-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Co wet zaordynował? -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Sie normalnie pomylić można, które to które. Na ostatnim zdjęciu szefowa resztkami sił się powstrzymuje przed puszczeniem jakiejś wiąchy... tym -
Nie ma już Dżekusia - przez ostatnie 2 lata miał cudowny dom.
mar.gajko replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
Zaglądam. I jak powyżej. Też chciałabym żeby Buniek znalazł BDT, taki normalny w domu, ale sama nic nie mogę zaproponować w tej chwili. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Weźcie i mnie na cięcie. Włos podobny a potrzeba wielka, tylko czasu brak ;) a tu hurtem by było. Aby tylko Ludwiczek w nowym domku tego lania nie prezentował nadmiernie, bo normalni ludzie to jakoś nie przepadają, chyba. A Tosia się ośmieli pewnie za czas jakiś. -
Wolff bądź grzecznym i miłym chłopcem :)
-
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Co tam w dwupaku słychać? Pogrzeczniał Ludwiczek? Nie molestuje Ronisia? -
PIRAT i PANDA dla mar.gajko 1. http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/ktos-nam-zabral-szczescie/84056 2. http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/krakow/ktos-nam-zabral-szczescie/1001634332260910468552909 3. http://krakow.lento.pl/ktos-nam-zabral-szczescie,4252953.html 4. http://alegratka.pl/ogloszenie/ktos-nam-zabral-szczescie-27579141.html 5. http://www.ogloszenia.kotypsy.pl/anons,10126,Ktos_nam_zabral_szczescie___krakow__woj__malopolskie.html 6. http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,127569,Lw==.html 7. http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=372055&catid=26&Itemid=43 8. http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=19172 9. http://www.krakow.neeon.pl/2046930-ktos-nam-zabral-szczescie.html 10. http://www.psy.pl/adopcje/art26968,pirat-i-panda.html 11. http://www.e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/88134/ktos-nam-zabral-szczescie/ 12. https://www.znajdzto.pl/podglad_ogloszenia/10365911 13. http://www.mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,ktos_nam_zabral_szczescie,62319.html 14. http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/465561-ktos-nam-zabral-szczescie-oferta-krakow/ 15. http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/ktos-nam-zabral-szczescie.html#.VyDhWXrak2M 16. http://psy.zooburza.eu/pl/dorosle-psy/pirat-i-panda-id32888/ 17. http://krakow.oglaszamy24.pl/ogloszenie/895479964/krakow-Ktos-nam-zabral-szczescie.html 18. http://www.krakusik.pl/ktos-nam-zabral-szczescie-246600 19. http://www.pajeczyna.pl/krakow/Spolecznosc,zwierzaki/869130,ktos-nam-zabral.html 20. http://www.pineska.pl/?id=157585 21. http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Ktos-nam-zabral-szczescie,135783 22. http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/5853-Kto%C5%9B+nam+zabra%C5%82+szcz%C4%99scie#.VyDj4Xrak2M 23. http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Ktos-nam-zabral-szczescie-id133210.html 24. http://www.hirosi.pl/ogloszenia/11264 25. http://www.najpewniej.pl/anons.php?nr=250001 26. http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/25847,Ktos-nam-zabral-szczescie.htm 27. http://olx.pl/oferta/ktos-nam-zabral-szczescie-CID103-IDfkz2B.html 28. http://www.morusek.pl/ogloszenie/308332/Ktos-nam-zabral-szczescie/#.VyD1rnrak2M 29. http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/308332/Ktos-nam-zabral-szczescie/ 30. http://www.kupsprzedaj.pl/o/ktos-nam-zabral-szczescie/3385776 0
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
No to ściskamy kciuki mocno. -
I oby nie dzwoniła, w takim razie. Ot, raz na czas, przy okazji.
-
Trzeba powiesić ogłoszenia. Może faktycznie jakas staruszka go zapomniała. Gdzie on teraz, u Ciebie Ago?
-
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Anecik, tak rozsądkowo. Jak Ludwiczek nie zostaje, tylko szuka domku, to trzeba uważać i izolować i szybciutko znaleźć domek. Ludwiczka odpicować i ogłaszać :) bo nie ma co chłopców musztrować, tak na ostro, jak i tak nie będą razem mieszkać. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Lać przestanie. Mój przestał po trzech miesiącach ;) Chyba, że z Ronisiem będą się "przeznaczać", no to może potrwać. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Śliczne są. I trzeba cieszyć, że nie były w sześciopaku :) -
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
mar.gajko replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Ufff, dobrze, że się udało odebrać tę piłkę. -
Serce już nie płacze. Czekoladka czyli Brauni ma DOM
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
No i bosko jest :) -
Serce już nie płacze. Czekoladka czyli Brauni ma DOM
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Jakieś wieści są? Czekolada zadowolona?