś pseudo hodowli nie zasilił....
×
×
  • Create New...