Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='funia']Oj ,są maciupy takie 7 sztuk i podobno wczoraj przywiózł 9 kolejnych[/quote] O matko , przecież przy takich mrozach ..... :(
  2. [quote=Majaa;Wszystkie kolejne odpowiedzi na ogłoszenia dotyczące Psuja, który na 99,9% ma nowy, dobry domek będę przekazywać do Joli quote] Jak Psuj już znajdzie dom, i labunia to jest jeszcze labek 5 letni w okolicach Wrzesni - też musi znaleźć dom. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/5-letni-labek-szuka-domu-127443/[/URL]
  3. Gosia a w jakim on jest wieku? wieczorem wrzucę parę ogłoszeń. Napisz jak się zachowuje i parę słów o nim poproszę koleżankę żeby mu zrobiła ogłoszenie na allegro.
  4. Piękna panna szuka dobrego domu
  5. [quote name='Erazm']Maluchy do góry[/quote] Pokazujemy się
  6. [quote name='funia']Jest to najgorsze co moze spotkać psa śmierć pana i schron ,o [/quote] Masz rację Funia. To chyba obawy każdego dogomaniaka....
  7. Aniu a możemy ja jakoś nazwać? Bo jak bedą do mnie dzwonic o Dorę (co sie zdarza) to odsyłałabym do Ciebie w sprawie tej suczki
  8. Czy mogę prosić o zrobienie lepszych zdjęć tej suni??? [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/1394/mloda2nu5.jpg[/IMG]
  9. O matko jaka ona oddana ... Taka madra suczka i nikt jej nie chce :( Bedę trzymać kciuki za sunieczkę. [IMG]http://www.behemot.com.pl/fotki/dzikunia68.jpg[/IMG]
  10. Znaczenia nie ma ale lakelandy są mniejsze.;)
  11. Walijczyki raczej nie bywają rude, ale za to rude są lakeland terriery . Jakiej on jest wielkosci? Moze to terrier irlandzki? Jaki by nie był jest piękny..
  12. Super szczenięta szukaja super domów
  13. Meliska szuka domu na 4lapy, tresura.pl, kupiepsa, gumtree (warszawa) ojej.pl
  14. To maleństwo z pierwszego zdjęcia jest przepiekne :)
  15. Ale pięknota :)
  16. [URL="http://imageshack.us/"][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1589/17796033d41ddxd5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][/URL] Jaki on smuutny :(:(:( Kamelku biedaku , bedziemy szukac domu dla ciebie
  17. GameBoy bardzo mi przykro. Współczuje Ci z całego serca. Ja straciłam moją sunię w listopadzie i też nie mogę się pozbierać :-(
  18. Terierki są superzaste, polecamy do starszych dzieci. I wtedy terierki szczęśliwe i dzieci wymęczone....:)
  19. [quote name='Tola']Cisza:roll: Nie miałam zadnego zapytania o sunię:-( Aza jest w boksie z potęzną suką, tamta cały czas okupuje budę. Podejrzewamy, ze Aza nie zawsze ma szanse na ogrzanie się:-([/quote] O matko, a u Was tak zimno...:-(
  20. Mam nadzieję że uda się Wam rozpie....ten schron Oneczku :shake:
  21. [Kobitki widziałyscie wątek na szukam psa/dam dom? Maleńka suczka dla straszej pani potzrebna. Tylko najlepiej strasza bo i pani nie nastolatka...tu jest wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f97/sunia-ew-samczyk-warszawa-pilne-128197/[/URL]
  22. Przepraszam, troche mnie choroba złapała, ale już jest lepiej. Dzis zrobie.
  23. Małgosiu a czy on zaczął jeść??
  24. Dziś przyszła do nas zima [IMG]http://images27.fotosik.pl/309/f4e55df66bdae4e1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images33.fotosik.pl/434/b62b3cca662fbda9med.jpg[/IMG] Dziewczyny mogę się z wami pobawić??? [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/807/dscf0788le5.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...