-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='tigrunia'] A skąd Ty takie fajne znalazłaś ? [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3580.jpg[/url] :loveu: [/QUOTE] w Krapkowicach takie se spacerują...:loveu: i nawet Puma grasująca im nie groźna :evil_lol: [quote name='laurin'] ale fajne zdjęcie [url]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3647.jpg[/url] sama robiłaś:razz:??? [/QUOTE] no niestety, te robił TZ...;)
-
[quote name='Agata69'] Wiadomość z ostatniej chwili: piesek 2 tez jedzie do domku w Niemczech. Czyli zostają: [B]suczki:[/B] 1, 2, 3, 5 [B]pieski:[/B] 1, 3 [/QUOTE] Agatko, skoro zostaja tylko 2 psiaki to ja je wrzucę do dziewczyn, co? ino że [B]Florentynka[/B] przelała mi na 2 aukcję dla maluchów...co mam zrobić? pieniążki na drugą aukcje przeznaczymy dla innego psiaka czy jak? [B]decydujcie![/B]
-
i jeszcze mam takie cuś...:loveu: może ktoś się skusi... [B][url=http://www.allegro.pl/item600921062_szczeniak_suczki_4_puchate_mieciutkie_cuda.html]SZCZENIAK suczki, 4 puchate mięciutkie CUDA!!! (600921062) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
-
nie mam Fidlaka ale mam inne futrzaki :loveu: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3580.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3605.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3647.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3658.jpg[/IMG]
-
no cześć Wam słonecznie :loveu:
-
Sunia Koko jest u niebezpiecznego faceta - W NOWYM DOMKU!!
Kasia replied to Doda_'s topic in Już w nowym domu
zabrać psa i tyle! nawet do schronu bo tam przynajmniej bita nie będzie! a ta Iza to też chyba jakaś nie ten teges skoro tu prosi o pomoc dla psa a sama go leje bo prosi o głaskanie :angryy: -
Cze chorowitku :loveu: słonko od dziś ma świecić dużo i mocno więc pewnie i choróbska i złe samopoczucia znikną ;)
-
cze D-E :loveu: u mnie dzis mieloniaki i pierogi ruskie, które sama kleiłam i które wcale a wcale nie przypominają wyglądem pierogów ino jakieś księżyce - zaobaczymy czy chociaż w smaku są takie jak byc powinny :evil_lol:
-
takie "niezdrowe" żercie jest najlepsze - ja w sobotę stołowałam się w KFC a w niedzielę w McDonald's :loveu: i nic więcej mi nie trzeba było do szczęścia :evil_lol:
-
Trzymam kciuki za Szoka i za tego drugiego tez aby ostatecznie nie został u tych "kochających" ludzi!!!!
-
Sara dobrze gada, zabieraj wyleczone doopsko i na dwór zdjęcia gamoniom robić :loveu:
-
[quote name='Mała Rita'] O patrz ja też rzadziej na dogo a mnie juz nie wymienila, patrz no :mad: :evil_lol: [/QUOTE] [quote name='Sara_i_Aris'] A mnie nie? :-( Mi wszystkich brakuje - Kamilki i Dagi też :-( [/QUOTE] No Was też przecie :loveu: ino, że Wy to jeszcze tu zagladacie a one to juz wcale prawie... :shake: nie wiem co jest z tymi zdjeciami bo ja też widzę tylko jednego Fidlaka i kwiatka... zawsze wklejałam z fotosika ale jak zmienili tam i teraz wklejają sie zdjecia tylko w rozmiarze 500x500 to przeszłam na tego photobucketa a tu znowuż nie widać wcale zdjeć :roll:
-
będziesz potem sprawdzać jak psiaki trafiły? czy mają odpowiednie warunki? mozna w ogóle tak robić?
-
Madźka aż tak zarobiona jesteś??? :cool1:
-
jak ten czas szybko zleciał... czy wszystkie już "zaklepane"?
-
skoro o jedzeniu to powiem Wam co pisznego dzis jadłam - schaboszczaki opruszyłam ziołami i papryką słodką, na każdego kotleciora położyłam podsmażone pieczarki z cebulką, posypałam startym żółtym serem i wszystko zapiekłam w piekarniku przykryte folia aluminiową! mówię Wam, to było ekstra! :loveu: