[quote name='tomcug']
Boziu, za kilka dni zostaną mi tylko fotki. :placz::placz::placz:[/quote]
Nie jest łatwo oddać psiaka :( (dlatego ja mam 4....)
Ale jak nie można inaczej.....
Dziś dzwonił pan który chciał Kore do pilnowania :angryy:
Kora łagodna jak baranek i do pilnowania....
Zaproponowałam Akorda, ale w trakcie dyskusji okazało sie że ogrodzenie nie ma podmurówki i pies byłby "przy budzie" inaczej mówiąc na łańcuchu:angryy:.
Pogoniłam
[FONT=Arial][B]Będzie z niego mix długowłosy podobny do onka , tylko miejszy;)[/B][/FONT]
[/quote]
Długowłaosy to raczej nie bedzie .
Widać wyraźnie że bedzie szorstkowłosy.
Stawiam na mixa teriera.
Jest cudny
Nie tego sie spodziewałam....
Gordonku (*)
A z Palucha był wypisany w stanie dobrym :mad::mad::mad:hańba
Czy wiadomo jaki jest koszt pobytu Gordona na Gagaina???
[quote name='*Gajowa*']Kora jest już w dobrej formie, zachowuje się tak jakby nie miała zabiegu.
Nie zezwalam jednak na wspólne zabawy z Zuzią :shake:.[/quote]
No to jeszcze za wcześnie, zwłaszcza że ona jest taka żywiołowa :)
[quote name='paros']Oj nieładnie :nono: jakieś "myśli nieuczesane"?
Akord ma dwóch obserwatorów na allegro ;)[/quote]
Drodzy Obserwatorzy prosze się odezwać