-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
cze Gamonie :loveu: widzę, że Ty tak często bywasz w swojej galerii jak ja w swojej ;) co u Was?
-
cze Asik :loveu: gdzie się podziewacie? Arnold wrócił na "stare śmieci"? :p
-
cze Kasieńko :loveu: przynajmniej wesoło macie i nikt sie nudzi :evil_lol:
-
cze Wam! wczoraj Fidlak miał być ścinany, ale przełożyliśmy na przyszłą sobotę bo babce pies się pochorował (załatwiał się krwią), okazało się że to wirus jakiś wstrętny no i bałam się aby Fidlasty niczego nie załapał... ale dzis go wykąpię bo capi okrutnie :shake:
-
czołem :p ściągnęłam se pierwszy sezon Criminal Minds, zabieram się zaraz za oglądanie :loveu:
-
niezły bajer z ta podłogą :lol: fajnie wygląda, tak inaczej ;)
-
[CENTER][SIZE="3"]Wszystkiego NAJ NAJ NAJ![/SIZE][/CENTER] :loveu:
-
czołem D-E :loveu:
-
[SIZE="3"][CENTER]Sto Lat Baffi :loveu:[/CENTER][/SIZE] Beatrycze jakie plany na dzis wieczór?
-
bo Aga to taka tajemnicza jest... no ja tez czekam!!! to co? życzenia i impreza? :loveu:
-
jak one się pięknie prezentują w tej cudnej pościeli :loveu: cze Agula :lol:
-
cze Beatrycze :loveu: jak Jessinka sie miewa? odczuwa juz coś czy za wcześnie jeszcze? no i gratulejszyn podwyżki :grins:
-
cze D-E :loveu: leżą jak odbite w lustrze :p jak w pracy? moze byc?
-
SOSNOWIEC-szczeniak błąka na Porąbce, blagam o pomoc!
Kasia replied to fizia's topic in Już w nowym domu
był tam ktoś zobaczyć? co z tymi szczeniakami...? :cool1: -
na pewno kciuki będą trzymane, oni muszą być razem :loveu:
-
właśnie miałam pytać co z ich aukcją....ale tak jak piszecie, poczekamy a jeśli zajdzie taka potrzeba to "wyrzucę" Sare i zostawie na allego tylko Oskarka. Saruniu, tak sie cieszę że znalazłaś ten cudowny domek tak szybciutko :loveu: Wszystkiego najlepszego tobie i twojej nowej rodzince!!!
-
[quote name='emilia2280'] Kasiu, to moze té trwajácá aukcjé podmien na innego psa w potrzebie, sama wiesz, który potrzebuje. Moze oglaszasz psy bez wyróznien i mozesz wybrac któregos z nich. [/QUOTE] No dobra, podmienie jakiegoś a co z tą drugą aukcją Perły, którą opłaciłaś? Masz jakiegos psa dla którego chciałabyś wystawić?
-
Skoro [B]Perełka[/B] ma już domek to co robić z jej aukcja na allegro? Emilka opłaciła opłaciła jej 2 aukcje więc moze macie jakiegoś innego psa, którego mogłabym podmienić? Te domki dla Perełki i klonów Perełki to z allegro czy innego ogłoszenia? Perła: [B][url]http://www.allegro.pl/item575569755_mloda_czarna_mala_perla_zywe_psie_srebro.html[/url][/B] Toska: [B][url]http://www.allegro.pl/item575539668_tosia_mix_sznaucera_2_lata_lagodna_i_piekna.html[/url][/B]
-
Ja dopiero w piątek będę sie cieszyć tak naprawdę i tak na całego, a teraz trzymam kciuki za Sarę aby wszystko poszło dobrze i ten domek był tym ostatnim i jedynym! :lol: Normalnie to będzie cud jak oboje znajdą ten sam domek - a dla mnie ogromna radość że ogłoszenie pomogło. Ajula dzięki za pomoc finansową :loveu:
-
Wyróżniona aukcja Oskarka i Sary: [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=586104032]Kudłatka i mix ON-rozdzielone rodzeństwo. POMÓZ (586104032) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki!!!!
-
dzis będzie allegro...
-
Coraz to piękniejsze i słodsze :loveu: A rosną jak na drożdżach!!!! A jak Fasti się miewa? :loveu:
-
[quote name='Mała Rita'] fajny taki zaroslak :loveu: [/QUOTE] troche kołtunów mu sie nazbierało, muszę mu to wycinać albo wyczesać jak się da dzisiaj...:cool1: [quote name='madziasto4'] Nooo, nowym sprzęciorem fotki! Super! :loveu: [/QUOTE] no, pierwsze zdjęcia Nikorrem :loveu: jeszcze takie nie do końca super ;)
-
Mona pojechała do domku. Teraz będzie kochać ją Kasia i Tomek. Amen
Kasia replied to Agata69's topic in Już w nowym domu
Oto wyróżniona aukcja Mony: [B][url=http://www.allegro.pl/item582977077_wielkie_oczy_cudne_uszy_to_mona_suczka_1_5_rok.html]Wielkie OCZY, cudne USZY - to MONA, suczka 1,5 rok (582977077) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B] Trzymam kciuki aby przysniosła jej szczęście...:lol: -
cze Agniecha :lol: fajne pościele :loveu: ta kora to taka grubsza jest? nie prześwituje?