-
Posts
11955 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by beka
-
Już ma dom ! Piękny miś do budy, na łańcuch, na stróża nocnego ?
beka replied to KWL's topic in Już w nowym domu
Ale piękny :loveu:. Prawdziwy Parys -
Ma chłopak szczęście że do Was trafił :)
-
Ale fajny kudłaczek :)
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
beka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Kobitkizajrzyjcie do tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/znalazlam-psa-owczarka-niemieckiego-dlugowlosego-134634/#post12055190[/URL] nie wiem jakie to odległości ale moze ktos go u Was szukał??? -
Podeśle wątek dziewczyna z rzeszowskiego Kundelka, może beda mogły pomóc... Koniecznie porób ogłoszenia. Takie paierowe i porozwieszaj
-
Gdzie jest Dębica?? Robiłaś/robiłeś jakies ogłoszenia o znalezionym psie?? Czy nie masz jakiegoś miejsca gdzie mógłby się schować skoro buda za mała ?
-
U mnie cisza. Są co prawda ludzie którzy chcą onkę ale wyłącznie do budy..:(
-
A my czytamy :) Jak brzusio? lepiej?
-
Collie Ren śliczny nikomu niepotrzebny pies? MA WSPANIAŁY DOM!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']Nikt go nie chce :-([/quote] Takiego pięknego psa???? :( -
2 szczeniaki wyrzucone w gliniankach + 1 szukają domów
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
to juz trzy miesiące i one nadal bezdomne????? A są nowe zdjęcia?? -
Prosze nr konta podeśle parę groszy na hotelik dla Rudzika
-
Auror- ze schronu w milanówku do ostrowi - potrzebne ogloszenia
beka replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Ida rozmawiałam z wolontariuszką z Milanówka, bedzie z Toba rozmawiać. -
Basiu ja też miałam szczeniaka z Zamościa na DT ( teraz na DS bo pokochalismy malutką). Nasza sunia była maleńka ważyła mniej niż dwa kilo. Została zakroplona advokate i podejrzewam że to mogło ja podtruć. Dodatkowo miała lambie. Dostawała lek na robale, który zwalczył i pierwotniaka. Poźniej jeszcze były antybiotyki po drodze a udało się. Jogi miała szczeniorka u siebie w tym samym czasie co ja. I ona podała surowicę i jej sunia szybciutko doszła do siebie, Moja pani wet nie chciała.... Moja miała okropną, cuchnącą biegunke ale nie wymiotowała. Dostawała kleik ryżowy na mleku strzykawką do pysia bo też nie chciała jeść oraz royal canin intestinal dla rekonwalescentów-to taki proszek do rozrobienia z wodą i tą papką jeszcze ją karmiłam. Te wymioty razem z biegunką nie wyglądaja najlepiej. Pozdrawiam Beata
-
Jaki on śliczny :) Nie dziwię się że trudno Ci się z nim rozstać...
-
[quote name='Soema']Muszę pomyślec o kennel klatce :( ja nie wytrzymam tak długo. Mam kolejną wydrapaną/wylizaną dziurę.. Wyszłam do kuchni, śniadanie zrobić. Spały jak wychodziłam z pokoju. Widzę, że poprzednia jest większa i w kolejnym miejscu jest wydrapane. Mają 2 rodzaje uszu do gryzienia, misia, kostki, a pokój nadaje się do pomalowania :-( ja mam teraz młyn na uczelni, od cholery nauki, a z wykładów musiałam zrezygnować, bo boję się co zastanę.. :mad: Powiedzcie im żeby poszły do swoich domów :modla:[/quote] Kochana, moja Suri z Zamościa robiła to samo. Dostawała wapno w tabletkach i sie uspokoiło...
-
To świetnie. Mam nadzieje żę Aron szybko się zaaklimatyzuje w nowym miejscu. Pozd
-
Ja szukam domu dla ok 2 suni onki - znalezionej w lutym i niestety wiekszość zgłoszeń to do pilnowania :angryy: Nie jest łatwo znaleść dobry dom....
-
Młody biszkoptowy labrador- WRACA Z ADOPCJI- MAMY 2 DNI NA ZABRANIE GO!!
beka replied to paros's topic in Już w nowym domu
Witam Ja mam psa w domu tymczasowym z własnie z funacji Maja. I nie zgodze sie że ukrywa sie jakieś wiadomosci o psie. Pies który jest u mnie jest dominujacym samcem i panie z fundacji odmówily adopcji ludziom z małymi dzieć - żeby nie było problemów. Nie sadzę że poleciły by psa do domu z dziećmi gdy były jakiekolwiek sygnały o jego agresji. Niestety wydaje mi sie że popełnili państwo troche błędów wychowawczych - sama Pani pisała że chuchaliście, dmuchaliście itp, itd Pies musi wiedzieć kto rządzi w domu. Teraz z pewnoscią też się tego nauczy ale potrzeba trenera i konsekwencji. I jeszcze jedno. Przeprowadziłam sie domu z ogrodem. Moja osobista sunia, która mieszkała w bloku przez 9 lat też nie potrafila się załatwic na ogródku i domagała się spacerów. Pies traktuje teren wokół domu jak teren domu i nie chce brudzić. Ja bym sie cieszyła z tego powodu - odpada sprzątanie..... Aha znam psy nie ze schroniska, wychowane w domu które zdominowały włascicieli - i nie ma to nic wspólnego z byciem czy nie byciem w schronisku. Do adopcji psów ze schronisk zawsze będę namawiać. Podrawiam -
Czy ona mogłaby zamieszkać w mieszkaniu?? Chcę ja komus wysłać ...
-
Witaj Ewa, cieszę sie że wreszcie mozesz pisac. Jak Tania się miewa? A Ty Ewuniu? U nas w nocy dziś napadałao ok 20 cm śniegu - moje psiaki bardzo lubia śnieg i szaleja na całego. Niestety trawy juz chyba nie mam....