[quote name='tanitka']Do adopcji pozostały trzy suczki, z trzech ostatnich zdjęć; szorstkowłosa, biała i tricolor.
Mortikia, dziękuję za propozycję, ale sunia ma u mnie DT, a myślę, że szukanie dla niej domu długo nie potrwa;)[/quote]
Co Tanitko, chcesz sie jeszcze nimi nacieszyć?:diabloti: