Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='tigrunia'] A skąd Ty takie fajne znalazłaś ? [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3580.jpg[/url] :loveu: [/QUOTE] w Krapkowicach takie se spacerują...:loveu: i nawet Puma grasująca im nie groźna :evil_lol: [quote name='laurin'] ale fajne zdjęcie [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3647.jpg[/url] sama robiłaś:razz:??? [/QUOTE] no niestety, te robił TZ...;)
  2. [quote name='Marlena:)'] Już wszystko wiemy :roll: uff,na szczęście :razz:... [/QUOTE] ....jakie szczęście? złapany? bo chyba to było by dla Niego szczęściem!
  3. [quote name='Agata69'] Wiadomość z ostatniej chwili: piesek 2 tez jedzie do domku w Niemczech. Czyli zostają: [B]suczki:[/B] 1, 2, 3, 5 [B]pieski:[/B] 1, 3 [/QUOTE] Agatko, skoro zostaja tylko 2 psiaki to ja je wrzucę do dziewczyn, co? ino że [B]Florentynka[/B] przelała mi na 2 aukcję dla maluchów...co mam zrobić? pieniążki na drugą aukcje przeznaczymy dla innego psiaka czy jak? [B]decydujcie![/B]
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    i jeszcze mam takie cuś...:loveu: może ktoś się skusi... [B][url=http://www.allegro.pl/item600921062_szczeniak_suczki_4_puchate_mieciutkie_cuda.html]SZCZENIAK suczki, 4 puchate mięciutkie CUDA!!! (600921062) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  5. Kasia

    Galeria Fidlastego

    nie mam Fidlaka ale mam inne futrzaki :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3580.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3605.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3647.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3658.jpg[/IMG]
  6. Na pierwszy rzut poszły suczki: [B][url=http://www.allegro.pl/item600921062_szczeniak_suczki_4_puchate_mieciutkie_cuda.html]SZCZENIAK suczki, 4 puchate mięciutkie CUDA!!! (600921062) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Jutro będą psiaki ;)
  7. pogubiłam się :mdleje: pomóżcie! piesek 4 i 5 zarezerwowany. a który ma domek? bo rozumiem, że aukcje mają być dla 7 maluchów...:roll:
  8. a czemu tu taka cisza? skoro psiak jest w takim okropnym stanie to chyba pomoc jest potrzebna, prawda? czy moze już nie?
  9. Kasia

    Galeria Fidlastego

    no cześć Wam słonecznie :loveu:
  10. zabrać psa i tyle! nawet do schronu bo tam przynajmniej bita nie będzie! a ta Iza to też chyba jakaś nie ten teges skoro tu prosi o pomoc dla psa a sama go leje bo prosi o głaskanie :angryy:
  11. dziś zrobię szczeniakom allegro - więcej aukcji większe szanse na znalezienie domku. [B]Agatko, czy te "zarezerwowane" też ogłaszać czy już nie?[/B]
  12. [quote name='Marlena:)'] Miejmy nadzieję,że dzisiaj.:roll: [/QUOTE] nie ma wieści to znaczy, że psiak nie złapany? czy może nie próbowano?
  13. Cze chorowitku :loveu: słonko od dziś ma świecić dużo i mocno więc pewnie i choróbska i złe samopoczucia znikną ;)
  14. cze D-E :loveu: u mnie dzis mieloniaki i pierogi ruskie, które sama kleiłam i które wcale a wcale nie przypominają wyglądem pierogów ino jakieś księżyce - zaobaczymy czy chociaż w smaku są takie jak byc powinny :evil_lol:
  15. takie "niezdrowe" żercie jest najlepsze - ja w sobotę stołowałam się w KFC a w niedzielę w McDonald's :loveu: i nic więcej mi nie trzeba było do szczęścia :evil_lol:
  16. Trzymam kciuki za Szoka i za tego drugiego tez aby ostatecznie nie został u tych "kochających" ludzi!!!!
  17. Sara dobrze gada, zabieraj wyleczone doopsko i na dwór zdjęcia gamoniom robić :loveu:
  18. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] O patrz ja też rzadziej na dogo a mnie juz nie wymienila, patrz no :mad: :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Sara_i_Aris'] A mnie nie? :-( Mi wszystkich brakuje - Kamilki i Dagi też :-( [/QUOTE] No Was też przecie :loveu: ino, że Wy to jeszcze tu zagladacie a one to juz wcale prawie... :shake: nie wiem co jest z tymi zdjeciami bo ja też widzę tylko jednego Fidlaka i kwiatka... zawsze wklejałam z fotosika ale jak zmienili tam i teraz wklejają sie zdjecia tylko w rozmiarze 500x500 to przeszłam na tego photobucketa a tu znowuż nie widać wcale zdjeć :roll:
  19. będziesz potem sprawdzać jak psiaki trafiły? czy mają odpowiednie warunki? mozna w ogóle tak robić?
  20. Madźka aż tak zarobiona jesteś??? :cool1:
  21. jak ten czas szybko zleciał... czy wszystkie już "zaklepane"?
  22. skoro o jedzeniu to powiem Wam co pisznego dzis jadłam - schaboszczaki opruszyłam ziołami i papryką słodką, na każdego kotleciora położyłam podsmażone pieczarki z cebulką, posypałam startym żółtym serem i wszystko zapiekłam w piekarniku przykryte folia aluminiową! mówię Wam, to było ekstra! :loveu:
×
×
  • Create New...