-
Posts
13288 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ulvhedinn
-
Witamy ciocię Monię!!! Ja sie już martwiłam, czy aby wszystko w porządku...:p Aksa by night;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4829/image013yv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8396/image001su0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2545/image016xn3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1302/image004awe0.jpg[/IMG][/URL] A to fotka z cyklu "ała, swędzi!!!!":evil_lol:
-
Niepełnosprawny Oskar wciąż potrzebuje pomocy finansowej
ulvhedinn replied to asiaf1's topic in Już w nowym domu
Powinno pomóc, u Aksy sa znaczne postępy:lol: A wujaszka Gallegro proponuję ozłocić, albo co....:cool3: -
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wcale nie do kaloryfera, tylko do zabytkowej szafy trzydrzwiowej... :eviltong: Bałabym się, że kaloryfer ze ściany wyjdzie:evil_lol: -
Prawdę mówiąc mniej mnie denerwuje duży pies wyraźnie agresywny, jeśli jest odpowiednio zabezpieczony i prowadzony (kaganiec, smycz i omijanie innych) niż niektórzy właściciele wrednych kurdupli... Idziemy ze znajomymi, ich pies, specjalnie po to chodzący na szkolenie, żeby się pozbyć najmniejszej agresji, kastrat... Leci do nas z jazgotem i zębami takie małe kundello, Łacior nic. [B]Pan szczekacza z uśmiechem "bo te duże to się go[/B] [B]tak boją"[/B]:angryy: A jak któregoś dnia skoczy do nieodpowiedniego psa- to co - pies morderca zabił biednego małego pieska, tak? Ja mam bernisię, przecież wystarczy, że go łapą trzepnie!!! Ja sobie nie życzę [B]żadnych[/B] agresywnych psów luzem, niezależnie czy to ast, york, jamnik, czy cokolwiek innego!!! PS.Żeby nie było, że dyskryminacja- sama mam wrednego kurdupla, pies trudny, prawie zaburzenia psychiczne... długo chodził tylko w kagańcu lub na smyczy- kilka lat szkolenia i pracy, no i udało się wyeliminować agresję...
-
Chora bernardynka, CHŁONIAK- odeszła nagle [']['][']
ulvhedinn replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Na razie fotek za dużo nie ma... ale będą;) Na tej widać nowe posłanie w stylu militarnym:evil_lol: (i niestety bałagan też:oops: ) Poza tym Misiornica po raz kolejny rozwaliła mi chlebak i zżarła masło... :angryy: -
Hej, są tu jakieś ciotki??:mad:Bo nie wiem- dawać te fotki, czy nie dawać.... Aksa rozpracowuje pierwszą maskotkę od VikaBari: [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/1734/image007ga9.jpg[/IMG][/URL] cap! [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img330.imageshack.us/img330/1136/image004zz9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2157/image011kr6.jpg[/IMG][/URL] "Nie zabierzesz mi banana?... [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4949/image013ev0.jpg[/IMG][/URL] ...jak nie, to przytul się do mnie!"
-
Nie zdzierżę i doleję oliwy do ognia:diabloti: podajac fakty: 1.jedyny pies po którym mam trwałą, paskudną bliznę to jamnik, zaatakował mnie, bo wzięłam na ręce swoją sunię z cieczką... 2.w tym roku w DT został zagryziony pies-rezydent, :-( sprawcą była goldenka... 3. Zofio, mówisz, że nie wierzysz, że ast czy pit mógłby byc zagryziony przez psa rasy "normalnej"? Widziałam takiego "mordercę" tarmoszonego jak szmata przez bernardyna... na szczęście na rozkaz tamten pies (prowokator zresztą) został puszczony. No comment.
