Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. [quote name='tomcug'] Boziu, za kilka dni zostaną mi tylko fotki. :placz::placz::placz:[/quote] Nie jest łatwo oddać psiaka :( (dlatego ja mam 4....) Ale jak nie można inaczej.....
  2. Dziś dzwonił pan który chciał Kore do pilnowania :angryy: Kora łagodna jak baranek i do pilnowania.... Zaproponowałam Akorda, ale w trakcie dyskusji okazało sie że ogrodzenie nie ma podmurówki i pies byłby "przy budzie" inaczej mówiąc na łańcuchu:angryy:. Pogoniłam
  3. Ostanio wet w tok fm mówił ze nie ma żadnego 100 % srodka ba kleszcze wiec on zaleca stosować 2 na raz: krople i obroże.
  4. No własnie komu :( ??
  5. Co u kruszynki? znalazł sie dt?
  6. O matko,znów tyle psw przybyło :(
  7. [To super :) Psiaki napewno sie wkrótce zaprzyjaźnia.
  8. Podnosze szczeniorka...
  9. Zielony , taki chirurgiczny :)
  10. Ja cały czas o nim myślę ...
  11. [FONT=Arial][B]Będzie z niego mix długowłosy podobny do onka , tylko miejszy;)[/B][/FONT] [/quote] Długowłaosy to raczej nie bedzie . Widać wyraźnie że bedzie szorstkowłosy. Stawiam na mixa teriera. Jest cudny
  12. Dorzucę i ja grosik. W aucji allegro można dać link to tych wiadomości TVN.... Przerażające :(
  13. Nie tego sie spodziewałam.... Gordonku (*) A z Palucha był wypisany w stanie dobrym :mad::mad::mad:hańba Czy wiadomo jaki jest koszt pobytu Gordona na Gagaina???
  14. [quote name='*Gajowa*']Kora jest już w dobrej formie, zachowuje się tak jakby nie miała zabiegu. Nie zezwalam jednak na wspólne zabawy z Zuzią :shake:.[/quote] No to jeszcze za wcześnie, zwłaszcza że ona jest taka żywiołowa :)
  15. Wygląda jak akita (lub mix).. może ma czipa?
  16. A mnie się zdawałao że jestem chuda jak ważyłam 56 kilo.....
  17. [quote name='paros']Oj nieładnie :nono: jakieś "myśli nieuczesane"? Akord ma dwóch obserwatorów na allegro ;)[/quote] Drodzy Obserwatorzy prosze się odezwać
  18. Schroniska to nie miejsca dla psów ale w tym wypadku, to moze jej uratować życie...
  19. Bedą, bedą pańcia obiecała się zalogować i słac zdjęcia.. A ja mam zaproszenie i odwiedzę chłopczyka jak sie zaaklimatyzuje..
  20. Dzwonił jeden pan. Jest ok ale nie dla mojej suni ;) Sunia biedna....:(
  21. Sunia na sterylce..
  22. Trzymam, Trzymam
×
×
  • Create New...