-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Śliczny, mały, czarny OlinekJuż w swoim domu!!!!!!
mar.gajko replied to auraa's topic in Już w nowym domu
A czego ta córka Kulki nie została wykastrowana? -
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
:) no to chyba będzie dobrze. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
w robocie jest ;) może... -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Jakiegoś niewielkiego konia, to możemy nabyć, jakby to konieczność była :) -
RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.
mar.gajko replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji. Wydawać by się mogło, że dobro psa jest najważniejsze,a nie urażone ego jednej czy drugiej Pani. Ale chętnie podjadę, np. z Tobą lub inną kompetentną osobą, na wizytę poadopcyjną :) i pooglądam z radością Rambiego w pełnej symbiozie. -
Dobrze jest. Nie ma obowiązku lubienia dzieci. Moja Zulka też nie lubiła. Musiałam pilnować. A chłopców w wieku 8-13 lat nienawidziła. Fąfle szły do góry. Z czasem trochę wyluzowała, ale miała odruch "chowania" się za mną przy hałaśliwych nastolatkach. Nie ma musu wszystkich kochać, tylko trzeba wiedzieć kogo nie kochamy :)
-
Ja przez 7 lat miałam głuchą sunię Kasię :) (na Jej cześć, jest Kasia u Murki) i była najsłodszym stworzeniem na świecie. Niekłopotliwym, jedynie na spacerach nie mogłam jej puszczać luzem, bo Kasia kochała wszystkich i leciała się witać i nie zawsze miała ochotę wracać. Ale tak, to ideał. A wzięłam ją jak miała ok. 5 lat. I nauczyła się z rąk "czytać" i "chodź", i "na miejsce" i "nie wolno" i "buzi". Naprawdę była bardzo fajnym, niekłopotliwym psiakiem. I cudnym, kochanym.
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Gabi, a kto by nie chciał?? :) ale nie da się mieć tego, co dopiero nastąpi :) -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
I tego się trzymajmy :) -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No pewnie, że tylko przednie. Upału nie ma. Jeszcze bym sobie co nieco przeziębił :) -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No właśnie się zastanawiałam co tam u Bogusia. Że może na jakieś Kanary na urlopik skoczył, tak tu cichutko. -
RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.
mar.gajko replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Jednak przy wizycie przedadopcyjnej ktoś powinien im uzmysłowić jak dodawać przywileje tak charakternemu psu i co na początku mu wolno. Niestety, nie każdy pies to urocze milutkie stworzenie. Bywają trudniejsze i błędy ludzi powodują potem konflikty, nierzadko z siłowym podporządkowaniem psa, czego można było uniknąć. -
Tacy co nie mieli nigdy, lepiej słuchają co się do nich mówi. Bo ci co mieli choćby jednego i 2 miesiące, to już wszystko wiedzą lepiej :) będzie dobrze. Zawsze Poker jest na miejscu i może rad udzielić, jak będzie potrzeba.
-
RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.
mar.gajko replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
Podczytuję od dłuższego czasu perypetie Rambiego. To zdjęcie nie napawa optymizmem. Osoba, która mówi, że ma pojęcie o psach i wie, że pies bywa trudny, nie może w pierwszym dniu pozwolić mu wleźć na kanapę. Z zasady, reguł i wiedzy.