-
Posts
18616 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasia
-
[quote name='madziasto4'] Cześć Fidlasta, jak się plecaczek foto sprawuje? :p [/QUOTE] cze Gamoniu :loveu: he he, se wylukałaś na allegro :p dobrze, nawet bardzo ;) [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_1.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_2.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_3.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_4.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn_5.jpg[/IMG]
-
cze Gamońce :loveu: przyszłam się pochwalić do Cię swoim nowym zakupem - Nikkor 70-300 VR f/4.5-5.6 :grins:
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Fidlasta tera no to mamy 6+Alka i wujkowy jeden. [/QUOTE] zamieszkałabym se tam z Wami syskimi :loveu:
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
Kilka osób deklarowało tu na watku pomoc grosikową, moze odezwa sie jeszcze i wspomogą Loganka! :modla: -
Mój T twierdzi, że z Villasową sie nie ożenił a pewnie tak by było gdyby zgodził się na więcej psów niż jeden :evil_lol: I nic go na razie nie przekonuje...
-
[quote name='tigrunia'] Powiedz , że Fidlak jest samotny :-( Nie podziała ? :evil_lol: [/QUOTE] nie :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Ja nie słyszałam żadnej opinii od kogoś kto widział :roll: [/QUOTE] ja poczytałam na Onecie se, o tu: [B][URL="http://film.onet.pl/0,0,1928902,wiadomosci.html"]KLIK[/URL][/B]
-
[quote name='tigrunia'] Może mu kolegi potrzeba ? Drugiego psiaka w domku? :loveu: [/QUOTE] gdyby to tylko ode mnie zależało to wiesz sama jak by było :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Fidlasta to ma fajnie, se może jeść co chce i ile chce, a i tak linię trzyma...[/QUOTE] [quote name='Anusia & Alutka'] No, Fidlasta tak i to jeszcze po dziecku... [/QUOTE] Fidlasta to wcale nie ma tak fajnie - cienka jest jak witka wierzbowa, o! :shake: Co z tego, że mogę jeść co chcę, kiedy chcę i ile chcę jak ja bym kciała przytyć se troszku tak :placz: Nawet pączki i oponki codzienne nie pomagają... cze Anusiak tak w ogóle, no nie :loveu: to ile sztuków teraz piesów macie na stanie? :cool1:
-
cze Asik :loveu: dzie Ty? dzie fotki? dzie piesy?
-
cze Anusiak :loveu: Fidlasty sie starzeje chyba, nie przypomina juz tego psa jakim był 2 lata temu jeszcze...:shake:
-
[quote name='tigrunia'] Kochaj i Tańcz zazdraszczam :loveu: Koniecznie muszę zobaczyć ten film !! :loveu: [/QUOTE] opinie są różne a przewaga tych negatywnych...:roll:
-
słodziaki nieziemskie :loveu: Aniu na pewno będzie bardzo ciężko Wam sie rozstać...ja chyba nie potrafiłabym, serce by mi pękało gdybym musiała je oddać:oops:
-
przyjemnego wypoczynku Aguś :loveu:
-
[quote name='tigrunia'] Może ma to samo co Soma ? :diabloti: :evil_lol: [/QUOTE] nie wykluczam tej przypadłości :evil_lol:
-
[quote name='Kasia'] to jutro dżampreza się szykuje, tak? :razz: ja jutro jadę na [I]Kochaj i Tańcz[/I]...ciekawe czy warte to będzie obejrzenia :cool1: [/QUOTE] zacytuję siebie... i Syskiego NAJ dla Jessinki :loveu: :loveu:
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kahoona'] cierpliwości - psiak ma się coraz lepiej, jak mnie ktoś nauczy wstawiać zdjęcia to wam coś wstawię:lol: [/QUOTE] jeśli to nie problem to prześlij do mnie a wstawię :lol: [email][email protected][/email] -
do takich specjalistów to tylko prywatnie inaczej nic sie nie dowiesz albo dowiesz, że chorujesz na wszystko :shake: ja muszę iść z Łukaszkiem do okulisty i tez idę prywatnie, nawet nie myślałam aby iść na NFZ - pewnie musiałabym czekać se z miesiąc zanim by nas przyjęli...
-
to jutro dżampreza się szykuje, tak? :razz: ja jutro jadę na [I]Kochaj i Tańcz[/I]...ciekawe czy warte to będzie obejrzenia :cool1:
-
cze Be [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-277.gif[/IMG] cze D-E[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-277.gif[/IMG] zaspany zroślak ;) coś ostatnio tylko śpi...może chorutki jest...
-
Beatrycze no :loveu: O mało a co przegapiłabym takie święto!!!!! [SIZE="4"][CENTER][COLOR="DarkOrchid"][B][SIZE="3"]:loveu: [SIZE="3"][CENTER][COLOR="DarkOrchid"][SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"] Wszystkiego NAJ NAJ NAJ [/FONT][/B][/SIZE][/COLOR][/CENTER][/SIZE] :loveu: [/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/77/6981c04b41bc8d03.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/77/da370979e41fbb74.png[/IMG][/URL][/CENTER]
-
cze D-E :loveu: gdzie żeś jak Cię ni ma??? wybaczysz że nie nadrabiam czytadła Waszego? :oops: dziewczyny śliczne, Pipi ma słodka mordkę :loveu:
-
[IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3047.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3049.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3054.jpg[/IMG]
-
Jesteśmy, żyjemy i mamy się dobrze...:lol: [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3039.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3040.jpg[/IMG] [IMG]http://i592.photobucket.com/albums/tt6/fidlak1/tn__DSC3041.jpg[/IMG]
-
Skrzywdzony LOGAN uratowany przez EMIR - znalazł wymarzony dom!
Kasia replied to Marlena:)'s topic in Już w nowym domu
No tak, tego można było sie spodziewać - lepiej aby pies zdechł w męczarniach niż ktoś miałby pokazać, że jednak można było mu pomóc!!!