Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Podkłady zdecydowanie lepsze niż gazety - nie przemiękają... u mnie wptece paczka 5 sztuk 60x90 kosztuje ok 8 zł
  2. Biedactwo maleńkie. mam nadzieje że kogoś wzruszy jej los..
  3. Jak pewnie zauważyłaś na tym forum są wyłącznie psy w podobnej sytuacji. Wkej zdjęcia bedziemy robic ogłoszenia. " W ciemno " nikt psa nie zaadoptuje...:(
  4. O matko, kolejny... masz zdjęcia? Napewno pomogą przy ogłaszaniu psiaka? A skąd jesteś? i piesek ma juz jakieś ogłoszenia?
  5. Gratulacje trzymam ciuki by dalej było równie dobrze i powtórze za przedmówczynią. Kup mu adresówkę jeśli jej nie ma. Wiosna w pełni (psiaki zakochują się bez pamieci...)
  6. CZy są gdzieś zdjęcia tej suni kaukazki?
  7. Podniosę, choć nie liczę że cos to zmieni..:(
  8. [Dziękuję Jolu, niestety nadal cisza....
  9. Pamiętam o Adzie , ogłaszam "swoją " onke którą mam w hoteliku. Myślałam że na jej ogłoszenai i Ada może znajdzie dom, ale nikt nie dzwoni...:( nie lubie świąt...
  10. UFFFF, znalazły się. Iwona napisze więcej
  11. W nawiązaniu do Twojego podpisu... a gdzie to dają tyle urlopu i to jednym ciagiem????
  12. Masza z drugą suczką Andy były na spacerze. Iwona mieszka blisko lasu. Codziennie sa tam na spacerze, ale dziś złapały jakiś trop i puściły sie przed siebie. Nadal ich nie ma, Iwona dopiero wróciła do domu i obdzwania nadlśnictwa i koła łowieckie... ogłoszenia wiszą.
  13. [quote name='shirrrapeira']Tak ja jestem, jest Eva2406. W jakich okolicznościach Masza zaginęła?[/quote] To chyba nie jest teraz istotne. Zresztą masz nr Iwony to zadzwoń. Jej teraz bardzo potrzeban jest pomoc
  14. Iwona jest w lesie i jej szuka. Psy były widziane wdłłuż drogi 631
  15. [quote name='Zbójini']ależ jako bezrobotna jesteś idealnym kandydatem na adoptujacego:) jak znajdziesz pracę i osmielisz się pracować to możesz nie przejść przez sito adopcyjne:evil_lol: haha, taki zarcik:evil_lol:[/quote] Całkiem bliski prawdy ;)
  16. RATUNKU, Masza uciekła na spacerze. Iwona jej szuka ...... Proszę o ogłoszenia w necie . kontakt do Iwony 516123787
  17. Podnosze Adulca
  18. [quote name='li1']Kiedy sie pomysli, ze MIAU, w ciagu ostatnich 2-3 tygodni, zaopiekowal sie 62 zwierzakami z przytuliska Ostatnia Szansa w Boguszycach, to trzeba wyrazic duze uznanie dla tej organizacji.[/quote] Całkowicie się z Tobą zgadzam
  19. Ale niespodzianka :)
  20. [quote name='paros']Kora czeka na domek :-([/quote] I doczekać się nie może :(
  21. Czy ta sunia nadal jest w schronisku? [B]Numer:[/B]226[B]Imię:[/B]Agora [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/index/suka.gif[/IMG][B]Wiek:[/B]4 lata[B]W schronisku od:[/B]10 stycznia 2006 na 7 lub 8 stronie psów do adopcji
×
×
  • Create New...