Jump to content
Dogomania

ulvhedinn

Members
  • Posts

    13288
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by ulvhedinn

  1. Witamy ciocię Monię!!! Ja sie już martwiłam, czy aby wszystko w porządku...:p Aksa by night;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/4829/image013yv9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img118.imageshack.us/img118/8396/image001su0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2545/image016xn3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1302/image004awe0.jpg[/IMG][/URL] A to fotka z cyklu "ała, swędzi!!!!":evil_lol:
  2. Powinno pomóc, u Aksy sa znaczne postępy:lol: A wujaszka Gallegro proponuję ozłocić, albo co....:cool3:
  3. A to łysolinka w komplecie zimowym, pożyczonym od pingwinka pluszowego, niestety chyba nie jest zachwycona;) Poza tym Piesia była ze swoją panią w Żaganiu, jechała autem i była bardzo grzeczna i dzielna, jak zawsze!!!
  4. Wcale nie do kaloryfera, tylko do zabytkowej szafy trzydrzwiowej... :eviltong: Bałabym się, że kaloryfer ze ściany wyjdzie:evil_lol:
  5. Prawdę mówiąc mniej mnie denerwuje duży pies wyraźnie agresywny, jeśli jest odpowiednio zabezpieczony i prowadzony (kaganiec, smycz i omijanie innych) niż niektórzy właściciele wrednych kurdupli... Idziemy ze znajomymi, ich pies, specjalnie po to chodzący na szkolenie, żeby się pozbyć najmniejszej agresji, kastrat... Leci do nas z jazgotem i zębami takie małe kundello, Łacior nic. [B]Pan szczekacza z uśmiechem "bo te duże to się go[/B] [B]tak boją"[/B]:angryy: A jak któregoś dnia skoczy do nieodpowiedniego psa- to co - pies morderca zabił biednego małego pieska, tak? Ja mam bernisię, przecież wystarczy, że go łapą trzepnie!!! Ja sobie nie życzę [B]żadnych[/B] agresywnych psów luzem, niezależnie czy to ast, york, jamnik, czy cokolwiek innego!!! PS.Żeby nie było, że dyskryminacja- sama mam wrednego kurdupla, pies trudny, prawie zaburzenia psychiczne... długo chodził tylko w kagańcu lub na smyczy- kilka lat szkolenia i pracy, no i udało się wyeliminować agresję...
  6. Na razie fotek za dużo nie ma... ale będą;) Na tej widać nowe posłanie w stylu militarnym:evil_lol: (i niestety bałagan też:oops: ) Poza tym Misiornica po raz kolejny rozwaliła mi chlebak i zżarła masło... :angryy:
  7. Hej, są tu jakieś ciotki??:mad:Bo nie wiem- dawać te fotki, czy nie dawać.... Aksa rozpracowuje pierwszą maskotkę od VikaBari: [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/1734/image007ga9.jpg[/IMG][/URL] cap! [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img330.imageshack.us/img330/1136/image004zz9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/2157/image011kr6.jpg[/IMG][/URL] "Nie zabierzesz mi banana?... [URL="http://dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4949/image013ev0.jpg[/IMG][/URL] ...jak nie, to przytul się do mnie!"
  8. Nie zdzierżę i doleję oliwy do ognia:diabloti: podajac fakty: 1.jedyny pies po którym mam trwałą, paskudną bliznę to jamnik, zaatakował mnie, bo wzięłam na ręce swoją sunię z cieczką... 2.w tym roku w DT został zagryziony pies-rezydent, :-( sprawcą była goldenka... 3. Zofio, mówisz, że nie wierzysz, że ast czy pit mógłby byc zagryziony przez psa rasy "normalnej"? Widziałam takiego "mordercę" tarmoszonego jak szmata przez bernardyna... na szczęście na rozkaz tamten pies (prowokator zresztą) został puszczony. No comment.
  9. Korenia ty.... ty.... czekaj ja ci pokażę!!!! A ciotka z Mazur to się i tak w ogóle coś za rzadko na wątku KrAksy pokazuje i tyle.... Zdjęcia będą jak sobie nową myszkę sprawię, bo z klawiatury nie umiem obsługiwać programu do zdjęć... PS.A z tym śniegiem to ściema, co?
  10. Witamy! Durna ciotka ulv sie nie odzywa bo albo jej nie ma, albo problem techniczne... Swoją drogą, świetny pomysł ze skarpetą na AFN! A oprócz wróżek szczęście przynoszą także jednorożce... najbardziej niewinne spośród baśniowych istot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9503/einhorn300iz9.gif[/IMG][/URL]
  11. Jak mnie ciotki tak straszyć będą to się schowam i wcale a wcale nowych zdjęć Aksicy nie pokażę... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img335.imageshack.us/img335/6523/25mf6.gif[/IMG][/URL] To dla przypomnienia jeszcze raz Aksa na kibelku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/"][IMG]http://img226.imageshack.us/img226/6185/wtoalecieka5.jpg[/IMG][/URL]
  12. No nie wiem, czy Makulka coś napisze, to chyba było traumatyczne przeżycie:diabloti: I w ogóle zapomniałabym napisać, że Aksa dostała wielki worek mikołajowych zabawek od VikaBari:lol: mnóstwo pluszaków do tarmoszenia i do tego piłki.... a ciotka ulv równie świetny woreczek z witaminami:p
