Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Wyróżniona aukcja Tosi: [B][url=http://www.allegro.pl/item575539668_tosia_mix_sznaucera_2_lata_lagodna_i_piekna.html]TOSIA, mix SZNAUCERA, 2 lata. Łagodna i piękna! (575539668) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] i aukcja Perły: [B][url=http://www.allegro.pl/item575569755_mloda_czarna_mala_perla_zywe_psie_srebro.html]Młoda czarna mała PERŁA, żywe psie SREBRO!!! (575569755) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B] skorzystałam z tekstu z innych ogłoszeń, mam nadzieje że nie jest to jakis problem :oops:
  2. matko, jakie one wciśnięte w tą ścianę :-( suczkę by trza było wysterylizować też...
  3. Ewidentnie ktos zawinił, to wiemy wszyscy ale nikt tu nie oskarża o to Marleny bo gdyby nie ona to psiak pewnie już dawno by nie żył. Szukała pomocy, prosiła o nia, założyła wątek, karmiła psa - szkoda tylko, że pomoc o którą prosiła była moze zbyt mała a może nieskuteczna? W kazdym razie nie była taka jaką oczekiwał pies. A wystarczyła jedna skuteczna akcja i psiak bezpieczny.
  4. Z całych sił trzymam kciuki aby ten biedny psiak doznał jeszcze w swym życiu lepszych chwil i poczuł co to znaczy byc kochanym!!! Czy ktos jeszcze moze wspomóc Emira i Loganka finasowo???
  5. co to za rudy duzy kulejacy pies? on zyje na ulicy? :-(
  6. w jaki sposób udało się złapać Logana? dzis przelewam na konto Emira 50 zł dla psiaka.
  7. Czy już cos wiadomo? Na którą godzine jest planowana akcja?
  8. Aniu imiona super! :loveu: szczylki jeszcze lepsze i słodsze!!!! i Fastusia kochana [IMG]http://yelims1.free.fr/Amour/Amour79.gif[/IMG]
  9. dobry ślązaczki :loveu: super, że udało się bez dojazdów załatwić pracę! będziesz miała czas pracy zmianowy? Soma fajnie wygląda przy Małej :loveu: taka obrończyni!!!!! [COLOR="LightBlue"]czytam, że macie na polach fajnego rozrywkowego pana który pokazuje sie wiosną i latem...też takiego jednego mamy w parku naszym, co roku tam wraca :evil_lol:[/COLOR]
  10. Wyróżnione allegro Fokusa: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=573452880]Młody 1,5 rocz FOKUS. Stróż i opiekun, łagodny (573452880) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  11. Jak tylko psiak zostanie złapany przeleję na konto Emira grosiki dla Loganka, tak jak obiecałam wcześniej. [SIZE="3"]Kto jeszcze moze wspomóc?[/SIZE]
  12. cisza tu u nich straszna...:-(
  13. Ja również wspomogę grosikiem, mogę tez zrobić mu potem ogłoszenia, allegro... Marlena czekamy na wieści co sie dowiedziałaś, czy przyjma go i ile to wyniesie!!!
  14. [quote name='emilia2280'] Napisalam tez do Kasi z prosbá o wyróznione allegra. Jesli sié zgodzi, napisze tu na wátku. [/QUOTE] Dostałam PW - zrobie im wyróżnione aukcje :lol: Ma sie rozumieć że dla kazdej osobna aukcja? Na której stronie wątku są teksty? I na kogo namiary podać?
  15. [quote name='Marlena:)'] Kasiu,ale jak mu pomóc... zabrać do weta a potem wypuścić? Wtedy sie przeniesie w inne miejsce,ucieknie..jak wtedy podać mu leki? [/QUOTE] Ale tu właśnie wet jest potrzebny! Choćby nawet po to aby ściagnąć mu tą obrożę - z nią wrośniętą długo nie pożyje :shake:
  16. Na leczenie na pewno sie zbierze pieniążki, przecież juz nie raz się tak robiło - a sprawa bud, pamiętasz? Wiele osób wtedy pomogło ;) Ja tylko zapytałam - z racji odległosci sama nie pomogę...a szkoda psa bo piękny jest i widać, że strasznie cierpi. [B]Marlena nie poddawaj się tylko próbuj , w Tobie największa nadzieja![/B]
  17. Jesli ten smród jest tak wyczuwalny to ta szyja musi naprawdę kiepsko wyglądać a jego to musi okropnie boleć! :shake: Czy nie ma KOMPLETNIE NIKOGO kto mógłby Ci pomóc? Ja nie mówie o umieszczeniu go od razu u Ciebie ale o jego szyi! [B]O opatrzeniu, wyczyszczeniu i leczeniu.[/B] I poroponuję zmienić tytuł z prośbą o pomoc.
  18. Aukcja Psoty: [B][url=http://www.allegro.pl/item571420310_mloda_jamnikowata_czarna_psotka_szuka_domu.html]Młoda JAMNIKOWATA czarna PSOTKA szuka domu! (571420310) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  19. jeny, to Wy se syskie zostawiacie? :loveu: :-o
  20. [quote name='tigrunia'] No i z szerokością mam też problem. Karnisze mam dwa po 200 cm a makarony są 90, 150 lub 200 cm.. a chciałabym dwa po 100 najlepiej na jeden karnisz :roll:[/QUOTE] bier 2 po 150 - lepiej wyglądają troszku zmarszczone niż takie na styk ;)
  21. [quote name='Pegaza'] zazdroscisz im w tym raju lezec czy obok raju?:evil_lol: [/QUOTE] a co jest tym rajem? - TK, nogi TK czy może coś inszgo...? :razz: :evil_lol:
  22. [quote name='tigrunia'] Nie wybrzydzaj no :mad: [/QUOTE] nie wybrzydzam - zjem sysko gdzie jest piszne miencho :loveu:
  23. [quote name='Pegaza'] no z polewa :evil_lol: [/QUOTE] jaką? :razz:
  24. [quote name='Aga76'] To ja bym wybrała z bogatego menu Darii pieczarki w sosie :loveu: [/QUOTE] a ja sysko oprócz pierogów na słodko :loveu: uwielbiam kotlety!!!!
×
×
  • Create New...