-
Posts
21459 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
34
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mar.gajko
-
To na pewno KTOŚ Lolusia tak upaprał, niemożliwe, żeby taki piękny piesek takie rzeczy robił. On jest niewinny.
-
No ale, kto ma pisać? O psach trzeba. Dzisiaj miałam zapytanie z OLX o Sarę Witam serdecznie Jestem zainteresowany adopcją tej ślicznej suczki. Proszę o informację jeżeli piesek jeszcze czeka na dom. Jeśli tak to proszę od razu napisać czy pies jest szepiony?..czy jest wysterylizowany? Wiadomo jak znosi podróż samochodem? Ponieważ mieszkam w Krakowie. Jak reaguje na inne psy?oraz na dzieci? Pies jest nauczony czystości w domu ? Z góry dziękuje za informację..oraz pozdrawiam i czekam na kontakt. Zablokuj użytkownika
-
Różyczka sunia po operacji i rehabilitacji mieszka już w DS
mar.gajko replied to buniaaga's topic in Już w nowym domu
:) ale fajnie. -
No, nie dba Togusia o Lolcia. Takie nędzne autko, takiemu pięknemu Lolkowi.
-
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na wieści. Jak już dwupaczek będzie zadomowiony, czyli najpierw chłopczyk, a w czerwcu dziewczę. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
:) rozumiem, że wszystko co się rusza byłoby zagrożone. Takie są te niektóre chłopaki. -
Tymczasem u mnie..........tymczasowy dwupak.
mar.gajko replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
No to bosko jest. A Leosik już po kastracji jest?