Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. A czego ta córka Kulki nie została wykastrowana?
  2. w robocie jest ;) może...
  3. Jak ładnie lekarz wpisał: Dog Kanaryjski :) Kaśka, to sroce spod ogona nie wyleciała :) Pięknotka moja.
  4. Jakiegoś niewielkiego konia, to możemy nabyć, jakby to konieczność była :)
  5. Nie wiem skąd w Tobie tyle agresji. Wydawać by się mogło, że dobro psa jest najważniejsze,a nie urażone ego jednej czy drugiej Pani. Ale chętnie podjadę, np. z Tobą lub inną kompetentną osobą, na wizytę poadopcyjną :) i pooglądam z radością Rambiego w pełnej symbiozie.
  6. Dobrze jest. Nie ma obowiązku lubienia dzieci. Moja Zulka też nie lubiła. Musiałam pilnować. A chłopców w wieku 8-13 lat nienawidziła. Fąfle szły do góry. Z czasem trochę wyluzowała, ale miała odruch "chowania" się za mną przy hałaśliwych nastolatkach. Nie ma musu wszystkich kochać, tylko trzeba wiedzieć kogo nie kochamy :)
  7. Ja przez 7 lat miałam głuchą sunię Kasię :) (na Jej cześć, jest Kasia u Murki) i była najsłodszym stworzeniem na świecie. Niekłopotliwym, jedynie na spacerach nie mogłam jej puszczać luzem, bo Kasia kochała wszystkich i leciała się witać i nie zawsze miała ochotę wracać. Ale tak, to ideał. A wzięłam ją jak miała ok. 5 lat. I nauczyła się z rąk "czytać" i "chodź", i "na miejsce" i "nie wolno" i "buzi". Naprawdę była bardzo fajnym, niekłopotliwym psiakiem. I cudnym, kochanym.
  8. Gabi, a kto by nie chciał?? :) ale nie da się mieć tego, co dopiero nastąpi :)
  9. No pewnie, że tylko przednie. Upału nie ma. Jeszcze bym sobie co nieco przeziębił :)
  10. Struwity to są przy bakteryjnych stanach zapalnych pęcherza. To jest główny powód. Trzeba przeleczyć antybiotykiem, tylko sztuką jest trafić w odpowiedni, niestety. Po złym stan zapalny powróci prawie natychmiast, bądź po 2, 3 tygodniach. Dobrze tez podać te leki psie żurawinowe.
  11. No właśnie się zastanawiałam co tam u Bogusia. Że może na jakieś Kanary na urlopik skoczył, tak tu cichutko.
  12. Jednak przy wizycie przedadopcyjnej ktoś powinien im uzmysłowić jak dodawać przywileje tak charakternemu psu i co na początku mu wolno. Niestety, nie każdy pies to urocze milutkie stworzenie. Bywają trudniejsze i błędy ludzi powodują potem konflikty, nierzadko z siłowym podporządkowaniem psa, czego można było uniknąć.
  13. Tacy co nie mieli nigdy, lepiej słuchają co się do nich mówi. Bo ci co mieli choćby jednego i 2 miesiące, to już wszystko wiedzą lepiej :) będzie dobrze. Zawsze Poker jest na miejscu i może rad udzielić, jak będzie potrzeba.
  14. Podczytuję od dłuższego czasu perypetie Rambiego. To zdjęcie nie napawa optymizmem. Osoba, która mówi, że ma pojęcie o psach i wie, że pies bywa trudny, nie może w pierwszym dniu pozwolić mu wleźć na kanapę. Z zasady, reguł i wiedzy.
  15. Nic nie jest bardziej rozkoszne niż małe kocięta. Nawet szczeniaczki nie aż takie są. Z jednej strony Ci zazdroszczę ewkar :), z drugiej to wiadomo szukanie domków, stres, choroby i tak dalej.
  16. To przedziwne, małe, zdrowe, sympatyczne sunie. Może na Kraków zmień na czas jakiś.
  17. Fajne stadko :) dziewczynki śliczne są i wyglądają na radosne. Odnalazły się już chyba po zmianie miejsca.
  18. Mój Franio takiego też dostał i uwielbia go. Pięknie piszczy i ma uszy i nos go obgryzania :)
  19. Biedne kociaki, długie leczenie przed nimi. Ten starszy niedobrze wygląda, jakoś tak białaczkowo, tfu. Toguś, a co z tymi, znalazły dom?
×
×
  • Create New...