Jak pewnie zauważyłaś na tym forum są wyłącznie psy w podobnej sytuacji.
Wkej zdjęcia bedziemy robic ogłoszenia. " W ciemno " nikt psa nie zaadoptuje...:(
Gratulacje trzymam ciuki by dalej było równie dobrze i powtórze za przedmówczynią. Kup mu adresówkę jeśli jej nie ma. Wiosna w pełni (psiaki zakochują się bez pamieci...)
Pamiętam o Adzie , ogłaszam "swoją " onke którą mam w hoteliku. Myślałam że na jej ogłoszenai i Ada może znajdzie dom, ale nikt nie dzwoni...:( nie lubie świąt...
Masza z drugą suczką Andy były na spacerze.
Iwona mieszka blisko lasu.
Codziennie sa tam na spacerze, ale dziś złapały jakiś trop i puściły sie przed siebie.
Nadal ich nie ma, Iwona dopiero wróciła do domu i obdzwania nadlśnictwa i koła łowieckie...
ogłoszenia wiszą.
[quote name='shirrrapeira']Tak ja jestem, jest Eva2406. W jakich okolicznościach Masza zaginęła?[/quote]
To chyba nie jest teraz istotne.
Zresztą masz nr Iwony to zadzwoń. Jej teraz bardzo potrzeban jest pomoc
[quote name='Zbójini']ależ jako bezrobotna jesteś idealnym kandydatem na adoptujacego:) jak znajdziesz pracę i osmielisz się pracować to możesz nie przejść przez sito adopcyjne:evil_lol: haha, taki zarcik:evil_lol:[/quote]
Całkiem bliski prawdy ;)
[quote name='li1']Kiedy sie pomysli, ze MIAU, w ciagu ostatnich 2-3 tygodni, zaopiekowal sie 62 zwierzakami z przytuliska Ostatnia Szansa w Boguszycach, to trzeba wyrazic duze uznanie dla tej organizacji.[/quote]
Całkowicie się z Tobą zgadzam
Czy ta sunia nadal jest w schronisku?
[B]Numer:[/B]226[B]Imię:[/B]Agora [IMG]http://www.schronisko.klomnice.pl/index/suka.gif[/IMG][B]Wiek:[/B]4 lata[B]W schronisku od:[/B]10 stycznia 2006
na 7 lub 8 stronie psów do adopcji