-
Witamy! Durna ciotka ulv sie nie odzywa bo albo jej nie ma, albo problem techniczne... Swoją drogą, świetny pomysł ze skarpetą na AFN! A oprócz wróżek szczęście przynoszą także jednorożce... najbardziej niewinne spośród baśniowych istot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9503/einhorn300iz9.gif[/IMG][/URL]
-
Jak mnie ciotki tak straszyć będą to się schowam i wcale a wcale nowych zdjęć Aksicy nie pokażę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/6523/25mf6.gif[/IMG][/URL] To dla przypomnienia jeszcze raz Aksa na kibelku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6185/wtoalecieka5.jpg[/IMG][/URL]
-
Widzę, że cioteczki odwiedzają Aksę tłumnie:shake: Aksa będzie miała jutro odwiedziny ciotek Makulki i Magdiny- mam nadzieje, że sobie poradzą:evil_lol: Na razie okazało się, że Aks tylko udawała grzeczną, dzisiaj rozrzuciła ryż po przedpokoju i zeżarła cały słoik mojego przecieru pomidorowego:-( zupy dla ciotki nie będzie, ani sosu:-( za to zjem z zemsty parówki przeznaczone do szkolenia:mad: o!
-
[quote name='lol362']W razie gdyby nic nie pomogło pozostaje uspanie psa, bo mogą się pojawiać odleżyny i pies się poprostuby męczył :([/quote] A guzik prawda!Pies sparaliżowany- na wózku może znakomicie żyć, tym bardziej, że ma dopiero 6 lat... Odleżyny pojawiają się na skutek niewłasciwej pielęgnacji, np jeśli pies przez wiele godzin leży w jednej pozycji... no i sprzyjają im np. odparzenia od moczu:roll: Wiem co mówię, jestem w trakcie leczenia odleżyn, które zrobiły się u Aksy przez weta- leżała 10dni w jednej pozycji:shake: - u mnie jedynie zrobiła sie malutka odleżyna, na skutek unieruchomienia po dwóch operacjach- zresztą już wyleczona. Jeśli pies się rusza, nie leży stale tak samo, to odleżyny się nie tworzą. A jeśli do tego ma zachowane chociażby częściowe czucie, znika ryzyko obrzęków spowodowanych uciskiem np. źle ułożonej łapy. No a jeśli chodzi o "męczenie"- weź pod uwagę, że pies nie ma poczucia straty i łatwo akceptuje zmianę swojej sytuacji. A na wózeczku moze robic prawie wszystko to, co bez;) Co nie zmienia faktu, że z całego serca życzę psiakowi powrotu do zdrowia!!!
-
rudo biala lisiczka P R Z E P I Ę K N A :) - już u siebie
ulvhedinn replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Słuchaj, a dlaczego nie szukasz poprzednich włascicieli? Sunia nie wygląda na zaniedbaną, a to, że biegała luzem bez obroży o niczym nie swiadczy! Moja pierwsza sunia, kiedy miała cieczke w wieku 12 lat, uciekła wyskakując przez okno:roll: Moze ta piękność też komuśprysnęła, gnana popędem, a teraz jej ludzie zamartwiają się o nią? Poa tym , to niezgodne z prawem, sunia na razie nie należy do ciebie i musisz zgłosić jej znalezienie!!! -
Demolka bez powodu :/ Pies w domu w kagańcu?
ulvhedinn replied to Rumcajsowa's topic in Lęk seperacyjny
A wracając do kagańca- u mnie się sprawdził znakomicie:lol: oczywiście to była wygodna szeroka "klatka" a nie materiał!!! Za to kenelówkę Aksica rozłożyła od środka:diabloti: Teraz na szczęście rozrabianie jest sporadyczne i dużo delikatniejsze, a na początku to chatę w perzynę potrafiła obrócić.... -
Kto ma dostęp do biblioteki medycznej? Znalazłam taki artykuł: [FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080]J. Stankiewicz, J. Hałuszka, G.Willim, G. Ciołek, E. Mazurek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080][FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080]Zwłóknienie płuc u dzieci - schemat kompleksowego leczenia i rehabilitacji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080]Acta Pneumologoca et Alergologica Pediatrica 1998/1 str.12[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
ulvhedinn replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Mam nadzieję, że Wedlinek trafi do swojego domku już całkiem na zawsze:lol: Kółkowce górą!!!!