Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. cze Władysławo :loveu:
  2. [quote name='Pegaza'] No Kasia widocznie Tomek wie ze jakby nie zadzwonil to byscie nie gadali:evil_lol: Cie podziwiam bo ja tak nie umiem.. [/QUOTE] no, jakoś tak u nas jest, że to On pierwszy zawsze wychodzi ze zgodą... [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"]no bo też jak długo facet wytrzyma bez ten teges, co nie? :evil_lol:[/COLOR][/SIZE]
  3. [quote name='Pegaza'] A Lukaszek juz spi? bo moja dzis u kolezanki nocuje.. wzielo Was na dobre z aparatosem:p [/QUOTE] u babci dziś śpika :lol: noo...:loveu:
  4. ja zrobie allegro, tak jak innym bidom Agatki ale nie dam rady sama opłacić wszystkich aukcji aby były wyróżnione - [B]czy ktoś pomoże????[/B]
  5. [quote name='Pegaza'] Kasia masz wyczucie heheh ale u mnie za godzine sie to zmieni..:roll: [/QUOTE] u mnie też - TZ poszedł do kolegi, który kupił se właśnie nowy teleobiektyw do lustrzanki...a że jest to taki, za którym my patrzymy właśnie to poszedł go oblookać :p
  6. [quote name='Pegaza'] noo na sam koniec gotowania ja od czasu do czasu tez tak robie ale nie za duzo go daje... zupa ma wtedy innym smak, sprobuj moze tez bedzie smakowac..:p [/QUOTE] następnym razem tak spróbuję ;) na jutro mieloniaki robię, z buraczkami na zimno :loveu:
  7. [quote name='Pegaza'] Ty a Ty prorok czy co:cool1: [/QUOTE] bo ja też i to pewnie dlatego :p
  8. [quote name='Pegaza'] Twarda sztuka z Ciebie Kasia hihi ja nie umiem jeden na drugiego spojrzy i juz w smiech hihi albo jeden do drugiego dzwoni ze niby cos chce a za chwile ja czy m-a pyta gniewasz sie jeszcze..:evil_lol: [/QUOTE] te dzwonienia też są ale to TZ zawsze pierwszy a ja twarda i obrażona jestem wtedy zawsze!!! no chyba, że walnie do mnie jakims tekstem, że wybuchnę śmiechem to przechodzi mi ale tak to staram sie trzymać twardo w swoim obrażeniu :evil_lol:
  9. [quote name='Pegaza'] Kasia ja lubie tez z makaronem ale grube nitki musza byc.. innych nie zjem.. a z ryzem to tez... a robilas kiedys z koperkiem? [/QUOTE] z koperkiem nie...se go pokroić mam czy jak?
  10. D-E samaś w chałupie?:cool3:
  11. też macie problemy - lepiej mieć więcej jak mniej, serio :cool1: brakuje tu i ówdzie - źle! za dużo - też źle. nie dogodzisz :shake:
  12. cze Asik!!! zdjęcie super :loveu:
  13. [quote name='Pegaza'] Kasia wraca temat jedzenia ide sobie cos naszykowac na kolacje..:p a z ryzem mialas? [/QUOTE] ja jadłam kuraki pieczone/duszone z cebulką w koncentracie pomidorowym :loveu: z ryżem, a jak!!! pomidorówka to tylko z ryżem :lol:
  14. [quote name='Pegaza'] No Kasia jedno zapewne wstawanie o 4:30 lub 5:00 to zalezec bedzie gdzie mnie dadza..na miejscu czy dojezdzac.. i tego wstawania nie umie przezyc..:roll: [/QUOTE] dasz radę, kwestia przyzwyczajenia :lol:
  15. jak Kapryśnica się czuje? wszystko OK? :loveu: o, ja też mogę sie z tydzień nie odzywać do TZta...On zagaduje cos tam ale ja zawsze twarda jestem az mnie nie przeprośi tak na serio :p
  16. [quote name='Pegaza'] 26 to duzo.. a o ktorej wstajesz?[SIZE=1][COLOR=paleturquoise] a wychodzisz jeszcze rano z Fidlem? sniadanko mu szykujesz?[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]ja chyba bede musiala wstac bardzo wczesnie zeby sie wyrobic..:roll:[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] Do pracy mam na 7.30, wstaję o 5.50 i oczywiście wychodzę z Fidlakiem. Jeść mu nie daje bo jada tylko raz dziennie - jak wracam z pracy. Jest wtedy na tyle głodny, że zjada wszystko co mu przygotuję i nie ma wybrzydzania ;) D-E dasz radę - dla chcącego nic trudnego ewentualnie tylko trzeba będzie zmienić co niektóre przyzwyczajenia ;)
  17. jeny, kluski śląskie, sosy piszne i pomidorówki :loveu: mniam!!!! dziś miałam pomidorówkę właśnie :lol:
  18. [quote name='Ajula'] aż się boje pytać...... obydwa?? [/QUOTE] raczej nie - pytano o psa, nie psy :shake:
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    czyli każdy widzi to co ma widzieć...:diabloti: ja nie widzę avatara swojego wcale, wasze widzę ale zaś nie widzę swoich zdjęć wklejonych na wątek a na innych galeryjach widzę...:cool1: [B]Laurin[/B] dzis byliśmy na kontroli - jest już dobrze, nawet mogliśmy na krótki spacer wyjść :lol:
  20. Dostałam zapytanie z allegro o ewentualny transport do końskich - skierowałam tą osobę do Oli bo też i taki kontakt podałam w aukcji. Mam nadzieje ze się odezwie jeszcze...
  21. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Be, cze Sara :loveu: co się dzieje, że zdjęć nie widać? też tak macie? jakieś kwadraty tylko...:shake:
  22. [quote name='Pegaza'] [SIZE=1][COLOR=paleturquoise]nie chce zapeszyc ale bedzie praca..i sie boje jak bede funkcjonowac ja i moja rodzina..[/COLOR][/SIZE] [SIZE=1][COLOR=#afeeee]miala byc na miejscu teraz nie wiem czy nie bede dojezdzac.. a tego chce uniknac wiadomo szybciej w domu byc... [/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] [COLOR="Black"][COLOR="Black"][COLOR="PaleTurquoise"]wiadomo, na miejscu lepiej ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić ;) ja od 9 lat dojeżdżam do pracy dziennie po 26 km w jedną stronę i tak się do tego przyzwyczaiłam i tak wszystko ułożyłam, że daje radę... Ty masz o tyle dobrze, że córa jest już duża i nie musisz jej nigdzie prowadzić ani odbierać. Zobaczysz, wszystko się ułoży :lol:[/COLOR][/COLOR][/COLOR]
  23. [quote name='Pegaza'] Boje sie ze nie dam rady.... [/QUOTE] trza być twardym a nie mientkim :loveu: [SIZE="1"][COLOR="PaleTurquoise"] a skąd ten dół sie wziął tak w ogóle...?[/COLOR][/SIZE]
  24. ja jakos nigdy nie trafiam na te odcinki cześkowe, zawsze mi sie przypomni po...
×
×
  • Create New...