Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. zrobiłam mu wczoraj 3 ogłoszenia ale napisałam o kastracji.... co za ciul:mad:
  2. Pysiu, dziękuję ze się pojawiłaś
  3. [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=36780"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] wrzuciłam jeszcze na gumtree i ojej ale czemam na link aktywacyjny
  4. Ida ta sunia dość dobrze wyglada... Ten brzusio mnie trochę niepokoi
  5. [quote name='Formica']Ciotka ma rękę rzeczywiście. Telefony się rozdzwoniły :loveu:[/quote] Nic nie ujmując ciotce :cool3: nie ma co sie dziwić że sie rozdzwoniły. Każdy by chciał takiego słodziaka :)
  6. Widziałam zdjęcia na forum bardzo podobnego psiaka, jest w jakiś zoologu..:(
  7. Wyć mi sie chce z bezsilności jak o nich myślę :-(
  8. Ale słodka kruszyna :) Jak dobrze że się tam znlazłaś, a co mogłoby być gdys tam nie poszła ??:(:(
  9. Rozwaliło mnie to zdjecie :( [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6017/dsc08085jc7.jpg[/IMG] ZABIERZ MNIE STĄD !!! PROSZĘ
  10. No to jej zazdroszczę:evil_lol:
  11. Ciotka aleeee Ci zazdroszczę :loveu:
  12. [quote name='goska i zwierzyniec']Chili jest cudny, zainteresowanie faktycznie jest, dużo osób sie pyta, tylko ja nie bardzo chce go na łańcuch oddać i sie migam.:cool1: [/quote] Łańcuch w żadnym wypadku, żaden kojec w dzień i pies biega w nocy - to nie kret ;) Znajdziemy mu dom. Robisz mu allegro??
  13. Wiosna gdyby dzwoniący upierali się przy terierach to na forum jest ich dużo... rita60 załozyła im wspólny watek
  14. A gdzie można ją kupić? moja sunia też po sterylce utyła....
  15. Gosia, jeszcze sie bedą o niego bili. Jest cudowny :)
  16. [quote name='idusiek'][B]PRZEPIĘKNE !!!!!! BOSZSZCZ, JAKIE ONE ŁADNE NA TYCH TWOICH ZDJĘCIACH :loveu::multi: DZIEKI LARA ! ZŁOTA KOBIETA Z CIEBIE ![/B][/quote] Lara cudów dokonujesz z tymi fotkami:-o
  17. Współczuje że musisz oddać swojego psa :-( Może dopisz w tytule że fila , napewno miłośnicy rasy zaraz się zjawią...
  18. [quote name='gdgt']wykapany mamusia, tylko futro dłuższe ;)[/quote] a jaki ma charakter? też taka miła jak Dzikunia??
  19. Ale metamorfoza :crazyeye::crazyeye: Piękny psiaczek z niego :)
  20. Dziewczyny może tak na wszelki wypadek, pfu pfu, zostawić zdjęcie w schronie że niby zaginęła. Gdy ją chcieli oddać.....:shake:
  21. [quote name='BIANKA1']Gdzie są te Siemiatycze ? To białostockie ? Trzeba poszukac kogoś z mapy pomocy i napisac pw z prosba o pomoc .[/quote] To woj. Podlaskie .. Jak mogli dopuścic do czegoś takiego, ??? Jakis baran poprowadził ta licytację
  22. [quote name='aganela'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/wieliczka-dom-dla-psa-w-typie-129037/[/URL] Dziewczyny może któryś onek młody się nada???Ja myślę o tym czarnym długowłosym podrostku miśkowatym.!Już wiem nazywa się Grejfrut![/quote] Angela to ja założyłam temten wątek . Ta kobieta która szuka psa nie ma komputera, zdjęc nie obejrzy a w ciemno psa wysyłać taki kawął drogi.... Raczej miałam na myśli Wieliczke i Kraków...
×
×
  • Create New...