Jump to content
Dogomania

Kasia

Members
  • Posts

    18616
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia

  1. cze Gamonie :loveu: widzę, że Ty tak często bywasz w swojej galerii jak ja w swojej ;) co u Was?
  2. cze Asik :loveu: gdzie się podziewacie? Arnold wrócił na "stare śmieci"? :p
  3. cze Kasieńko :loveu: przynajmniej wesoło macie i nikt sie nudzi :evil_lol:
  4. Kasia

    Galeria Fidlastego

    cze Wam! wczoraj Fidlak miał być ścinany, ale przełożyliśmy na przyszłą sobotę bo babce pies się pochorował (załatwiał się krwią), okazało się że to wirus jakiś wstrętny no i bałam się aby Fidlasty niczego nie załapał... ale dzis go wykąpię bo capi okrutnie :shake:
  5. czołem :p ściągnęłam se pierwszy sezon Criminal Minds, zabieram się zaraz za oglądanie :loveu:
  6. niezły bajer z ta podłogą :lol: fajnie wygląda, tak inaczej ;)
  7. [CENTER][SIZE="3"]Wszystkiego NAJ NAJ NAJ![/SIZE][/CENTER] :loveu:
  8. czołem D-E :loveu:
  9. [SIZE="3"][CENTER]Sto Lat Baffi :loveu:[/CENTER][/SIZE] Beatrycze jakie plany na dzis wieczór?
  10. bo Aga to taka tajemnicza jest... no ja tez czekam!!! to co? życzenia i impreza? :loveu:
  11. jak one się pięknie prezentują w tej cudnej pościeli :loveu: cze Agula :lol:
  12. cze Beatrycze :loveu: jak Jessinka sie miewa? odczuwa juz coś czy za wcześnie jeszcze? no i gratulejszyn podwyżki :grins:
  13. cze D-E :loveu: leżą jak odbite w lustrze :p jak w pracy? moze byc?
  14. był tam ktoś zobaczyć? co z tymi szczeniakami...? :cool1:
  15. na pewno kciuki będą trzymane, oni muszą być razem :loveu:
  16. właśnie miałam pytać co z ich aukcją....ale tak jak piszecie, poczekamy a jeśli zajdzie taka potrzeba to "wyrzucę" Sare i zostawie na allego tylko Oskarka. Saruniu, tak sie cieszę że znalazłaś ten cudowny domek tak szybciutko :loveu: Wszystkiego najlepszego tobie i twojej nowej rodzince!!!
  17. [quote name='emilia2280'] Kasiu, to moze té trwajácá aukcjé podmien na innego psa w potrzebie, sama wiesz, który potrzebuje. Moze oglaszasz psy bez wyróznien i mozesz wybrac któregos z nich. [/QUOTE] No dobra, podmienie jakiegoś a co z tą drugą aukcją Perły, którą opłaciłaś? Masz jakiegos psa dla którego chciałabyś wystawić?
  18. Skoro [B]Perełka[/B] ma już domek to co robić z jej aukcja na allegro? Emilka opłaciła opłaciła jej 2 aukcje więc moze macie jakiegoś innego psa, którego mogłabym podmienić? Te domki dla Perełki i klonów Perełki to z allegro czy innego ogłoszenia? Perła: [B][url]http://www.allegro.pl/item575569755_mloda_czarna_mala_perla_zywe_psie_srebro.html[/url][/B] Toska: [B][url]http://www.allegro.pl/item575539668_tosia_mix_sznaucera_2_lata_lagodna_i_piekna.html[/url][/B]
  19. Ja dopiero w piątek będę sie cieszyć tak naprawdę i tak na całego, a teraz trzymam kciuki za Sarę aby wszystko poszło dobrze i ten domek był tym ostatnim i jedynym! :lol: Normalnie to będzie cud jak oboje znajdą ten sam domek - a dla mnie ogromna radość że ogłoszenie pomogło. Ajula dzięki za pomoc finansową :loveu:
  20. Wyróżniona aukcja Oskarka i Sary: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=586104032]Kudłatka i mix ON-rozdzielone rodzeństwo. POMÓZ (586104032) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki!!!!
  21. dzis będzie allegro...
  22. Coraz to piękniejsze i słodsze :loveu: A rosną jak na drożdżach!!!! A jak Fasti się miewa? :loveu:
  23. Kasia

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Mała Rita'] fajny taki zaroslak :loveu: [/QUOTE] troche kołtunów mu sie nazbierało, muszę mu to wycinać albo wyczesać jak się da dzisiaj...:cool1: [quote name='madziasto4'] Nooo, nowym sprzęciorem fotki! Super! :loveu: [/QUOTE] no, pierwsze zdjęcia Nikorrem :loveu: jeszcze takie nie do końca super ;)
  24. Oto wyróżniona aukcja Mony: [B][url=http://www.allegro.pl/item582977077_wielkie_oczy_cudne_uszy_to_mona_suczka_1_5_rok.html]Wielkie OCZY, cudne USZY - to MONA, suczka 1,5 rok (582977077) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki aby przysniosła jej szczęście...:lol:
  25. cze Agniecha :lol: fajne pościele :loveu: ta kora to taka grubsza jest? nie prześwituje?
×
×
  • Create New...