Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Madra psinka :diabloti: Jestewś pewnien że nie chcesz go zatrzymać? Tak ładnie się prezentuje z Bosem..
  2. Witaj Margot tu Beata, byłam Was wizytować :cool3: Widzę że jamis trafil do domku :) Może będę go mogła poznać osobiście ???
  3. [quote name='gagata']Beka, na ogłoszenie diagnozy trzeba będzie jeszcze poczekac..Niestety wyniki wcześniejszych badań do wczorajszego wieczora nie dotarły, trzeba było wszystko powtarzać,a opracowanie niektórych badan trwa...[/quote] To na co jest leczona skoro nie ma wyników badań????
  4. [quote name='Ziutka']:shake: i że to zawsze trafi na nas :mad:[/quote] Ziutka i całe szczeście bo co by sie stało z tymi psiakami ???:(
  5. Kometa widziała po drodze zagłodzona kaukazowata sunie. Nakarmiła ja ale nie mogła zabrać bo była z rodzina , ale chce ja zabrać. Czy ktos może pomóc ja złapać??? tel do Komety796096481. Prosimy o pomoc. Sunia ma zapewniony DT.
  6. Biedulka, pewnie bedzie za Tobą tęsknić...
  7. [quote name='Zbójini']mam nadzieję ze Akord wybaczy mi małego offika:razz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/doberman-gdansk-dom-tymczasowy-na-cito-albo-schron-135360/#post12114898[/URL][/quote] Po konsultacji ze mna Akord wspaniałomyślnie wybaczył :)
  8. [quote name='gagata']Nefre wdrozono intensywne leczenie, jest na karmie specjalistycznej i pod stałym nadzorem weta.[/quote] A to super znaczy już są wyniki badań. Poprzedniego dnaia Peter mówił że czekamy na wyniki. I co w nich wyszło?
  9. Czy ktos może podejśc do schronu i sprawdzic czy on jest?
  10. Nie wiedziałam że Azyl w Klembowie prowadzi działanośc hotelową. Maja podpisane z gminami umowy ma odławianie psiaków. Wstaw zdję to podeślę Tanitce - aniołowi od wyżłów na tym forum.
  11. Nie wiem dokładnie na co cierpi Nefre, ale rozmawiałam z Peterem i Przyjaciel koni, i proponuje wstrzymać się z kąpielami. Ona jest bardzo zestrasowana, potrzebuje chwili spokoju. A i badania krwi powinny byc niebawem i może wysiśnią co jej jest...
  12. Ogłoszenie ze zdjęciem w gazecie lokalnej by sie przydalo
  13. Wyślę 50 zł, ale pewnie poświętach bo jutro jestem zarobiona a nie mam konta internetowego...
  14. Czy ktoś był w przytulisku??? czy on tam dalej jest?
  15. Jak tam Herek sie miewa?
  16. Co z tym szczeniorem? nadal u właścicieli??
  17. [IMG]http://psyniczyje.jalbum.net/2009-03-28/slides/DSC_2426.JPG[/IMG] Biedulka.. a jak z stosunkiem do innych zwierzaków?( bo były jakies wątpliwosci..)
  18. Ale cuuudo :) Biały sznupek :)
  19. A co to za psisko z tyłu???? [IMG]http://www.empikfoto.pl/albumy34/190482/692148/24868274_dsc01267__rozdzielczosc_pulpitu_.jpg[/IMG]
  20. Wkleiłam zdjecia foksia na wątek terierkowy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/nasze-jedyne-marzenie-kochajacy-dom-teriery-121853/index23.html#post12099737[/URL]
×
×
  • Create New...