Dorcia nie ma szczęścia jak na razie.
Telefomujący chcą ja albo do kojca albo wyłącznie do budy jako stróża. A ona na stróża to nie za bardzo....
łasi się i wszystkich kocha, to jaki z niej stóż by był??
Malutka mnie wczoraj rozwaliła.
Podeszła do Tary (starszej koleżanki ze zdjęcia), najpier polizał po pyszczku a potem...poszła szukać cysia....
Biedulka, ona jednak była maleńka jak ja wywalili..:(
[quote name='kiiniaa']
dr.Monika zapomniała wspomnieć że maluchom były podawane środki na uspokojenie...[/quote]
Nie pierwszy raz psy dostają na uspokojenie w tej lecznicy :(
[quote name='Rodzice Maciusia :)']ależ to tłusta dziewczynia :loveu: czy dalej mruczy jak kociuś? :loveu:[/quote]
Nie mruczy ale nauczyła się szczekać :)
A tłusta nie jest - tylko puchata a kosteczki czuć pod skórką :(
[quote name='Ziutka']OK...się zrobi rzecz jasna :mad:[/quote]
A nie zabiorą psa do schronu?
pod jaki schron podpada to miejsce?
Zeby mu nie pogorszyc sytuacji :(
A to "moja" malutka :)
[IMG]http://images49.fotosik.pl/41/e450ed03eee328a6med.jpg[/IMG]
Ze starszą koleżanką
[IMG]http://images41.fotosik.pl/41/1f183e742cb9f16cmed.jpg[/IMG]
I starszym kolegą :)
[IMG]http://images47.fotosik.pl/41/363a69588c43a048med.jpg[/IMG]
A to nowe fotki Lawy a właściwie Andy.
I myślę że mozna watek przenieść :)
[IMG]http://images37.fotosik.pl/40/7add37247851148emed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images33.fotosik.pl/425/e2235f776b23b5aemed.jpg[/IMG]
Dal przypomnienia Zaria w styczniu
[IMG]http://images31.fotosik.pl/125/a55631032cdd6cca.jpg[/IMG]
i obecnie
[IMG]http://images50.fotosik.pl/41/374f969e675e8fdfmed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/41/b259770b6e2268e9med.jpg[/IMG]
Dla przypomnienia tak wygladala Diunka w maju
[IMG]http://img387.imageshack.us/img387/9577/66506089cm5.jpg[/IMG]
A tak wygląda Diuna obecniev :):)
[IMG]http://images29.fotosik.pl/305/5a245b3e882e1824med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images47.fotosik.pl/41/e0ba494788a40a02med.jpg[/IMG]
Uprzejmie donosze że u Dionizego wszystko w porządalu. Z racji na wiek i problemy ze stawami spedza czas w wiekszości w pozycji horyzontalnej, okropnie chrapiąc :evil_lol:
A tu zdjecia Onka:
[IMG]http://images40.fotosik.pl/40/d8fb4147e9242d62med.jpg[/IMG]
[IMG]http://images43.fotosik.pl/40/c462e558d05f6a6amed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images46.fotosik.pl/40/17352b808e56f6cemed.jpg[/IMG]
[IMG]http://images32.fotosik.pl/419/af4f91a6569572a7med.jpg[/IMG]
[quote name='funia']dlaczego miałaby nie słyszeć??[/quote]
Często albinosy niestety niesłyszą :(
Ale ta malutka ma chyba pigment..
U nas wreszcie lepiej, uff