  13. Oooo, jak pieknie: nie-łysa panna dostanie prezenty na święta:evil_lol: obiecuję fotki, bo mam już aparat pożyczony:multi: I jeszcze mam miłą wiadomość na Święta.... [B]Kora zostaje na zawsze w domu tymczasowym!!!![/B] :multi: :eviltong: :multi: :eviltong: :multi: :eviltong: :multi:
  14. W styczniu, ok? Po prostu muszę wykombinować kasę... Na razie muszę jeszcze zapłacić za szalik Pucce:oops: i chyba pójdę żebrać z psami w przejściu na Świdnickiej, bo wszystko mi się wali na łeb po kawałku:-(
  15. Tak, to okrutna choroba:-( my jeszcze prosimy o kciuki... za jak najwięcej czasu:-( Cacusiu [']['][']
  16. [quote name='fona']ulv, bo sie obraze!! kurde![/quote] No sama popatrz... cisza tu taka i pustki:-( Do Mili też żadko ktoś zagląda... Podobno moje panny urządziły ciotce odwiedzającej je niezłe kino:cool3: Makulka, opiszesz? Ten potop na podłodze... wyduszanie Aksy...
  17. Widzę, że cioteczki odwiedzają Aksę tłumnie:shake: Aksa będzie miała jutro odwiedziny ciotek Makulki i Magdiny- mam nadzieje, że sobie poradzą:evil_lol: Na razie okazało się, że Aks tylko udawała grzeczną, dzisiaj rozrzuciła ryż po przedpokoju i zeżarła cały słoik mojego przecieru pomidorowego:-( zupy dla ciotki nie będzie, ani sosu:-( za to zjem z zemsty parówki przeznaczone do szkolenia:mad: o!
  18. Co tam po kilka... dlaczego takie małe?:mad:
  19. Byłyśmy dzisiaj w schronie sie pochwalić:evil_lol: I najpierw mi nie uwierzyli, ze to ta sama sucz, potem obejrzeli uszy... no i musiałam ją pokazać absolutnie wszystkim pracownikom, pani dyrektor cykneła foty i ogólnie Kora wzbudziła sensację:cool3: A co!
  20. [quote name='lol362']W razie gdyby nic nie pomogło pozostaje uspanie psa, bo mogą się pojawiać odleżyny i pies się poprostuby męczył :([/quote] A guzik prawda!Pies sparaliżowany- na wózku może znakomicie żyć, tym bardziej, że ma dopiero 6 lat... Odleżyny pojawiają się na skutek niewłasciwej pielęgnacji, np jeśli pies przez wiele godzin leży w jednej pozycji... no i sprzyjają im np. odparzenia od moczu:roll: Wiem co mówię, jestem w trakcie leczenia odleżyn, które zrobiły się u Aksy przez weta- leżała 10dni w jednej pozycji:shake: - u mnie jedynie zrobiła sie malutka odleżyna, na skutek unieruchomienia po dwóch operacjach- zresztą już wyleczona. Jeśli pies się rusza, nie leży stale tak samo, to odleżyny się nie tworzą. A jeśli do tego ma zachowane chociażby częściowe czucie, znika ryzyko obrzęków spowodowanych uciskiem np. źle ułożonej łapy. No a jeśli chodzi o "męczenie"- weź pod uwagę, że pies nie ma poczucia straty i łatwo akceptuje zmianę swojej sytuacji. A na wózeczku moze robic prawie wszystko to, co bez;) Co nie zmienia faktu, że z całego serca życzę psiakowi powrotu do zdrowia!!!
  21. Słuchaj, a dlaczego nie szukasz poprzednich włascicieli? Sunia nie wygląda na zaniedbaną, a to, że biegała luzem bez obroży o niczym nie swiadczy! Moja pierwsza sunia, kiedy miała cieczke w wieku 12 lat, uciekła wyskakując przez okno:roll: Moze ta piękność też komuśprysnęła, gnana popędem, a teraz jej ludzie zamartwiają się o nią? Poa tym , to niezgodne z prawem, sunia na razie nie należy do ciebie i musisz zgłosić jej znalezienie!!!
  22. Yyyy... a wyobrażasz sobie jakby wasz samojeździk wyglądał po wożeniu KrAksy i jej wózeczka utaplanych w błocku?:eviltong: No dobra... obiecuję poprawę:oops:
  23. A wracając do kagańca- u mnie się sprawdził znakomicie:lol: oczywiście to była wygodna szeroka "klatka" a nie materiał!!! Za to kenelówkę Aksica rozłożyła od środka:diabloti: Teraz na szczęście rozrabianie jest sporadyczne i dużo delikatniejsze, a na początku to chatę w perzynę potrafiła obrócić....
  24. Kto ma dostęp do biblioteki medycznej? Znalazłam taki artykuł: [FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080]J. Stankiewicz, J. Hałuszka, G.Willim, G. Ciołek, E. Mazurek[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080][FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080]Zwłóknienie płuc u dzieci - schemat kompleksowego leczenia i rehabilitacji[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif][COLOR=#000080]Acta Pneumologoca et Alergologica Pediatrica 1998/1 str.12[/COLOR][/FONT] [FONT=MS Sans Serif,verdana, arial ce, arial][SIZE=2][COLOR=#000080][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  25. :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: Mam nadzieję, że Wedlinek trafi do swojego domku już całkiem na zawsze:lol: Kółkowce górą!!!!
×
×
  • Create New...