Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. O widzę że sunia doczekała się swojego wątku :) Ewusek, a dzwoniłaś do tych ludzi co dawałam Ci namiary??
  2. a ja witam z rana wszystkich kochających psy, a szczególnie psy kieleckie :) Co myślicie o tym żebym założyła nowy wątek temu brązowemu "pudelkowi"? porobie mu ogłoszenia i tp i bedee opiekunką wątku?
  3. [quote name='tanitka']Do adopcji pozostały trzy suczki, z trzech ostatnich zdjęć; szorstkowłosa, biała i tricolor. Mortikia, dziękuję za propozycję, ale sunia ma u mnie DT, a myślę, że szukanie dla niej domu długo nie potrwa;)[/quote] Co Tanitko, chcesz sie jeszcze nimi nacieszyć?:diabloti:
  4. [quote name='idusiek']nioś :) udało siem ! Dzięki za pomoc wszystkim, którzy dołozyli swoje 5 groszy :loveu::razz:[/quote] Idusiek jak Ty to robisz :)??? Brawo
  5. [quote name='andzia69']i tłumy......:-([/quote] Andziu kochana, ja jestem codziennie tylko nie mam jak pomóc....
  6. [quote name='Red Dingo']czy ktos uprzedzil pania ze ..Aza lata ?:)[/quote] Wreszcie wyjaśniła sie sprawa jej ucieczki...wyleciała..
  7. [quote name='rita60']:shake:narazie nie i tak cud,ze wogole zainteresowali sie jego stanem zdrowia. Na dzien dzisiejszy mam 210 zł/wpłaty comiesieczne/:roll: ja deklaruje 30 zł miesięcznie(:oops: tylko tyle mogę)
  8. Dostałam nowe fotki, Azunia naprawdę szcześliwa bryak apo dziłace :) a ta fotka jest odjazdowa :evil_lol: a własciwie ODLOTOWA :eviltong: [IMG]http://images47.fotosik.pl/74/20f18b697b706a87med.jpg[/IMG]
  9. nie wiedziałam że jest tak żle,,,
  10. Podnosze sunię, biedactwo kochane. W jakich okolicach sunia przebywa?
  11. Owieczka co z jej klatą? uczulenie czy coś innego??
  12. Dziękuję :)
  13. [quote name='Red Dingo']o jak sie ciesze ze jednak Aza przyjechala do Gdyni !!! i jak widac super sie dogadala z maluszkiem i ma super poslanko :)[/quote] Bedę miała do Ciebie prosbę. Możesz podejść do p. Magdy i jej troche podpowiedzieć jak z nia postępować, bo mam wrażenie że przydało by jej sie troche dobrego wychowania..
  14. Weroniu wpisz prosze że to oneczka :( wygrzebie jaiś grosik dla niej.
  15. Ja też w to wierzę :)
  16. beka

    Metamorfozy

    A ja chcę przedstawić Aza, moja była tymczasowiczkę . tu u byłego własciciela [IMG]http://i40.tinypic.com/315yhl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/otf98m.jpg[/IMG] i w nowym domu :) [IMG]http://images35.fotosik.pl/68/f13594862cbebf6emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/68/cb9e48bbae876e4dmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/74/20f18b697b706a87med.jpg[/IMG]
  17. Azunia w nowym domu. [IMG]http://images38.fotosik.pl/68/3d624e8abd498986med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/68/f13594862cbebf6emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/68/cb9e48bbae876e4dmed.jpg[/IMG] Azunia kochana, ale masz super domek. Haniu Ty zapoczątkowałaś drogę Azy do nowego domu. Serce suie raduje :)
  18. Własnie przeczytałam o Fili, super wiadomość . Ma nadzieje że pozostałe też znajdą domki..
  19. Kochana rób, nawet jeśli ma to nie zaszkodzi.
  20. Akord sie przypomina i o domek prosi
  21. Sunia w zasadzie od kiedy do mnie trafiła ma problemy żołądkowe. Juz znam przyczynę:angryy: Ci ludzie którzy ja znależli i przywieźli zostawili mi taki baton dla psów. Pewnie ją tym karmili, tylko nie zdjeli tej folii w której to było. Bidulka, teraz cierpi....
  22. [quote name='Kora']Beka, nobyc moze to ogloszenie mi utkwilo w pamieci:roll: (tak na marginesie ten pies juz jest w domu), ale napisalam do p.Agnieszki moze cos wie, zna sunie.[/quote] Miałam zrobic to samo.... Dziekuje
×
×
  • Create New...