[quote name='gagata']Beka, na ogłoszenie diagnozy trzeba będzie jeszcze poczekac..Niestety wyniki wcześniejszych badań do wczorajszego wieczora nie dotarły, trzeba było wszystko powtarzać,a opracowanie niektórych badan trwa...[/quote]
To na co jest leczona skoro nie ma wyników badań????