Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. ale fajne wielgachne macie te parapetowce - piesy maja fajnie :loveu:
  2. mozecie próbować, moze akurat cos sie zbierze... wzruszajacy tekst, wzruszające zdjecia gordona i może akurat...ludzie to wzrokowcy jakby nie było... z reguły zbiera sie kasę na konto fundacji czy stowarzyszenia - jest to wtedy bardziej wiarygodne ale zbierane są też pieniadze na prywatne konta. ludzie jednak wtedy mniej ufają, chca wszystko sprawdzać, dzwonia i piszą - miałam już raz nieprzyjemności gdy wystawiłam taką aukcje a kasa szła na prywatne konto mimo, ze rozliczenia na wątku i tak były :shake:
  3. taa, taki macho że yorka kupionego za tysiąc zeta będzie wystawiał - też chyba na "gębę" tak jak i rodowód dostał :evil_lol: ale te kubraki turkusowe śmiszne som :grins:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    on tak strasznie capił, że musiałam to zrobić już! :shake: ja go chyba ze 3 tydnie nie kąpałam...smrodzik już za nim się wlókł :evil_lol:
  5. u nas prawdziwa wiosna chyba idzie :loveu: - zonko tak nadaje że musiałam wszystkie rolety pospuszczać bo nawet telewizji nie idzie obejrzeć a kurz wycierany 5 minut temu z powrotem widać :shake:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    ciekawe czy to będziecie/my widzieć...:cool1: a jak będziemy to jak długo...? wyprany... [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2983.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2984.jpg[/IMG] odpoczywa na swoim kocyku :lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2991.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2992.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_DSC_2993.jpg[/IMG]
  7. Aguś czy ona teraz odczuwa jakis ból? Bidactwo malutkie :loveu: a te kubraczki maja ładny turkusowy kolor...
  8. D-E to w takim razie nie dziwię się, że energia wciąż jest i trza ja spożytkować w inny sposób :evil_lol: przyjdź do mnie umyć też, mi się nie chce...
  9. witamy piękne Panie i jednego rodzynka wśród nich :loveu:
  10. dzień dobry :loveu: nawet wcześnie mi się wstało...:evil_lol:
  11. [quote name='ewa2909'] Ale chyba nie przy takiej widowni:eviltong::evil_lol::eviltong: [/QUOTE] bo to wiesz jak nie wiesz :evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"]chłopom to różne kosmate myśli łażą po tych łepetynach :diabloti:[/COLOR] cze D-E :loveu: jak samopoczucie?
  12. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='ewa2909'] Ups wlazłam na obcy teren,ciekawe czy mnie przegonią:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] spoko loko :evil_lol: a teren nie obcy bo taki sam jak i Wasz ;)
  13. [quote name='Pegaza'] za to tera [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]durs by chciol:evil_lol: jak sie czasem m-a zwierzy co oni wyprawiają to legamy z smiechu potem hahah[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: T wraca - spindalam :evil_lol:
  14. jest piękny :loveu:
  15. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] oo to ja mam ciagle jakies punkty karne :evil_lol: [/QUOTE] ja same blokady :evil_lol:
  16. [quote name='Pegaza'] hm mojemu tacie to dopiero zaczelo odbijac..:diabloti: [/QUOTE] a za młodu był wiracha czy raczej se dozował po spokojnemu? :diabloti:
  17. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza'] Ciekawe czemu tak jest ze kazdy widzi to co chce:evil_lol: [/QUOTE] widzisz to na co zasłużysz :evil_lol:
  18. [quote name='Pegaza'] Ci faceci hihi wszyscy jak jeden mąz tacy sami...:evil_lol: [/QUOTE] dużo im nie trzeba - kawałek doopy się ukaże niechcący albo dziecko u babci na noc czy koleżanki i już pomysły wydziwiaste na całą noc :evil_lol:
  19. [quote name='Pegaza'] haha m-a mowi ze mam korzystac poki To dziala:evil_lol: [/QUOTE] jakbym T słyszała - póki możesz to bier :evil_lol:
  20. [quote name='Pegaza'] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]za to m-a juz snul pomysly:roll: hihi [/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] T też zawsze snuje plany i pomysły ale rzadko kiedy się realizują...wolę spontan :evil_lol:
  21. [quote name='ewa2909'] Ale Was pociesze z wiekiem przechodzi ([SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]wiem cioś o tym)[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] Jeny, to jeszcze troche mi chyba zostało... ile tak musi mieć by se przystopował? :evil_lol:
  22. [quote name='Pegaza'] heh ja tez :shake: ale chcialabym takiego poznac..:evil_lol: [/QUOTE] to szukaj jak igły w stogu siana :evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]Oni to zawsze i wszędzie maja ochotę, skubane typy![/SIZE][/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza'] aa czyli spontan:evil_lol: [/QUOTE] no raczej :evil_lol: [COLOR="PaleTurquoise"][SIZE="1"]jakoś tak nie wymyślata jestem, jak ma cos byc to zawsze wtedy kiedy ma się ochotę i kiedy się chce a nie planowane...[/SIZE][/COLOR]
  24. [quote name='Pegaza'] [COLOR=#afeeee][/COLOR] [COLOR=black]no Ewa nastepna twarda to ino jo tako mientka :roll:[/COLOR] Ewa sugerujesz ze Lesiu cos chce?>:diabloti: [/QUOTE] a jest taki co to nie chce? :diabloti: nie znam w każdym razie...
  25. [quote name='Pegaza'] Kasia to my dzis sa obie same hihi znaczy tylko z chlopami.. cos planujesz?:diabloti: [/QUOTE] planów ni mom, samo się wszystko wyklaruje :razz:
×
×
  • Create New...