Jump to content
Dogomania

mar.gajko

Members
  • Posts

    21459
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    34

Everything posted by mar.gajko

  1. To na pewno KTOŚ Lolusia tak upaprał, niemożliwe, żeby taki piękny piesek takie rzeczy robił. On jest niewinny.
  2. Wszystko prawda, ale co innego jak Ty masz na głowie dwadzieścia parę psów, a co innego jak ktoś ma jednego i się zaprze.
  3. Odsyłam do telefonu. Niech dzwonią i się dopytują. Jak komuś, takiemu psiarzowi prawdziwemu, wpadłaby w oko, to by sobie poradził.
  4. Murko i jak wyniki krwi? Poprawiła się wątroba i ta morfologia trochę?
  5. No ale, kto ma pisać? O psach trzeba. Dzisiaj miałam zapytanie z OLX o Sarę Witam serdecznie Jestem zainteresowany adopcją tej ślicznej suczki. Proszę o informację jeżeli piesek jeszcze czeka na dom. Jeśli tak to proszę od razu napisać czy pies jest szepiony?..czy jest wysterylizowany? Wiadomo jak znosi podróż samochodem? Ponieważ mieszkam w Krakowie. Jak reaguje na inne psy?oraz na dzieci? Pies jest nauczony czystości w domu ? Z góry dziękuje za informację..oraz pozdrawiam i czekam na kontakt. Zablokuj użytkownika
  6. Ufff. To cudownie. Uściski dla Gosi proszę przekazać :)
  7. Jesteśmy szalenie wdzięczne za wyrażenie zdania. Lekarz z Krakowa nie jest konowałem, to jeden z lepszych weterynarzy w Krakowie. Cytując "Jak słyszysz tętent nie spodziewasz się zeber, tylko koni" :)
  8. A moje wyłącznie w szelkach. Poprzednie wszystkie i obecny. Obróżka tylko ewentualnie do ozdoby :)
  9. Badania wycinka były. Chemię zasugerował onkolog w Krakowie, ale nie podejmie się leczenia i ustalenia dawek bez psa na miejscu. Miał już do czynienia z takim nowotworem.
  10. To raczej przypadki ekstremalne, chociaż oczywiście się zdarzają. Nowotwór Ergowy jest niestety "nawracający". Problem jest w specjaliście onkologu w okolicy hotelu i ordynowania chemii. I ten problem musimy jakoś rozwiązać.
  11. Bo Kasia to malutka jest i się przestraszyła strasznie :) i uciekać musiała. Bo jeszcze by kto małej krzywdę robił. I jak by sobie poradziła, w nogi trzeba :)
  12. A to mała rozrabiaka :) takie biegi zafundować. Oby się te próby poprawiły. A te robaki komarze obejrzy wet? Prosiłaś?
  13. No, nie dba Togusia o Lolcia. Takie nędzne autko, takiemu pięknemu Lolkowi.
  14. No właśnie nie wiem. Ma ogłoszenia razem z Pandą, osobno, posłałam do Dziennika. Devoner - nikt nie dzwonił po Sarę, bo miałam info z OLX, kobieta z kotem. Powtórzyłam też pakiety dla Maxa, Sary i Tuptusia.
  15. A Foczka nie tęskni za Irenką, zaakceptowała p. Ewę?
  16. No to czekamy na wieści. Jak już dwupaczek będzie zadomowiony, czyli najpierw chłopczyk, a w czerwcu dziewczę.
  17. :) rozumiem, że wszystko co się rusza byłoby zagrożone. Takie są te niektóre chłopaki.
  18. No to bosko jest. A Leosik już po kastracji jest?
×
×
  • Create New...