-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze Kasiasta :loveu: fajnie się obchodzą wkoło siebie na tym łóżku :evil_lol:
-
Nie będziecie powtarzać krycia? Trzymam kciuki aby to było jak najbardziej skuteczne!!! :multi: jak Ty dasz radę je syskie oddać??? one takie cudne będą i ani jednego se nie zostawisz? :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] Fidel :loveu: a ten listek na pycholku hihi [URL]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3234.jpg[/URL][/QUOTE] w przyszłym tydniu idziemy na strzyżenie...dość mam syfu i ciągłego mycia go i czesania... znów będzie jak betoniarka wyglądał z tym swoim wielkim brzuchem :grins:
-
cze Asik :lol: podrap tego czyściocha za ucholcami od nas :loveu: fajny ten stoliczek :lol:
-
ale wiesz, jak tak patrzę na tego mojego zaroślaka to chyba go wole obciętego...nieprzyzwyczajona jestem do jego długich włosów :shake: a o coś konkretnego sie chociaż założyłyście? :p
-
cze Wam :loveu: jeny, jak ta gelaryja popindala z tymi stronami!!! stolik super ino nie dla mnie bo nie zniosłabym tych plam i odciśniętych palców na szybie - ze szmatką pewnie musiałabym przy nim siedzieć...:cool1: a przy Łukaszku tam na pewno by było....
-
Matko, jaki Masterito jest zarośnięty już? :loveu: Ja dziś umówiłam Fidlaka na strzyżenie w przyszłym tydniu....szkoda mi bardzo ale nie chce mi siego czesać za często no i syfu może będzie mniej przynosił...
-
dzień dobry :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3212.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3213.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3234.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3235.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3269.jpg[/IMG]
-
Ok, prześlij a ja wystawię im ponownie nową aukcję....
-
[quote name='Ajula'] dziewczyny, jeszcze raz zapytam, czy one mają jeszcze allegro, bo jak się już skończyło, to ja zapłacę za następne [/QUOTE] allegro kończy się dziś przed godziną 16.00: [B][url=http://www.allegro.pl/item567918042_kudlatka_i_mix_on_rozdzielone_rodzenstwo_pomoz.html]Kudłatka i mix ON-rozdzielone rodzeństwo. POMÓZ (567918042) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
dzieki Be, w domku se obejrzę ;)
-
a co to za stronka? bo nie jarzę za bardzo...:oops: zapodasz Be?
-
[quote name='tigrunia'] Właśnie .. kupię sobie wazon w Ikei :evil_lol: Kwiaty z urodzin w szklance stoją :roll: [/QUOTE] kufle do piw też są dobre i nawet duże bukiety mieszczą :grins: Aga zapodasz raz jeszcze linka do tych poszewek jaśkowych bo nie chce mi sie szukać z tym mulacym netem w pracy...;) nam słonko dali na chwilkę :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Własnie Jess przyjechała do mnie do pracy :loveu: Na 9 do weta jedziemy :roll: [/QUOTE] Fidlasty był raz u mnie w pracy, miał wtedy moze rok skończony - podobało mu się, podobały mu sie kable pod biurkami i papier komputerowy (jedna ryzę całą potargał i porozwalał po pokoju) :evil_lol:
-
cze Asik :hand: lampa super, lubie taki styl :loveu: [url]http://i44.tinypic.com/4iiyo0.jpg[/url] Arnold jak zwykle rozbrajający! :evil_lol: i ten język...:loveu:
-
cze D-E :loveu: a do jakiego pokoju te meble kupiłaś? musicie rzadziej zagladać na dogo to wtedy za każdym uda Wam sie wejść :evil_lol: u nas leje, paskudnie strasznie...
-
cze Agula :hand: fotków nie widzę ale wymiziaj panienki od nas :loveu: no i gratulejszyn 1600 :klacz:
-
fajne zdjecia, uśmiałam sie i poprawiłam sobie nimi humor w ten paskudny deszczowy dzień :evil_lol: :loveu: jest boska!!!! cze 2Be ;)
-
[quote name='madziasto4'] O, to to samo co moja Sigma, tylko ja VR nie mam :eviltong: Kiedy kupiłaś? Przetestowałaś już? :razz: [/QUOTE] wczoraj go kupilismy dopiero, jeszcze nie testowaliśmy - T robił jakieś zdjecia z okna i nawet nawet :lol: czekamy na prawdziwą wiosnę :loveu: ale kolorki lepsze niz z tej mojej sigmy...
-
cze Babony śląskie :loveu: D-E kiedy zaczynasz nowego arbajta?
-
[quote name='tigrunia'] Cze Kaś :multi: Nie widzę wszystkich zdjęć :cool1: Ale "zły pies" dobry jest :evil_lol: [/QUOTE] cze :loveu: no, niezłe jest :evil_lol: [quote name='Mała Rita'] Cze Kasik :loveu: Fidlasty to taki "wincyj" romantyk, nie? [/QUOTE] cze :loveu: fajny, co nie? :loveu:
-
Pieniążki od Ani dostałam (dziekuję :lol:) i zrobiłam allegro Barusiowi: [B][url=http://www.allegro.pl/item578260962_wyrzucony_przezimowalw_lesie_barry_szuka_domu.html]Wyrzucony przezimowałw lesie, Barry szuka DOMU! (578260962) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_7.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_8.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_9.jpg[/IMG]
-
:evil_lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_6.jpg[/IMG]