-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Szczeniaki i ich mama w NOWYCH DOMACH!!!!!!!!!!!!
beka replied to Beata19's topic in Już w nowym domu
A możesz zrobic lepsze zdjęcia maluchów? -
Dwie maluteczki tylko chwilowo uratowane przed Chrcynnem !
beka replied to Izabella Hossa's topic in Już w nowym domu
Kolejne porzuce maleństwa. Ale co tam, suka raz musi.....a szczeniaki won na ulice -
[quote name='kometa']ponawiam propozycję sterylki[/quote] chetnie skorzystam :) moze przyszły tydzień...
-
Niesamowite jak w trudnych chwilach ludzie potrafią sie jednoczyć poJeepani dziękujemy
-
Zwrot z adopcji - Maszeńka, już w nowym domu :-))))
beka replied to Janis's topic in Już w nowym domu
To straszne, ja zawsze przeżywam katusze jak wydaje jakiegos psiaka. I do końca nikomu nie ufam. Idzie zwariować.. Maszeńka jest śliczna i ma takie mądre oczki -
TESCO!!Obie dziewczynki w pięknych domkach!!!DZIĘKUJEMY!!
beka replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Przepraszam ale wydaje mi się że one potrzebują ładnych zdjeć. Te niestety nie najlepsze... Czy mozecie zrobic takie ładne chwytliwe fotki? A może ktoś pomoze??? Takie fajne małe sunie muszą znaleźć domy. -
[quote name='paros']Azunia czeka :-([/quote] Jolu z twojego allegro były wczoraj dwa maile. Zobaczymy czy cos w tego wyjdzie...
-
[quote name='Zbójini']wysłałem SOS na owczarki. [URL="http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=14801&PN=1"]Forum Owczarek.pl: Larysa złamana miednica:( min. 700 do jutra!!!!!![/URL] [URL="http://owczarekwpotrzebie.com/forum/showthread.php?p=23385#post23385"][Wawa] Larysa,1,5 roku DON -min. 700 zł na operację do jutra!!!!!! - Owczarek w Potrzebie - Owczarki Niemieckie - Forum[/URL][/quote] 100 wpłaciła wczoraj moja koleżanka z pracy. Iza dziekuje
-
[quote name='Zbójini']czekamy na schronisko, które ma środki przeznaczone na ten cel.[/quote] Przepraszam ze namieszałam z tą w płatą ze schroniska, starzeje sie....
-
My tez sie cieszymy. Klusia wdara sie do naszych serc jak tornado. Nie sposob jej nie kochac Klusia poscielowa [IMG]http://images38.fotosik.pl/56/54f7b1f7ff713dc1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/56/1fcdb3ad686d6b32med.jpg[/IMG]
-
Zostaje naprawdę, skakać mozna :) A czy ja mam jakąś umowę podpisać???
-
Jestesmy rasowe,młode,sliczne i..mamy juz domki !
beka replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Piekne. Moje marzenie ale przy obecnym zapsieniu to niemozliwe :( -
[quote name='Zbójini']nr konta jakiś. ile dorzuca schronisko? allegro cegiełkowe będzie?[/quote] nr konta w pierszym poscie. Schronisko z tego co wiem nic nie dorzuca.... Allegro napewno bardzo by sie przydało.
-
ADA juz w Nowym Domku prosimy o zamkniecie watku.
beka replied to graynew's topic in Już w nowym domu
[quote name='graynew']Beka ja sie nie znam. Ta paleczka ropy blekitnej to inna nazwa tych bakteri o ktorych pisala Pani wet??? Jestes pewna ze to to samo?? Moze jednak da sie jakos psu pomoc.[/quote] Tak mi powiedział google. A co do psa to pewne zależy od ogólnej kondycji. Próbować trzeba -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]No to mamy wstępną diagnozę .[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Nie jest dobrze. Masza ma wieloodłamowe złamanie kości miednicy, złamanie główki kości udowej , pęknięcie kości łonowej :-([/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Koszt operacji szacowany jest ma 1800 złotych.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Masza będzie mieć usunieta główkę kosci udowej i podrutowane reszte kosci Czarna Anda wszystko opisze ale po 18.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman]Na cito potrzeba 900 zł. Reszta po zabiegu….[/FONT] [FONT=Times New Roman]No i trzeba sie śpieszyć, żeby kości sie nie zaczeły zrastać .[/FONT]
-
A Ambra wie o nim?? ona chyba pomaga w adopcjach chartów..
-
ADA juz w Nowym Domku prosimy o zamkniecie watku.
beka replied to graynew's topic in Już w nowym domu
CZyli Pałeczka ropy blekitnej? Moja koleżanka musiała uspić swojego psa , leczyła go a póżniej te bakterie zaatakowały narządy wew...:( -
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Rozmawiałam z Andą . Masza jest bardzo wychudzona. Tylko sierść sprawia że wygląda jako tako.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Poza tym sunia grzeczna spokojna, ale wie co to buda i kojec.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tatuaż trzy cyfrowy wiec nie ZK, nieczytelny.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziś powinny być pierwsze opinie ortopedów.[/SIZE][/FONT]
-
O dzielnych dzieciakach, które wygrały z potworem (Ostrów Maz.)
beka replied to Fela's topic in Już w nowym domu
one są takie cudne... -
[quote name='halbina']Beko, dzwoniłaś do tej pani? do mnie się już nie odezwała...:roll:[/quote] Tak dzwoniłam, rozmawiałam, ale ona bardziej chciała dobka. tak czy inaczej powiedziła że zadzwoni. A wczoraj rozmawiałam z pania psiaka. Ona sie łamie, wiec dałam namiar na behawiorystę... Pies próbuje ja zdominować. Do męża i syna jest ok a ja dominuje....
-
[quote name='Soema']Wiedziałam :cool1: też bym nie chciała oddawać. Ale fotki będą?:razz:[/quote] Bedą, bedą, ponieważ Klusia nie ma swojego wątku to założe jej wątek w dziale galerie i bede wklejać fotki :)
-
Haniolek podpowiedziała że sunia nazywa sie Aza. Nawet zareagowała jak zawołałam. Wygląda że pogodziła sie z losem. Kojec nie jest taki straszn. Wczoraj wyszłyśmy na spacer przed jedzeniem, tz jedzenie zostało w kojcu a my na spacerek. Wiecej tego nie zrobie, bo nie mam kondycji by biegać przez pół godziny :evil_lol:.
-
Żywe sreberko jest trochę trudno uchwytne wiec zdjecia kiepskie ale cos tam widać.. [IMG]http://images35.fotosik.pl/56/7a290bc1c5b61357med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/56/c6f9c4d60c7a60d8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/455/c1cf91989ef92c00med.jpg[/IMG] [IMG]http://images30.fotosik.pl/320/e3a897d270423f04med.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/56/6b1f9d804abc5848med.jpg[/IMG]