Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. Sie normalnie pomylić można, które to które. Na ostatnim zdjęciu szefowa resztkami sił się powstrzymuje przed puszczeniem jakiejś wiąchy... tym
  2. No, gryzaki wybierałam maxi. Żeby chociaż na pół godziny starczyło :) Zobacz, które jej najbardziej podchodzą, czy te warkocze, czy te zawijane. Zabawek jeszcze jakiś poszukam, bo nędzny był wybór i większość szmacianych, a na zabawy na dworze, szmaciane to ciągle się brudzą.
  3. Zaglądam. I jak powyżej. Też chciałabym żeby Buniek znalazł BDT, taki normalny w domu, ale sama nic nie mogę zaproponować w tej chwili.
  4. Weźcie i mnie na cięcie. Włos podobny a potrzeba wielka, tylko czasu brak ;) a tu hurtem by było. Aby tylko Ludwiczek w nowym domku tego lania nie prezentował nadmiernie, bo normalni ludzie to jakoś nie przepadają, chyba. A Tosia się ośmieli pewnie za czas jakiś.
  5. Ale ja nie po tajniacku, ja deklarowałam 50 zł i wpłacam do Murki, więc do "ogólnego" trzeba mnie doliczać. jak będzie wygodniej do rozliczeń to mogę wpłacać gdzie indziej.
  6. Wolff bądź grzecznym i miłym chłopcem :)
  7. Co tam w dwupaku słychać? Pogrzeczniał Ludwiczek? Nie molestuje Ronisia?
  8. PIRAT i PANDA dla mar.gajko 1. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ktos-nam-zabral-szczescie/84056 2. http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/krakow/ktos-nam-zabral-szczescie/1001634332260910468552909 3. http://krakow.lento.pl/ktos-nam-zabral-szczescie,4252953.html 4. http://alegratka.pl/ogloszenie/ktos-nam-zabral-szczescie-27579141.html 5. http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,10126,Ktos_nam_zabral_szczescie___krakow__woj__malopolskie.html 6. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,127569,Lw==.html 7. http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=372055&catid=26&Itemid=43 8. http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=19172 9. http://www.krakow.neeon.pl/2046930-ktos-nam-zabral-szczescie.html 10. http://www.psy.pl/adopcje/art26968,pirat-i-panda.html 11. http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/88134/ktos-nam-zabral-szczescie/ 12. https://www.znajdzto.pl/podglad_ogloszenia/10365911 13. http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,ktos_nam_zabral_szczescie,62319.html 14. http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/465561-ktos-nam-zabral-szczescie-oferta-krakow/ 15. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ktos-nam-zabral-szczescie.html#.VyDhWXrak2M 16. http://psy.zooburza.eu/pl/dorosle-psy/pirat-i-panda-id32888/ 17. http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/895479964/krakow-Ktos-nam-zabral-szczescie.html 18. http://www.krakusik.pl/ktos-nam-zabral-szczescie-246600 19. http://www.pajeczyna.pl/krakow/Spolecznosc,zwierzaki/869130,ktos-nam-zabral.html 20. http://www.pineska.pl/?id=157585 21. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ktos-nam-zabral-szczescie,135783 22. http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/5853-Kto%C5%9B+nam+zabra%C5%82+szcz%C4%99scie#.VyDj4Xrak2M 23. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ktos-nam-zabral-szczescie-id133210.html 24. http://www.hirosi.pl/ogloszenia/11264 25. http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=250001 26. http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/25847,Ktos-nam-zabral-szczescie.htm 27. http://olx.pl/oferta/ktos-nam-zabral-szczescie-CID103-IDfkz2B.html 28. http://www.morusek.pl/ogloszenie/308332/Ktos-nam-zabral-szczescie/#.VyD1rnrak2M 29. http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/308332/Ktos-nam-zabral-szczescie/ 30. http://www.kupsprzedaj.pl/o/ktos-nam-zabral-szczescie/3385776 0
  9. I oby nie dzwoniła, w takim razie. Ot, raz na czas, przy okazji.
  10. No, ale jak to? Co się stało? Maleńka, śpij spokojnie.
  11. Trzeba powiesić ogłoszenia. Może faktycznie jakas staruszka go zapomniała. Gdzie on teraz, u Ciebie Ago?
  12. Anecik, tak rozsądkowo. Jak Ludwiczek nie zostaje, tylko szuka domku, to trzeba uważać i izolować i szybciutko znaleźć domek. Ludwiczka odpicować i ogłaszać :) bo nie ma co chłopców musztrować, tak na ostro, jak i tak nie będą razem mieszkać.
  13. Lać przestanie. Mój przestał po trzech miesiącach ;) Chyba, że z Ronisiem będą się "przeznaczać", no to może potrwać.
  14. Śliczne są. I trzeba cieszyć, że nie były w sześciopaku :)
  15. Co u Foczynki? I Jak panienki w domkach? Wszystko OK?
  16. Ufff, dobrze, że się udało odebrać tę piłkę.
  17. Jakieś wieści są? Czekolada zadowolona?
×
×
  • Create New...