Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Nie było ani jednego telefonu. Jest na Warszawę i Kraków ogłoszona. Jeszcze będzie na Lublin, ale wywalają OLX, muszę znowu całkiem nowy tekst napisać na kolejny. Za czas jakiś dam jeszcze na Wrocław, chociaż to kawał drogi od Murki.
  2. Dobrze by było gdyby Murek był z Ergo przy badaniach cały czas. Bo Ergo zna Murka i będzie się czuł lepiej i bezpieczniej.
  3. Ty, Andzia, ale ten mały tak na stałe w tej klatce siedzi? I w nocy? W nocy po 2 st. bywało ostatnio. Toż chory będzie jak nic. Tam ani budy ani nic. I widać, że wydeptane, czyli długo tam jest. No i filmik możecie, a zdjęć nie. A ten prawie akita to ma jakieś ogłoszenia?
  4. Za młoda :) i za dzika. Nie ma tak dobrze. Giga zostaje u Pokera :)
  5. Ale w oba strony czy w jedną. Bo trzeba wziąć pod uwagę, że trochę ta wizyta potrwa i trzeba będzie poczekać.
  6. Też sie zastanawiałam pod względem schodów, czy da radę jak są. Ale on malutki, a 70-tka to nie późna starość, może Buniatego na rączkach wnosić, jak by co.
  7. Dziewczęta, dajcie jakieś zdjęcie Bunialka. Takiego wypicowanego. Niech się nacieszę. Pani będzie zdjeciować i przesyłać? Umie sobie radzić z komputerem i słaniem zdjęć. Nie pytam złośliwie, moja mama tylko trochę starsza, odmawia współpracy z tymi narzędziami współczesnymi :) zdjęcie to jest wywołane u fotografa :) a nie w "tych laptopach jakichś" :)
  8. No, że też takie bajki się zdarzają :) cudownie. Buniowaty będzie szczęśliwy.
  9. Dziewczyny, chcę nowe zdjęcia. Pirata, Tuptusia, Sary, Maxa. Wywalają mi ogłoszenia, mimo, że zmieniam treści, bo wszędzie te same zdjęcia są. Od jutra ma być ładnie. Robić zdjęcia.
  10. Takie wieści :) Dobrze, że dziadeczek zabiegi przeszedł dobrze. A domek własny... jakieś rewelacje wielkie.
  11. Ago, a wizyta jeszcze w maju, czy już w czerwcu raczej? Jak planujesz?
  12. Też ciekawam jak Pandusia dziewczynka. Sbd napisz co nam.
  13. Ja dorzucę 100 na transport. W tym tygodniu przeleję Murce.
  14. Zaciskamy w dłoniach i stopach :)
  15. To drożej niż samolotem :) limuzyna z klimą i barkiem?
  16. I ja cieszę, że u Niko OK, i że Wolf zadowolony :)
  17. Jakiś transport dla Morela się udało załatwić?
  18. Myślę, że w przypadku Modisia tę łapę by amputowano, tu u nas.
  19. Kurna, już miałam nadzieję, że to jakoś się ogarnie. A tu jak nie spojrzeć, dupa w tyle.
  20. Aha, następnym razem proszę maść PŁOWĄ wpisać :) Dog Kanaryjski z płową maścią będzie tak, jak trzeba.
  21. No to co pół roku będą młode. I nie ma co się emocjonować, skoro nie da się jej wykastrować. Co pół roku będziesz zabierać szczeniaki?
  22. I jak, turysta wrócił, czy dopiero w ten wtorek wraca. Jakieś nowe zdjęcia Belmondusia chcę.
×
×
  • Create New...