Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Serce pęka jak się patrzy na te bidy ... dajcie nr . wyśle grosik na dobry początek. tryzmam kciuki zeby im sie udalo.
  2. Ciotki pewnie za prezentami biegają..... a my tymczasem podbijami watek
  3. Wreście szczęsliwe zakończenie tej historii :)
  4. Dorcia nie ma szczęścia jak na razie. Telefomujący chcą ja albo do kojca albo wyłącznie do budy jako stróża. A ona na stróża to nie za bardzo.... łasi się i wszystkich kocha, to jaki z niej stóż by był??
  5. [quote name='luka1']dzis miał być schabowy i piwko i doopa[/quote] hmmmm bardzo ciekawy zastaw :evil_lol::evil_lol:
  6. Malutka mnie wczoraj rozwaliła. Podeszła do Tary (starszej koleżanki ze zdjęcia), najpier polizał po pyszczku a potem...poszła szukać cysia.... Biedulka, ona jednak była maleńka jak ja wywalili..:(
  7. [quote name='KasiaO']Nikt nie pomoże?? Piesek potrzebuje nowego domu...:-([/quote] Porzucam wątek, biedna psinka te oczy wyglądaja fatalnie :(
  8. [quote name='kiiniaa'] dr.Monika zapomniała wspomnieć że maluchom były podawane środki na uspokojenie...[/quote] Nie pierwszy raz psy dostają na uspokojenie w tej lecznicy :(
  9. Sliczne szczeniorki, fajny wątek. Szkoda ze szczeniorki w schronisku, ale dobrze że w Waszym...
  10. [quote name='Rodzice Maciusia :)']ależ to tłusta dziewczynia :loveu: czy dalej mruczy jak kociuś? :loveu:[/quote] Nie mruczy ale nauczyła się szczekać :) A tłusta nie jest - tylko puchata a kosteczki czuć pod skórką :(
  11. [quote name='Ziutka']OK...się zrobi rzecz jasna :mad:[/quote] A nie zabiorą psa do schronu? pod jaki schron podpada to miejsce? Zeby mu nie pogorszyc sytuacji :(
  12. A to "moja" malutka :) [IMG]http://images49.fotosik.pl/41/e450ed03eee328a6med.jpg[/IMG] Ze starszą koleżanką [IMG]http://images41.fotosik.pl/41/1f183e742cb9f16cmed.jpg[/IMG] I starszym kolegą :) [IMG]http://images47.fotosik.pl/41/363a69588c43a048med.jpg[/IMG]
  13. A to nowe fotki Lawy a właściwie Andy. I myślę że mozna watek przenieść :) [IMG]http://images37.fotosik.pl/40/7add37247851148emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/425/e2235f776b23b5aemed.jpg[/IMG]
  14. Dal przypomnienia Zaria w styczniu [IMG]http://images31.fotosik.pl/125/a55631032cdd6cca.jpg[/IMG] i obecnie [IMG]http://images50.fotosik.pl/41/374f969e675e8fdfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/41/b259770b6e2268e9med.jpg[/IMG]
  15. Kobix przyślij mi nr konta na pw. Za dużo nie wyśle ale wspólnymi siłami .....
  16. Dla przypomnienia tak wygladala Diunka w maju [IMG]http://img387.imageshack.us/img387/9577/66506089cm5.jpg[/IMG] A tak wygląda Diuna obecniev :):) [IMG]http://images29.fotosik.pl/305/5a245b3e882e1824med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/41/e0ba494788a40a02med.jpg[/IMG]
  17. Uprzejmie donosze że u Dionizego wszystko w porządalu. Z racji na wiek i problemy ze stawami spedza czas w wiekszości w pozycji horyzontalnej, okropnie chrapiąc :evil_lol:
  18. A mnie się zdawało że moje psy przychodza brudne :evil_lol::evil_lol:
  19. Taki cudny psiak, przeciez kolejka powinna się po niego ustawic
  20. Czy rozmowa się już odbyła???
  21. pięć szczeniaczków podobnych do tych przyjechałao do Wawy z ostrowi mazowieckiej. W razie nadmiaru chetnych prosze o kontakt z Idusiek
  22. A tu zdjecia Onka: [IMG]http://images40.fotosik.pl/40/d8fb4147e9242d62med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/40/c462e558d05f6a6amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/40/17352b808e56f6cemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/419/af4f91a6569572a7med.jpg[/IMG]
  23. [quote name='funia']dlaczego miałaby nie słyszeć??[/quote] Często albinosy niestety niesłyszą :( Ale ta malutka ma chyba pigment.. U nas wreszcie lepiej, uff
  24. jak Szznureczek sie miewa? Lepiej z brzuniem?
×
×
  • Create New...