Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. To się w głowie nie miesci. Ku ...to nie sa ludzie. Kurcze trzebaby tego gościa jakis bejsbolem potraktować to moze by innym dało do myślenia. schronisko w chełmie prowadzą Animalsi...
  2. Wyślę wieczorek i wrzucam link w podpis
  3. [quote name='iwop']Na środe na godz. 11 została wyznaczona sterylka aborcyjna Labki...:oops:[/quote] Trzymam kciuki za malutką
  4. [quote name='Witokret']Specjalna wiadomosc dla cioci Lary: Dzikunia ma ustalony termin sterylizacji na 5 stycznia :cool3:[/quote] A to nie za wcześnie po cieczce??
  5. Ania możesz jej jakieś ładne fotki zrobić? Dzwonia do mnie jeszcze ludzie....
  6. Wasze schronisko jest naprawdę wyjątkowe! Ramzes miałes niebywałe szczeście że trafiłes własnie tam :)
  7. Podnoszę Maluch w potrzebie... [SIZE=1]nie widze zdjec[/SIZE]
  8. I co u suni???
  9. Ja nie wiem po co do schronisk pchaja sie ludzie którzy nienawidza zwierząT? Mogą sie na nich bezkarnie wyżywać??? Mam nadzieje że gościu kiedys odpowie za to to wszystko co zrobił i czego nie zrobił a mógł :angryy: Moja mała zwana obecnie Klucha (chociaż do Kluchy jeszcze długa droga) wreszcie odzyskała apetyt. Już nie jej a pożera, wszystko co jej w paszczęke wpadnie. Suche mokre, wszystko. Robi za psa stóżujacego - obszczekuje wszystkich, i wszystkie psy. Zaczęłyśmy wychodzic na dwór - puszczam ja z moimi psami na ogród, biega jak młody żrebak. Fajnie na nia popatrzyć jak jest taka szczęśliwa. I po raz kolejny bedę mieć złamane serce :(:( Ciężko się bedzie rozstawać..... W tym tygodniu bedziemy sie szczepic.
  10. Nie wiele osób tu zaglada ale tych których interesuje los Dorci informuję że Mikołaj przyiósł Dorce domek w prezencie :). Sunia zamieszkała w podwarszawskiej Radości.
  11. Mam nadzieje że nowy domek sprosta wyzwaniu [quote name='Zbójini'] A teraz niech ktoś nas przytuli:placz:[/quote] Zbójni klina klinem.....;)
  12. [quote name='iwop'] Tak, małe zostaną uśpione. Niestety:shake:[/quote] Wszystkie? kurcza zawsze mam opory żeby suczce zabierać wszystkie szczeniaki :(
  13. Witaj Anitko, tam myśłam ze cos przeskrobałaś. Dobrze że Wielki Brat Mod czuwa......inaczej takich troli by sie namnozyło...:evil_lol:
  14. Kobitki w okolicy Łodzi w Wigilię wyrzucono młoda sunię - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/onka-mloda-wyrzucona-dzis-w-wigilie-127726/[/URL] moze bedzie mogły pomóc???
  15. A nie mozna jej ciachnac?
  16. Chlerka, a może zmobilizowac ludzi z okolic do wywieszania ogłoszeń??? i trzeba podesłać watek ludzim z Łodzi.. [SIZE=1]Moze wpisz jeszcze nr tel do siebie[/SIZE]
  17. Pluszowego niech sobie sprawią. Nie bedezie mu przeszkadzałao ze wyjada na swięta czy urlop.... A mówi sie że młodzież jest nie odpowiedzialna. No ale jak ma takich nauczycieli......:angryy:
  18. A moze ktoś za nia placze....??? do kiedy moze zostać tam gdzie jest?? Kurcze przypomniało mi się. Mam namiar na dom z ookolic Lublina chetny na sunie on. Ale musi byc łagodna. Mieszkała by w mieszkaniu. Moge dać namiar jeśli chesz, tylko dom nie sprawdzony wiec trzebaby sprawdzić zwłaszcza że sunia niesterylizowana... A w jakiej miejscowości jest sunia??
  19. Olena napisała ze widziała zdjecia i opisy.. Nie wiem czy była na miejscu,. Ja byłam tam raz. I zgadzam sie psom należa się domy, ale jak tam zostana to nie jest im tam żle. One sa tam bezpieczne, najedzone, zadbane, maja bardzo duży teren do biegania. Kojce w wiekszości duze i poza psami które sa oagresywne pozostałe dogaduja ise ze sobą. Naprawdę sa miejsca gdzie jest żle i bardzo żle i tam nasze interwencje i pomoc sa bardziej potrzebne.....
  20. Maniutku, Tobie, Twojej Pńci i jej Rodzince wszystkiego co najlepsze :) [CENTER][IMG]http://img113.imageshack.us/img113/9908/cudohn3.png[/IMG][/CENTER] [/quote]
  21. Nie pochwalam tego co się stało, ale chciałabym że we wszystkich przytuliskach dbali o psy tak jak tam.
  22. [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Słuchajcie, nie wylejmy dziecka z kąpielą.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Byłam raz w przytulisku i widziałam te psy.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Są przywiązane do opiekunów, wesołe i zadbane. To miejsce jest naprawdę inne.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]I nie wydaje mi sie że nie chcą oddać psa ze wzgedu na kasę - raczej tu chodzi o kontrolę i brak zaufania.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Myślę że trzeba, porozmawiać z opiekunkami psiaków w jaki sposób widzą sprawy adopcji.[/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Nie sądzę że wizyty w gminie czy gdzie tam w sprawie interwencji są zasadne. Mogą zaszkodzić a nie pomóc. [/FONT][/SIZE][/COLOR] [COLOR=#534e40][SIZE=3][FONT=Times New Roman]W Tomaszowie też trzeba być osobiście by adoptować psa. Podobnie w Rzeszowie, na Paluchu i wielu innych. Może gdyby opiekunki miały możliwość poznania przyszłej właścicielki decyzja była by inna???[/FONT][/SIZE][/COLOR]
  23. Śliczności, po swiętach z pewnością znajdzie dom
  24. Zadzwonił do mnie chłopak, zapytał czy sunia sterylizowana i wyjawił że potrzebuje suke na szczeniaki....:angryy::angryy::angryy: Ręce opadają...
×
×
  • Create New...