Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Zbójini dlaczego ten DS, który sie zgłosił nie jest odpowiedni dla tego Erniego?
  2. Ida dobrze że tam nie pojechała.... co za s.........n
  3. Nasstusia, mam pytanie odnosnie Ledy (a w zasadzie nie ja a koleżanka): czy ona mogłaby mieszkać z : - kotami? - sukami? Czy nie bedzie chciała ich zjeść?
  4. Bossa trzeba zaopatrzyć w stopery do uszu...:cool3:
  5. To super wiadomośc że ktos chce go wziąć. Czy załatwiłaś wizytę przedadopcyjną? To piękny pies i w dodatku niekastrowany... Żeby nie służył jakio reproduktor w jakiejś pseudohodowli....
  6. Taka sliczna sunia i nic...:(
  7. No to chłopakom sie udało :) Jeszcze i dziewczynkom zaświeci słoneczko
  8. Volf wraca :(. Niedogadali się z psem rezydentem, znów szuka domu.
  9. Pewnie w życiu na smyczy nie chodził, to się denerwuje.
  10. Śliczne malizny, czemu muszą byc w schronie :(
  11. To napewno nie foksterrier . Waliski lub jego mix. W moim avatarku jest sunia welsha
  12. [quote name='iwop']Mieszka tam Kora (mama) i szczeniaczek piesek...:-([/quote] A który ? bo tam 3 szczeniorki były??
  13. Wczoraj Dzikuńkę wysmerałam za uchem :)
  14. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ruTKOTNXTZg/SW9-A-m_4dI/AAAAAAAAARY/ks5Wl_JaJ14/s640/P1150178.JPG[/IMG] Co złego to nie ja :eviltong: Śliczna :) Cudwna:) Słodka :) Do schrupania..... Szaman, trzymaj sie chłopie...
  15. One wszystkie tam są? czy tylko jeden?
  16. Ida, kurcze Ty mnie nie bierz pod włos....:razz:
  17. Tak, koniec tygodnia jakiś wiekszy jest...
  18. Śliczna sunieczka :) Podnosimy....
  19. Jak na teriera przystało :evil_lol:
  20. Śliczna i taka młoda i w schronisku :-(
×
×
  • Create New...