Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. jakie karty? pewnie dla Vipów jakieś, co nie? :cool1: [COLOR="PaleTurquoise"]alem nie w temacie...[/COLOR] :shake:
  2. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Ja co chwile muszę odpowiadać na pytania o ciążę Jessikową :diabloti: Dobrze, że mi Atka dziś pomaga :loveu: :evil_lol: [/QUOTE] ha ha, zauważyłam:evil_lol: :evil_lol:
  3. [quote name='tigrunia'] No jak brałam obściślaki to mi guziki odpadały :cool1: :evil_lol: [/QUOTE] to po coś je zapinała w sklepie? trza było godzine pochodzić i dopiero potem zapiać :evil_lol:
  4. [quote name='tigrunia'] No tak jakoś .. fajne sobie ostatnio kupiłam w New Yorker'ze no i doopa .. troch ponosiłam i się okazało, że są za duże :cool1: [/QUOTE] bo dżinsy to trza takie obściślaki brać, one w trakcie chodzenia sie rozciągają...
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Zara Ci tam coś naskrobie :cool3: [/QUOTE] mam ;) [quote name='Pegaza'] hehe Be jaka posluszna:evil_lol: [/QUOTE] wytresowana :evil_lol:
  6. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] O jeny Kasia - Aniele :loveu: :evil_lol: Dawaj ile wlezie :loveu: Jak masz jakieś fajne wnętrza takie właśnie fioletowe, lub beżowo/czekoladowe to dawaj śmiało :loveu: [/QUOTE] przypomnij mi jeszcze raz Twój adres na PW, ok? po niedzieli cos Ci wyślę. [quote name='laurin'] trzeba grać w tego totka:roll: tylko czemu nie mogę nawet trójki trafić:shake:[/QUOTE] ja to jeszcze dwójki nigdy nie miałam :shake: ba, nawet zeta nigdzie w żadnej zdrapce nigdy nie wygrałam... [quote name='Pegaza'] Cze Kasia:loveu: jak tu dzis remontowo:evil_lol: ja jutro bede miec nowe mebelki:multi:[/QUOTE] cze D-E :loveu: jutro jedziemy wpłacić zaliczkę za wykładzinę i 2 tydnie musimy czekać...w między czasie pomalujemy ściany i sufit, zamontuje se karnisza i kupie firankę albo zasłonę jakąś :lol:
  7. [quote name='tigrunia'] Fajnie masz.. ja buty już zakupiłam ino mi spodni brak ale strasznie nie lubię kupować dżinsów :cool1: Nie wiem jakoś tak ciężko mi coś dobrać fajnego :roll: [/QUOTE] Be no co Ty gadasz! Ty nie potrafisz sobie dżinsów dobrać? ja to nawet bez przymierzania jedne Wranglery kupiłam - i strzał w 10 był! najlepsze i najwygodniejsze są teraz :loveu: :evil_lol: [quote name='laurin'] ja też chcę na zakupy:multi: ale na razie to się nie mogę patrzeć na siebie w lustrze przymierzalni:-(:angryy: nic mi się teraz na mnie nie podoba... zwłaszcza spodnie:shake::angryy: [/QUOTE] ha ha, jeszcze troszke i wszystko wróci do normy ;)
  8. cze Asik :loveu: gdzie żeś jak Cie nie ma...?
  9. czekamy na wieści i trzymamy kciuki za psiaka!
  10. Kasiasta gdzie się podziewasz? co u Was? :loveu:
  11. i nadszedł ten dzień, kiedy maluchy Cie opuszczają... oby tylko miały dobrze w sowich nowych domkach :loveu:
  12. podaj konto to przeleję grosika na jedzonko dla nich... a co dalej? jak je zabrać? gdzie upchać?
  13. aleś Kobieto zarobiona jest :loveu: :evil_lol:
  14. dziecko zdecydowanie lepiej wygląda po wstaniu :evil_lol: a kto będzie przymierzał te suknie? Ty? :cool3: jutro jadę na zakupy szmaticzkowe!!! buty se kupie, dżinsy jakieś i pewnie cos jeszcze :loveu:
  15. Marlena ile ma psiaków obecnie u siebie szukajacych domów?
  16. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] Kaśka na necie też przeglądałaś ? Daj no linka jakiegoś :loveu: [/QUOTE] no właśnie wszystko w gazetach było albo katalogach firm produkujących farby... ale słuchaj - ja mam dostęp do gazet znaczy się zwrotów gazet - chcesz to prześlę Ci te które mogę i które dotyczą remontów i urządzania ;) [B]Atka[/B], ja ja Wam zazdroszczę tego że mieszkacie lub będziecie mieszkać we własnym, domku :loveu: to mojke marzenie od zawsze, moze kiedys sie spełni...moze kiedyś trafię kumulacje w Dużym Lotku :evil_lol:
  17. [quote name='tigrunia'] Ale pogoda pikna :loveu: Zara ide jakieś okno umyć następne :evil_lol: [/QUOTE] to prawie jak ja - mi zostało jeszcze to balkonowe a zaczęłam myć jakieś dwa tydnie temu... ale do Świąt mam nadzieje skończę...:evil_lol:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [B]Be[/B] ja chyba ze sto gazet i wzorów przejrzałam z fioletowymi/śliwkowymi kolorami w pokojach i zachorowałam :loveu: sypialnia będzie przeważała w różu i bieli ale pokój gościnny na pewno sobie zrobie w fiolecie - widziałam taki sliczny fioletowy narożnik, ach :loveu:
  19. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='laurin'] jaką jaką:cool3: nooo i też pasowało by ściany pomalować:roll: [/QUOTE] dywan będzie z duuuugim włochalem, kolor to taka ciemna bardzo śliwka z jasnymi pojedyńczymi włosami... jak znajdę dokłądną nazwę tej wykładizny to podam. ściany będą różowe, taki brudny róż wybrałam :loveu:
  20. tyz mam dzis pierogasy, szkolne na dodatek :shake: ciasta 90%, farszu 10%...
  21. nie widzę zdjęciów...w chałupie se obejrzę. a ja na długi majowy weekend jadę do Żywca na degustację [I]Żywca[/I] i nie tylko :loveu: aparatosa wezmę oczywiscie bo pokój mamy wynajety gdzieś nad samym jeziorkiem więc moze uda mi sie porobić jakieś fajne zdjecia :lol:
  22. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='PositiveThought'] Świetne fotki, wszystkiego nie nadrobiłam, ale te, które udało mi się obejrzeć... Ah, cudo :loveu: Bardzo fajnie wam się pracuje, Tobie i Nikosiowi :loveu: Co do szczeniorów - strasznie fajne, takie owczarkowe, na pewno znajdą szybko domek. [/QUOTE] no coraz lepiej ;) te szczeniory są boskie :loveu: nie mogę sie na nie napatrzeć!!! i cze tak w ogóle :loveu: [quote name='laurin'] Dzień dobry:loveu: kiedy jedziesz po nowe mebelki:cool3: [/QUOTE] cze :loveu: pod koniec kwietnia gdzieś tak, wpierw ściany malujemy w ten weekend i na wykładzinę muszę czekać 2 tydnie bo na zamówienie se kupiłam taką...:lol:
  23. przelotem sie witamy i pozdrawiamy :loveu:
  24. chłopaki "dołożone" do aukcji! [B][url=http://www.allegro.pl/item600921062_szczeniaki_psy_i_suczki_pregowane_6_cudakow.html]SZCZENIAKI psy i suczki, pręgowane - 6 CUDAKÓW!! (600921062) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
×
×
  • Create New...