-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='Pegaza'] ciekawe czemu Aga sie tak nie relaksuje:evil_lol: [/QUOTE] każdy mam swoją kolej :evil_lol: :evil_lol:
-
ale najlepsze obiady to takie na kajaka - idziesz na gotowca i zawsze smakuje :loveu: :evil_lol:
-
sobotnio wieczorny relaks :grins:
-
[quote name='Aga76'] Dario, poka trochę włochatych ktosiów [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/wavetowel2.gif[/IMG] [/QUOTE] tych co są w domu czy tych co wrócą dopiero z pracy albo już wrócili? :-o :evil_lol:
-
nie no, musiałam otworzyć drugiego :evil_lol:
-
pozdrawiamy juz prawie wiosennie, słonecznie prawie :lol: Oo, wujcia Hektorka by się obejrzało :loveu:
-
[quote name='Aga76'] Bez komentarza :cool1: [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz-2.jpg[/url] [/QUOTE] czemu nie owinięte wokół nóg TK??? :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia lubi spontany:evil_lol: nic nie planowane :shake: [/QUOTE] bo tak najlepiej! przynajmniej nikt potem nie zarzuci, że spier****** czyjś plan :evil_lol: albo nawet swój własny :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG] Bez planu a wyszło pięknie! [/QUOTE] sama z siebie jestem dumna! :evil_lol:
-
szkoda, byś Alutke pokazała... a jak tam szczyle? w nowych domach już? :loveu:
-
dobrze ze ja nie muszę patrzeć co z czym się je i jem wszystko ze wszystkim :evil_lol: gdzie żeś Anusiak teraz - w Wawie?
-
ja nie mogę oglądać tych kluskowych słodkości bo bym ino patrzyła się w te fotki i patrzyła i patrzyła i tak chciała je posciskać :loveu:
-
[quote name='Pegaza'] kto wstawia niebieskie okna:evil_lol: chyba w szpitalu..:evil_lol: ja bym na te ciemne postawila brazy..:loveu: [/QUOTE] jak szpitalne to turkusowe najlepiej :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Pange .. tą ściekową :cool1: [/QUOTE] fuu blee, nie lubiem pangi :shake:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia jak moglas:-o wynosil na sobie piekny zapaszek,dziewczyny na niego lecialy..:evil_lol: a teraz coo wszystko zniszczylas:evil_lol: [/QUOTE] taa, jemu to pasiło, a jak! gorzej z nami, nawet Łukaszek mówił do mnie [I]" Mama, hau hau jest beee! Fuj!"[/I] :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] :evil_lol: Aż tak źle ? :evil_lol: [/QUOTE] no nie pasi mi to, za blada jestem a kolor za ciemny :shake: może choć ten bronek osłodzi mi wieczór a jutro rano będziemy myśleć co dalej z tym fantem zrobić :evil_lol:
-
[quote name='Aga76'] To jeszcze, żeby była w kubeczku i będzie do pary ;) [/QUOTE] jaka para Aguś? to co mam na głowie to do niczego niepodobne jest :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] Kasia ja mam tez H na glowie.. ale chce jeszcze przeczekac do swiat..:p [/QUOTE] ale je tą H sama dzis doprawiłam :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Ide do lodówki .. chyba tez mam lody jakieś :loveu: [/QUOTE] a ja se bronka otworzyłam na poprawę humoru po caffe latte...:shake:
-
co za rybę jadłaś? ja zrobiłam mieloniaki, gdy już były gotowe to okazało się że nie mam kartofli ani w domu ani w piwnicy...z czystego lenistwa nie chciało mi się naginać do sklepu, obrałam te 2 co miałam i starczyło dla Łukaszka a dla nas zamówiłam pizzę! w ten sposób mam obiad na poniedziałek :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] zamiast nalesnikow wybralam pucharek lodow i kawe latte:eviltong: potem jeszcze do kolezanki na herbatke i ciasteczka przed chwilą wrocilam do domu..:p [/QUOTE] caffe latte to mam ponoć na głowie, od dziś - ch***** jak rzadko wyszedł :evil_lol: chiba w poniedziałek uderzę do fryzjera jakiegoś...:cool1:
-
ja bym brała jak najjaśniejszy by potem ten [COLOR="Magenta"]róź [/COLOR]go ładnie przykrył :loveu:
-
[quote name='Aga76'] Ciekawe czy jej się spodoba? [/QUOTE] będzie musiało skoro ma się taką gęstwinę pod nosem - nie będzie niestety innego wyjścia :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4'] 54 cm szerokości dokładnie :p [/QUOTE] to jak 3 moje :cool1:
-
Władka ma CAŁY las pod nosem więc zapewne wszytko poczuje i usłyszy :diabloti: